Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Zawsze byłem w Mafii Nokia :D:D polecam Nokie n70 N72 E61 N91 N93 i N93i oraz tez mozna N95 wiadomo to są najgrubsze pólki :D:D hihi ale tez Iphone tez jest mocny :D:D jak miec konkret telefon to juz pocałości :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wczoraj nosiłem się z zamiarem kupna N95, jednak z opinii jakie wyczytałem wychodzi na to, iż nie jest to za ciekawy telefon... K850 też w sumie nic ciekawego. Jakiś czas temu myślałem jeszcze nad SPV M3100, ale jakoś mi przeszło... :] I jak tu teraz wybrać jakiś telefon... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 15:47, RedSqll napisał:

BTW po co Ci komorka??;> Do dzwonienia czy do grania czy do czego tam?? Zastanow sie wogule
czy warto wydawac tyle kasy :-p

Akurat te wszystkie rzeczy, które są w tych telefonach by mi się przydały. Poza tym korzystam z aparatu w komórce, bo nie mam innego :) Tak więc korzystałbym z większości funkcji... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam komórkę sagem my 401x, ale będę miał sony ericsson k750i. Ale tak naprawdę to chciałbym mieć albo palmtopa lub motorola K1. Jeśli ktoś z was ją ma to niech mi tochę opisze jej funkcje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 10:57, kulfonito napisał:

Czy Samsung ma jakieś telefony muzyczne z dobrym aparatem? Tylko nie podawajcie mi tu F300,
bo to shit jakich mało. :D


Jest taki jeden fajny, którego zamówiłem sobie na Mikołaja a mianowicie Samsung D900i :)
Aparat ma dobry bo 3 Mpx, slot na karty pamięci, i mnóstwo bajerów związanych z muzyką i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 10:57, kulfonito napisał:

Czy Samsung ma jakieś telefony muzyczne z dobrym aparatem? Tylko nie podawajcie mi tu F300,
bo to shit jakich mało. :D


Z-720.
Slider, obsługa formatów muzycznych, video, aparat 3MPix, ponoć bateria znacznie lepsza niż w innych aparatach Samsunga (tego ostatniego nie potwierdzę, bo nie miałem okazji sprawdzić).
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Sony Ericssona K550i i jestem z niego bardzo zadowolony :> Obejrzałem na nim Shreka 3 bez większych problemów [chodzi o jakość], często robię zdjęcia nim, słucham radia i muzyki, dokupiłem sobie kartę 2GB i na razie problem braku pamięci nie istnieje :P nadal mam wolne około 1800 MB. Zauważyłem że jest także jakaś duża popularność tego telefonu :D może to reklama sprawiła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 12:01, kulfonito napisał:

A jak z wgrywaniem piosenek? :)


Tego jeszcze nie wiem aczkolwiek napewno sprzyda się do tego załączony do zestawu kabel USB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 11:58, lookastdu napisał:

Ja używam Sony Ericssona K550i i jestem z niego bardzo zadowolony :> Obejrzałem na nim Shreka
3 bez większych problemów [chodzi o jakość], często robię zdjęcia nim, słucham radia i muzyki,
dokupiłem sobie kartę 2GB i na razie problem braku pamięci nie istnieje :P nadal mam wolne
około 1800 MB. Zauważyłem że jest także jakaś duża popularność tego telefonu :D może to reklama
sprawiła??

Też mam Sony Ericssona K550i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 13:36, 007Chris napisał:

> Ja używam Sony Ericssona K550i i jestem z niego bardzo zadowolony :> Obejrzałem na
nim Shreka
> 3 bez większych problemów [chodzi o jakość], często robię zdjęcia nim, słucham radia i
muzyki,
> dokupiłem sobie kartę 2GB i na razie problem braku pamięci nie istnieje :P nadal mam wolne

> około 1800 MB. Zauważyłem że jest także jakaś duża popularność tego telefonu :D może to
reklama
> sprawiła??
Też mam Sony Ericssona K550i.

I jak zadowolony jesteś z niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Co sądzicie o stareńkiej Nokii 6820a? Dostałem ją pól roku temu a ma już trzy lata ;) [nie mam nowszych bo zwyczajnie póki nie musiałem, to nie chciałem mieć telefonu w ogóle... Kardiostymulator itd. Ale jak już dają... ;)) Mnie się strasznie podoba, SmSy piszę się piorunem:) A według was czy jest ona dobry telefonem? Najgorszy oczywiście wyświetlacz i pojemność 3.2 Mb ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 15:00, lookastdu napisał:

> > Ja używam Sony Ericssona K550i i jestem z niego bardzo zadowolony :> Obejrzałem
na
> nim Shreka
> > 3 bez większych problemów [chodzi o jakość], często robię zdjęcia nim, słucham radia
i
> muzyki,
> > dokupiłem sobie kartę 2GB i na razie problem braku pamięci nie istnieje :P nadal
mam wolne
>
> > około 1800 MB. Zauważyłem że jest także jakaś duża popularność tego telefonu :D może
to
> reklama
> > sprawiła??
> Też mam Sony Ericssona K550i.
>
I jak zadowolony jesteś z niego?

Tak. A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 10:14, 007Chris napisał:

> > > Ja używam Sony Ericssona K550i i jestem z niego bardzo zadowolony :> Obejrzałem

> na
> > nim Shreka
> > > 3 bez większych problemów [chodzi o jakość], często robię zdjęcia nim, słucham
radia
> i
> > muzyki,
> > > dokupiłem sobie kartę 2GB i na razie problem braku pamięci nie istnieje :P nadal

> mam wolne
> >
> > > około 1800 MB. Zauważyłem że jest także jakaś duża popularność tego telefonu
:D może
> to
> > reklama
> > > sprawiła??
> > Też mam Sony Ericssona K550i.
> >
> I jak zadowolony jesteś z niego?
>
Tak. A ty?

Ja jestem bardzo zadowolony jak za taką cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 16:33, muniok napisał:

Ja to mam komórkę sagem my 401x, ale będę miał sony ericsson k750i. Ale tak naprawdę to chciałbym
mieć albo palmtopa lub motorola K1. Jeśli ktoś z was ją ma to niech mi tochę opisze jej funkcje
itp.


tak , ja mam K1. Jest kompletnie beznadziejna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 14:24, lookastdu napisał:

> > > > Ja używam Sony Ericssona K550i i jestem z niego bardzo zadowolony :>
Obejrzałem
>
> > na
> > > nim Shreka
> > > > 3 bez większych problemów [chodzi o jakość], często robię zdjęcia nim,
słucham
> radia
> > i
> > > muzyki,
> > > > dokupiłem sobie kartę 2GB i na razie problem braku pamięci nie istnieje
:P nadal
>
> > mam wolne
> > >
> > > > około 1800 MB. Zauważyłem że jest także jakaś duża popularność tego telefonu

> :D może
> > to
> > > reklama
> > > > sprawiła??
> > > Też mam Sony Ericssona K550i.
> > >
> > I jak zadowolony jesteś z niego?
> >
> Tak. A ty?
Ja jestem bardzo zadowolony jak za taką cenę :)

A ty jakiego masz operatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się