Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Chciałem kupić iPhona ale w tej chwili po prostu mnie na niego nie stać. Znalazłem również dotykowy telefon LG Prada, Czy ktoś mógłby mi coś więcej powiedzieć na jego temat? Jakaś opinia kogoś kto go używa? Byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od tygodnia mam nowiutką Nokię 6300 ^^ Chcę sobie ściągnąć z megauploadu mapę polski (ktoś ją tam wrzucił) i tylko dobiło mnie to że trzeba czekać 10h bo nie mam konta premium. Może ktoś wie jak to obejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiem co wybrać, pomóżcie! Aparat ma być dobry w robieniu zdjęć. I pomóżcie bo nie wiem czy wziąć:

Sony Ericson K750i

czy

Sony Ericson K550i

Oba są w tej samej cenie tylko, że ten 550i ma troche lepszy wyświetlacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 17:13, Rayan77 napisał:

Oba są w tej samej cenie tylko, że ten 550i ma troche lepszy wyświetlacz.

No, jeszcze troszkę lepszy aparat, i jest troszkę młodszy. :) A tak to ma chyba słabszą baterię, gorszą klawiaturę. Trudny wybór masz. Sam bym się godzinami albo dniami zastanawiał. Ale chyba K550i :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy
Mam Sagema my 411x i po zainstalowaniu programu do Blutooth nie widzi funkcji przesyłania plików ( a przecież ten model ma funkcję przesyłania zdjęć mp3 itd. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Za 3 tygodnie kończy mi się umowa z Erą , jaką komurke wybrać ? Wezme abonament za 50zł , a komórka do 100zł . Proszę o wiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mmm... ja bym polecil wziasc K800i w ofercie play :-p ale juz za 250zl ona jest.. albo LG Chocolate(KG800) 1zl w abonamecie 25 zl lub 50 ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 19:40, Prateorian napisał:

Mam pytanie. Za 3 tygodnie kończy mi się umowa z Erą , jaką komurke wybrać ? Wezme abonament
za 50zł , a komórka do 100zł . Proszę o wiedź.

Zgadzam się z RedSqll skołował bym kase i kupił K800i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem- wczoraj nagle wyłączył mi się telefon i nie chce się włączyć ponownie... :/ Próby włączenia go przy podłączonej ładowarce także spełzają na niczym. Wczoraj chciałem dorzucić sobie muzyki, ale wyskakiwał komunikat "urządzenie jest uszkodzone"... Wie ktoś o co może chodzić? Wczoraj telefon mi się na chwilę włączył, ale było widać tylko ekran startowy- dalej nie chciał iść.... Mam SE W810i.
Proszę o pomoc,
pozdrawiam.

edit: jeśli domyślacie się co jest nie tak- czy gwarancja obejmuje takie naprawy (czyt. czy są one darmowe, ew. tanie (<50 zł))?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wysyłać w telefonie - sagem my411x przez Blutooth pliki np.mp3
chodzi o to że w programie obsługującym Blutooth jest informacja że ta funkcja dla tego modelu jest niedostępna n a to jest bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli nic nie zrobiles , a telefon sie zepsul to niesiesz go do salonu SE i Ci naprawiaja i to nic nie kosztuje bo jest na gwarancji, ale jesli oni wywnioskuja np. ze nim rzuciles to wtedy musisz placic:-) (mi ten badziew plastikowy w k700i naprawiali 2tygodnie wiec im sie z naprawami nie spieszy)WG mnie cos sie w komie w srodku musialo zwalic, jakies spiecie czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś go odpaliłem, działa dobrze, ale jest jeden problem- komputer go w ogóle nie wykrywa! Jeszcze przed "ostatecznym wyłączeniem" (o którym pisałem przedwczoraj) pojawiało się okienko, że urządzenie USB ma awarię... Teraz tylko włącza się (w telefonie) aplikacja do transferu plików, a komputer nie reaguje :/
Wie ktoś co może być nie tak? Od razu mówię, że telefonem nie rzucałem, nigdy mi on nawet nie upadł (poprzedni kilkanaście razy leciał na szkolną posadzkę z wysokości metra i działał... Ale nie żebym próbował tego z obecną komórką ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że Nokia N91 ma wbudowany HDD? Bo w CDA tak pisało, na kilku stronach też, lecz kumpel twierdzi, że w N91 jest Flash. Tu http://www.nokia.pl/A4464199 pisze, że to "pamięć dynamiczna"- co to w ogóle jest?


Bo ja już naprawdę nie wiem co myśleć...


Sorka za dwa posty pod rząd ;P <joke>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem telefon z jakies trzy dni temu Nokie 6170 i powiem że jestem zadowolony dużej pamięci nie ma, ani dużo bajerów ale jak dla kogoś kto ma telefon tylko do dzwonienia to w sam raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nie ma raczej czegoś takiego jak HDD w telefonie, po prostu każdy telefon ma różną ilość wbudowanej pamięci wewnętrznej.
Pamięć dynamiczna = karty pamięci, to samo co flash tylko inne określenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może mi ktos powiedzieć jak przez bluetooth w kompie uzyskać dostęp do folderu z grami na telefonie SE k700i bo mam dostęp do większości folderów dzięki bluesoleil (oprogramowanie dostarczone z bluetooth) tylko do tych gier dostępu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 15:24, Damian14BO napisał:

Czy to prawda, że Nokia N91 ma wbudowany HDD? Bo w CDA tak pisało, na kilku stronach też, lecz
kumpel twierdzi, że w N91 jest Flash. Tu http://www.nokia.pl/A4464199 pisze, że to "pamięć
dynamiczna"- co to w ogóle jest?


Tak ten model Noki ma wbudowany mini dysk twardy, swoją drogą dyski HDD są dużo bardziej podatne na uszkodzenia fizyczne (wstrząsy, upadki telefonu) niż pamięć Flash. Również Samsung stosował w swoich telefonach mini HDD np. model i300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się