Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2006 o 18:07, Ponury rzniwiaż napisał:

Mam pytanie za ile moge szprzedac wlasciwie nowego simensa a65 ale z uszkodzona (przypadkiem
przezmnie) obudowa czy lepiej przed sprzedaza ja wymienic (sam teleffon jest w pelnie sprawny)


Zdecydowanie lepiej wymienić. Z doświadczenia wiem że jak wsadzisz nową, zainteresowanie będzie większe. Nikt nie lubi porysowanych telefonów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 15:37, W3 napisał:

No właśnie problem w tym, że V3i, podobnie jak V3 ma ekran o dużej przekątnej i względnie niskiej
rozdzielczości.


Rzeczywiście V3 i V3i mają duże wyświetlacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 22:03, Pingus napisał:

Rzeczywiście V3 i V3i mają duże wyświetlacze


No. I teraz zobacz sobie zdjęcie z załącznika (swoją drogą, nie martw się o adres na obrazku - jestem autorem zdjecia ;). I oba wyświetlacze mają taką samą rozdzielczość. I tutaj nawet inny producent nie pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 17:22, Dziki Marczak napisał:

Jaką Nokię polecacie?


A jaką kwotę chcesz na nią przeznaczyć? Bo między 8800 a 3210 jest znaczna różnica... :P

No i czego od niej wymagasz? Obsługi sieci 3G, aparatu o wysokiej rozdzielczości i wbudowanego odtwarzacza MP3 czy chcesz po prostu dzwonić i wysyłać SMSy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2006 o 16:54, BlackBomb napisał:

A niewiecie kiedy wyjdzie na polski rynek Sony Ericsson K800i????? I jakąś przybliżoną cenę???


Zapewne za jakieś 3 miesiące, ledwo co do oferty Orange wszedł W810i, cena pewnie będzie kosmiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakzeby inaczej? Ale zobaczysz na wszystko sie ludziska rzucą. To nie problem dla milionerów kupic sobie telefon z którego po nacisnięciu guzika robi sie mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 14:14, liwuniek14 napisał:

A jakzeby inaczej? Ale zobaczysz na wszystko sie ludziska rzucą. To nie problem dla milionerów
kupic sobie telefon z którego po nacisnięciu guzika robi sie mieszkanie.


Nie wiem czy wiesz, że zdecydowaną większość telefonów kupują firmy, w ramach wymiany. I nie trzeba być "milionerem" by mieć SonyEricssona K750i czy Nokię 6680.

Poza tym, jak mówisz o "milionerach" nie mów "ludziska". Różnica jest spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZy któryś z forumowiczów używa lub używał Samsunga X700? Mam zamiar wiziąć ten telefon dla taty w ofercie przedłużeniowej Orange. Osobiście posiadam Samsunga Z300 i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko: jakie macie zdanie o Motoroli V500??? Rozważam zakup tego modelu i chciałbym wiedzieć co o tej komórce sądzicie(wady, zalety). Z góry dzięki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 15:13, Michał Raven napisał:

A ja mam pytanko: jakie macie zdanie o Motoroli V500??? Rozważam zakup tego modelu i chciałbym
wiedzieć co o tej komórce sądzicie(wady, zalety). Z góry dzięki.:)


Jeśli masz już kupić do lepiej kup Motorolę V975. Cena podobna a funkcjami jest dużo lepsza. Możesz też dorwać MPx200 (ja takiego mam i polecam) Co do
zalet to napewno: bluetooth, aparat i java, mp3
wady to: pamięć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 15:48, Brad napisał:

wady to: pamięć,


Ale po co komu dużo pamięci w takim telefonie? Żeby toto miało jeszcze jakiś "potężny" aparat...
Tak samo Motorola SLVR L7 w Polsce to nietrafiony pomysł, skoro iTunes nie dają. No, chociaż faktem jest, że operatorzy nie dają też kart pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 15:48, Brad napisał:

Jeśli masz już kupić do lepiej kup Motorolę V975. Cena podobna a funkcjami jest dużo lepsza.


Tylko ja się uparłem na V500 i nie chcę żadnej innej. A funkcje, dla mnie nie są takie ważne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 15:52, Michał Raven napisał:

> Jeśli masz już kupić do lepiej kup Motorolę V975. Cena podobna a funkcjami jest dużo lepsza.


Tylko ja się uparłem na V500 i nie chcę żadnej innej. A funkcje, dla mnie nie są takie ważne.:)


To po co się pytasz ;> Daj wiecej pieniedzy to kupisz sobie v547 a ona ma juz EDGE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 16:14, Brad napisał:

To po co się pytasz ;> Daj wiecej pieniedzy to kupisz sobie v547 a ona ma juz EDGE ;)

Pytam, aby dowiedzieć jakie jest zdanie forumowiczów o tej komórce. A Motka V547??? Myslałem o niej, ale jakoś V500 mi się spodobała, to była miłość od pierwszego zobaczenia.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 16:18, Michał Raven napisał:

> To po co się pytasz ;> Daj wiecej pieniedzy to kupisz sobie v547 a ona ma juz EDGE
;)
Pytam, aby dowiedzieć jakie jest zdanie forumowiczów o tej komórce. A Motka V547??? Myslałem
o niej, ale jakoś V500 mi się spodobała, to była miłość od pierwszego zobaczenia.;)


A może V360 ;> Tez fajna i ma TF ;) A może v600 lyb v635?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 16:21, Brad napisał:

A może V360 ;> Tez fajna i ma TF ;)Zbyt nowa, i byłoby mi ją szkoda stracić jeśli ktoś by mi ją ukradł.
A może v600 lyb v635?

V600 też może być, ale V635 to jest chyba dostępna na aukcjach internetowych, a mnie interesuje zakup tylko w sklepie, u operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 16:26, Michał Raven napisał:

> A może V360 ;> Tez fajna i ma TF ;)Zbyt nowa, i byłoby mi ją szkoda stracić jeśli ktoś
by mi ją ukradł.
> A może v600 lyb v635?
V600 też może być, ale V635 to jest chyba dostępna na aukcjach internetowych, a mnie interesuje
zakup tylko w sklepie, u operatora.


Jeśli się nie myle v635 jest w Orange :) nie wiem czy Polskim ale jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się