Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2007 o 19:39, Probos napisał:

Mam prośbę, czy może mi ktoś powiedzieć, co się stało z moim Sony Ericsonem K300 ? o_0 Jak
go włączam, wyskakuje mi Inactiv Sim, za każdym razem. Nie mogę nawet doładowac konta :/ Proszę
o pomoc !

Wygląda na to że masz nieaktywną kartę sim. A kiedy Ci się skończył termin ważności konta nie licząc tego dodatkowego miesiąca tylko na odbiór połączeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 00:01, Tyraf napisał:

> k800i lub v8
>
> wg. mnie k800i jest lepszy do maniaków, którzsy cenią sobie muzykę, aparat etc., zaś cała
reszta
> v8 ;p

No właśnie nad tymi dwoma się zastanawiam. ale co mam rozumieć przez że cała reszta to v8?
Czyżby v8 było gorsze i nie nadawało się do muzyki czy robienia zdjęć?

Do słuchania muzyki tak, ale w robieniu fotek k800i wygrywa od startu do mety...
Właśnie kupiłem k800i, i oprócz tego, że ma słaby głośnik (znaczy zależy do kogo i gdzie jesteś) i jestem bardzo zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Mógłbyś wrzucić jakieś przykładowe zdjęcia normalne i w macro? Niedługo będę sprzedawał swoją V3x i chce kupić K800i.
Miałem kupować K850 lub N95, ale z tego co widziałem to K800 robi lepsze zdjęcia niż te dwa modele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś może jakieś informacje na temat nowego modelu Noki N-Gage?
Gdyż znalazłem w sieci, taką informację:
"Czwartego grudnia LucasFilm, LucasArts oraz finlandzki koncern Nokia ujawnili, że powstanie wersja gry The Force Unleashed przeznaczona na kolejną generację komórkowej konsoli Nokia N-Gage"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś byłby w stanie doradzić czym należy kierować się przy zakupie słuchawki Bluetooth? W chwili obecnej znam się na tym na tyle, że patrzyłem tylko by nie była zbyt droga (do 100 złotych) i wyglądała w miarę ładnie. Przejrzałem kilka modeli, popatrzyłem na opinie w internecie i wyszło mi, że taka w zupełności mi wystarczy:
http://www.allegro.pl/item278040413_bluetooth_nokia_bh_206_nowa_fvat_gwarancja_wawagsm.html
Z góry dziękuję za wszelkie "za", "przeciw", bądź ewentualne sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Forumowiczów pomoże mi w takiej oto kwestii: Jaka rozdzielczość tapet jest idealna pod wyświetlacz SEK300i? Z góry dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 20:34, BzyQacz napisał:

Czy ktoś z Forumowiczów pomoże mi w takiej oto kwestii: Jaka rozdzielczość tapet jest idealna
pod wyświetlacz SEK300i? Z góry dzięki...

Według Googli, jest to 128 x 128 pikseli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zaczeło dziać z moim Siemensem S65. a mianowicie sam się wyłącza poprzedzając piknięciem. Nie wiem co się z nim dzieje. Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 21:13, BzyQacz napisał:

Zapewne jest to wina softu... Będziesz musiał to pięknie przeinstalować w serwisie, chyba że
sam się na tym znasz.

Ja nie umiem. Musze się do serwisu udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 17:18, czapla56 napisał:

/.../
Mógłbyś wrzucić jakieś przykładowe zdjęcia normalne i w macro? Niedługo będę sprzedawał swoją
V3x i chce kupić K800i.
Miałem kupować K850 lub N95, ale z tego co widziałem to K800 robi lepsze zdjęcia niż te dwa
modele...


Zdjęcia robi może i lepsze, ale k850 i N95 są obecnie najbardziej zaawansowanymi technologicznie aparatami. Poza tym k850 ma aparat 5 mpx, więc jak to możliwe, że starszy model wyposażony w słąbszy aparat robi lepsze zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to nokia nie wypuści nowej N-gage ale wszystkie nowe modele z serii N mają obsługiwać gry napisane specjalnie dla Nokii. Mają spełniać funkcje handhelda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Pixele nie są ważne... :) Może po prostu ma nieco gorszej jakości optykę. Możliwe też, że te wszystkie zdjęcia itd, których się naoglądałem robili ludzie, którzy nie mają pojęcia o ich robieniu... :) W każdym razie wybór padł na K800i. Szkoda mi kasy na wyższe modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 13:46, BuuBuu napisał:

Z tego co się orientuje to nokia nie wypuści nowej N-gage ale wszystkie nowe modele z serii
N mają obsługiwać gry napisane specjalnie dla Nokii. Mają spełniać funkcje handhelda

Możliwe, gdyż przed chwilą znalazłem taką oto informację:
"Nokia kończy właśnie testy specjalnej platformy o nazwie N-Gage v2, przygotowanej z myślą o posiadaczach komórek opartych na S60 3rd Edition."
Źródło: http://www.telix.pl/artykul/nokia-n-gage-w-nowej-odslonie-3,18663.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 15:11, TROLL1216 napisał:

czym sie różnie SE k530 od SE k610 ??

Z wyglądu są bardzo podobne (jeśli nie takie same), ale chyba K610i ma jeszcze 3G

Więcej o K610i:
http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/k610i?cc=pl&lc=pl

Więcej o K530i:
http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/k530i?cc=pl&lc=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

otoz mam SE K750i i podczas robienia zdiec czy filmowania jest charakterystyczny dzwiek a gdy chce go wylaczyc po przez wycieszenie telefonu nie wylacza sie =/ czy mozna w nim wylaczyc dźwiek apartu jeśli tak to jak ????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się