Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

No, klawiaturka mała, przyznać trzeba.

Jeżeli chodzi o Nokie, czy Samsungi to żadnego jeszcze sobie nie upatrzyłem. Z SE to ewentualnie jeszcze K750i, może W610i (tu klawiatura też mała :D)albo Z530i. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zainteresował mnie reklamowany marką Plus GSM, niejaki Plusfon... Niby dobry telefon, za dobrą cenę. Czy ktoś zna może jego historię, bądź go posiada? Co możecie mi o nim powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 16:22, Marcinos07 napisał:

No, klawiaturka mała, przyznać trzeba.

Jeżeli chodzi o Nokie, czy Samsungi to żadnego jeszcze sobie nie upatrzyłem. Z SE to ewentualnie
jeszcze K750i, może W610i (tu klawiatura też mała :D)albo Z530i. :>


k750i chwali sobie wiele osób, bo jest to telefon, który ma dobry stosunek jakości do ceny. W tej prostej, charakterystycznej dla SE konstrukcji masz wejście n kartę MicroSD, aparat 2 mpx, kamerkę i inne, pospolite już dziś gadżety. Miałem go przez pewien czas i muszę go pochwalić. Niestety wkurzają dwie rzeczy. Standardowo już maleńkie klawisze i długość działania baterii. Wydawało mi się, jakby z każdym kolejnym ładowaniem działała coraz krócej.
Polecam przyjżeć się lepiej modelom Nokii. Sam mam teraz Nokię 7373 ( czarną, żeby nikt nie mówił, że to kobiecy telefon ) i bardzo ją sobie chwalę. Mały, rozkładany telefon, duże przyciski, bateria o długiej żywotności i dobra jakość muzyki. Wrzucam obrazek.

20071102175247

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam nokia n-gage i mam problem chciałbym żeby pliki przesłane przez bluetooth zapisywane są w wiadomościach w pamięci telefonu a ja bym chciał a żeby były zapisywane na karcie pamięci.
Proszę o pilną pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zapewne słyszeliście o telefonie komórkowym sygnowanym siecią Plus GSM. Plusfon 401i, a w rzeczywistości wytwór firmy Huawei... Telefon niedrogi, ale z masą funkcji. Co o nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:06, BzyQacz napisał:

Witam. Zapewne słyszeliście o telefonie komórkowym sygnowanym siecią Plus GSM. Plusfon 401i,
a w rzeczywistości wytwór firmy Huawei... Telefon niedrogi, ale z masą funkcji. Co o nim sądzicie?



Telefon wg. mnie dobry, aczkolwiek w tym przedziale cenowym można znaleźć zdecydowanie lepsze telefony (chociażby Nokia 3110 Classic). Firma w Polsce mało znana, a telefon jest typowym przykładem 3G - wszystkich zalet telefonu doświadczysz tylko w największych miastach (choć Plus ma też 3G w Koszalinie). Ma masę funkcji, ale obawiam się, że zstały one stworzone kosztem ceny, czyli są marnej jakości. Osobiście odradzam ten telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:14, pan m. napisał:

Zamierzam kupić w Mixie Nokie 6080.Jak ją oceniacie?Może poradzicie jakiś inny telefon?Czekam
na pomoc:)


To dość słaby model. Począwszy od słąbiutkiego aparatu VGA, poprzez brak bluetooth''a ( jest IrDa, ale w dzisiejszych czasach to już przeżytek ), małą pamięć wewnętrzną ( 16 Mb ) i brak jakiegokolwiek wejścia na kartę pamięci.
Polecam rozejżeć się za innymi modelami bo ten jest dość archaiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:41, pan m. napisał:

A jakiś dość w miarę tani byś polecił?(i najlepiej by był w Mixie)


Sony Ericsson k750i

Bardzo dobry i w miarę niedrogi telefon. Ciekawsze gadżety to aparat 2 mpx, bluetooth, wejście na kartę pamięci.

Samsung E250

Imitacja droższego modelu D900, ale za to bardzo udana. Telefon ma niewielkie rozmiary, ponieważ jego klawiautrka jest rozsuwana. Polecam.

Słowo na koniec. Przedstawiłem telefony sprawdzone, które sam używałem przez dłuższy lub krótszy okres czasu. Polecam zapoznać się także z modelami Nokii z serii N oraz innymi modelami od Sony Ericsson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 14:26, kowboj3 napisał:

> co to jest??? (NOKLA)
> http://allegro.pl/item260514183__najlepsza_nokla_n95_nowa_duzo_zdjec_2xsim_.html

koleś się chyba pomylił, bo na telefonie jest napisane Nokia N95

nie, on sie niepomylił to nie nokia tylko nokla, po za tym ma gorszy wyświetlacz od nokii, i ma wejście na 2 karty sim, no i jest za tanie na n95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2007 o 15:25, plmko napisał:

> koleś się chyba pomylił, bo na telefonie jest napisane Nokia N95
nie, on sie niepomylił to nie nokia tylko nokla, po za tym ma gorszy wyświetlacz od nokii,
i ma wejście na 2 karty sim, no i jest za tanie na n95



Cyli to jest zwykła tania podróbka z Chin. Swojego czasu na Allegro sprzedawane były Notorole i Cagemy, także mnie to zbytnio nie dziwi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 23:32, awesome napisał:

hehe, nie mialem pojecia ze są takie podróby. Ciekawe ile to warte.


Sprzedający wycenił to na 700 złotych, ale mnie na przykład szkoda by było 10% tej kwoty na ten telefon :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 23:36, Klimos napisał:

> hehe, nie mialem pojecia ze są takie podróby. Ciekawe ile to warte.

Sprzedający wycenił to na 700 złotych, ale mnie na przykład szkoda by było 10% tej kwoty na
ten telefon :|



ja tam był dał i 300zł bo potem mógłbym sprzedac jakiemus niezorientowanemu o wiele drożej. A jakby sie jakims cudem okazało to dobrym telefonem to bym sobie zostawił ale w to akurat to bardzo wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się