Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Mam pytanko - jak wyglada traz zmiana operatora z zachowaniem numeru? Interesuje mnie przejscie z Orange do Plusa, a na ich stronkach nie znalazlem konkretnych info. prosilbym o jakies linki albo opis tej sytuacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 01:33, Widek napisał:

co sądzicie o Siemensie CX65?


Mój ojciec ma takiego. W sumie ne jest zły, sam się niekiedy nim bawie. Ale mam wrażenie, że nie jest zbyt solidny. Po paru tygodniach poluzowało się zamknięcie z tyłu telefonu. Ale może to tylko taki model się trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 00:48, Kamiloos napisał:

Mam pytanko - jak wyglada traz zmiana operatora z zachowaniem numeru? Interesuje mnie przejscie
z Orange do Plusa, a na ich stronkach nie znalazlem konkretnych info. prosilbym o jakies linki
albo opis tej sytuacji :-)


Normalnie, idziesz do nowego, on ci mowi co i jak, potem idziesz do starego z wypowiedzeniem i dodatkowa kartka przygotowana przez drugiego i dostajesz fakture na 122 brutto za usluge przeniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 19:44, Niedzielka99 napisał:

Myślę nad Samsungiem E360 i słyszałem, że dają swoje menu. Wolę się przed zakupem dowiedzieć
wszystkiego, aby nie być zaskoczonym ;).


Ja mam Samsunga Z300 z Orange Menu i jest nawet całkiem całkiem, ale zastanawiam się nad zmianą na oryginalny Samsunga, bo wiadomo, że co wymyślą programiści pod dany fon jest najlepsze. A Orange podobny soft do wszystkich telefonów (tych z Orange Menu oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 18:52, sls333 napisał:

A przepraszam, co wspolnego poza pi razy oko obudowa ma Motorola V3 z motorola V3i? a tym bardziej
z V3x? Bo tu juz nawet obudowy poza faktem posiadania klapki, podobne nie sa...


A jak jest z wyświetlaczem w V3i? Ma taką samą rozdzielczość jak w V3? Bo to jest poważna wada RAZR - niby taki wielki wyświetlacz, a w Motoroli SLVR która ma mniejszy jest taka sama rozdzielczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Siemensa s65 oraz Siemensa Me75.....mam w tej chwili obydwa....ale technicznie stwierdzam, że lepszy jest pierwszy. naprawdę bardzo funkcjonalne i przyjazne telefony dla uzytkownika.Jedynie uzytkownicy Nokii musza przez pewien czas przyzwyczaic sie do umiescowienia wielu opcji:)
Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 10:44, W3 napisał:

A jak jest z wyświetlaczem w V3i? Ma taką samą rozdzielczość jak w V3? Bo to jest poważna wada
RAZR - niby taki wielki wyświetlacz, a w Motoroli SLVR która ma mniejszy jest taka sama rozdzielczość.


Wyświetlacz jest lepszy. Motka montuje wyświetlacze innej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 12:37, Pingus napisał:

Wyświetlacz jest lepszy. Motka montuje wyświetlacze innej firmy


A jaką ma rozdzielczość? Mam nadzieję że nie 176x220?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogole ta moda na 176x220 jest chora.
Wszyscy przeciez wiedza, ze standardowo powinno byc 176x208 - czyli natywnie dla systemow Symbiana.
Te 12 pixeli w pionie dodaja na gowienka w stylu zasieg czy stan baterii - bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej jesli ktos był lub jest włascicielem fona alcatel OT-259 to moze mi powiedziec wady i zalety i inne. I interesuje mnie bateria bo słyszalem ze jej zywotnosc nie jest dluga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 12:47, W3 napisał:

A jaką ma rozdzielczość? Mam nadzieję że nie 176x220?


Właśnie, że tak :) Wyświetlacz chyba Sharpa teraz montują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 15:03, Pingus napisał:

> A jaką ma rozdzielczość? Mam nadzieję że nie 176x220?

Właśnie, że tak :) Wyświetlacz chyba Sharpa teraz montują


A nie czujesz takiego dyskomfortu jak posiadacz 15-calowego monitora LCD na rozdzielczości 800x600? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 15:14, W3 napisał:

A nie czujesz takiego dyskomfortu jak posiadacz 15-calowego monitora LCD na rozdzielczości
800x600? :P


Po pierwsze ja mam Samsunga SGH-Z300, który też ma taką roździelczość ekranu :) Nie zdaje mi się, że rozdzielczość 176x220 jest gorsza od 176x208. Wszystko zależy od przekątnej ekranu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pochwalę się bo dziś kupiłem Nokię 7650. To kolejna do mojej małej kolekcji mam już 6310i, 4310, 6510, 6210 i na końcu poczciwa 3310. Czasami zastanawiam sie po co mi tyle telefonów?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 15:19, Pingus napisał:

Po pierwsze ja mam Samsunga SGH-Z300, który też ma taką roździelczość ekranu :) Nie zdaje mi
się, że rozdzielczość 176x220 jest gorsza od 176x208. Wszystko zależy od przekątnej ekranu


No właśnie problem w tym, że V3i, podobnie jak V3 ma ekran o dużej przekątnej i względnie niskiej rozdzielczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie za ile moge szprzedac wlasciwie nowego simensa a65 ale z uszkodzona (przypadkiem przezmnie) obudowa czy lepiej przed sprzedaza ja wymienic (sam teleffon jest w pelnie sprawny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się