Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2007 o 11:39, tok20 napisał:

Podoba wam się "SONY ERICSSON K 550 i "......

Mi się bardzo podoba pod względem bajerów, ale wygląd mi jakos nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dzisiaj miałem w ręku SE K530i. Szczerzę mówiąc bardziej mi się spodobał niż K550i, którego miałem zamiar nabyć. Lepsza bateria, lepsze klawisze lepszy wygląd... Tylko że jak na razie wiem że jest dostępny w PLAY, w Erze jeszcze nie a w innych to nie wiem. A najwyżej bym na PLAYA przeszedł. :) Mam pytanie: ma może ktoś ten telefon? Bo ja trzymałem go w ręku jakieś 2 minuty i nie wiem czy to jest rzeczywiście taki fajny telefon. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 10:49, xDeuSx napisał:

> Co możecie powiedzieć o telefonach Nokia E50, Motorola V3?
> Bo zastanawiam się , który z nich wybrać

Już bardziej polecam Nokię. Motorole mają strasznie wkurzający i nieintuicyjny interfejs. Np.
by zapisać zorbione zdjęcie trzeba wejść w opcje -> zapisz -> tak. Ciężko jest też doszukać
się bardziej zaawansowanych funkcji. Polecam V3i, wygląda ma identyczny jak V3 a jest lepszy.
I jeszcze jedno - jak ognia wystrzegaj się V3x. Miałem ten telefon przez jakiś tydzień i to
najgorszy telefon jaki kiedykolwiek posiadałem. Jest duży, ciężki, szybko zżera baterię, ma
paskudny interfejs ( jak każda motorola ).
Podsumowując, polecam Nokię, choćby i model E50. Jeśli natomiast szukasz najlpeszego obecnie
telefonu ( choć nazywany jest też małym komputerem ) wybierz N95. Jedyny mankament to cena
- ok. 2000 zł.


Z relacji znajomych wiem , że E50 ma strasznie dużo wad - np.włączanie się głośnomówiącego w trakcie rozmowy i możność wyłączenia go tylko przez wyjęcie baterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie (może ktoś mi odpowie ;) ).Zna może ktoś jakiś program ,który konwertuje z ,np. avi. na 3gp...i jest bezpłatny (tu jest właśnie szkopuł :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 21:20, Nertis napisał:

Mam takie pytanie (może ktoś mi odpowie ;) ).Zna może ktoś jakiś program ,który konwertuje
z ,np. avi. na 3gp...i jest bezpłatny (tu jest właśnie szkopuł :P).

Sprawdź tutaj:
http://www.3gp.pl/?p=catdl&pg=1&nr=2
Jest tam kilka różnych programów, chyba nawet z instrukcją ich obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was male pytanie. Czzy ktos mial i testowal ten telefon motorola Z8 ? Nadaje sie toto, tak jak mowia w reklamie, do ogladania filmow, czy to kit :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 22:51, balduran2 napisał:

> Mam takie pytanie (może ktoś mi odpowie ;) ).Zna może ktoś jakiś program ,który konwertuje

> z ,np. avi. na 3gp...i jest bezpłatny (tu jest właśnie szkopuł :P).
Sprawdź tutaj:
http://www.3gp.pl/?p=catdl&pg=1&nr=2
Jest tam kilka różnych programów, chyba nawet z instrukcją ich obsługi.


Dzięki za odpowiedź ;)...będę coś tam próbował tworzyć :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci sie podoba to jest ok, a jak masz zastrzezenia to nie kupuj ;-) w sumie to aparta moglby byc lepszy, bateria moglaby trzymac dluzej no i te narzekania, ze sie psuje latwo! Mysle, ze lepiej kupic SE K750i lub cos podobnego :-) ale 5300 moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmy mozesz ogladac w kazdej komorce ktora ma 256k kolorow :-) skoro mowia - tak jest bo to telefon zrobiony szczegolnie pod filmy i ma troche tych bajerow/ulatwien. No ale kto ogladac bedzie filmy na komorce?! Ogladalem raz jeden i nie polecam, to z poczatku wydaje sie fajne :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 22:54, mtobi napisał:

Mam do was male pytanie. Czzy ktos mial i testowal ten telefon motorola Z8 ? Nadaje sie toto,
tak jak mowia w reklamie, do ogladania filmow, czy to kit :P ?


Właśnie też chciałbym się dowiedzieć o co kaman z tym telefonem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie , znacie jakieś darmowe bramki sms , tylko takie która by nie posiadały limitów ? Jak np jest z wysyłaniem sms przez gg , po 5 wiadomościach , już wyskakuje komunikat że nie można wysłać sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gnebi mnie od pewnego czasu taka pewna sprawa... Chodzi mi mianowicie o komorkowe gg. Mam telefon w plusie i wyczytalem, ze jak sciagne sobie na kom ten komunikator, to bede mogl uzywac go za darmo przez chyba 7 dni, a potem miesiecznie bede musial placic 7zl. Wsyzstko ok, tylko powiedzcie mi, czy to 7 zeta placi sie juz za calosc (w sensie uzywanie gg + polaczenie z netem), czy tylko za gadu, a za net trzeba oddzielnie placic? Bo jak tak, to musialbym sobie chyba wykupywac pakiety 20mb za 5zl i nie wiem, czy mi sie taka zabawa oplaci :/ Jezeli ta informacja okaze sie przydatna to mam telefon w mixie. Z gory dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 01:31, SinClers napisał:

gg w telefonie jest tylko w erze i heyah


Nie zgodzę się z Tobą. Gadu-Gadu S.A wydało także mobilne GG, którego można spokojnie używać w innych sieciach. W Erze i Heyah jest specjalna oferta gdzie płaci sie1 zł tygodniowo za uzywanie GG łącznie z transmijsą danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 13:08, Pingus napisał:

Nie zgodzę się z Tobą. Gadu-Gadu S.A wydało także mobilne GG, którego można spokojnie używać
w innych sieciach. W Erze i Heyah jest specjalna oferta gdzie płaci sie1 zł tygodniowo za uzywanie
GG łącznie z transmijsą danych.

Czyli w mojej sieci bede placil oddzielnie za transmisje danych i gg? Slabo troche:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się