Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2008 o 17:43, balduran2 napisał:

> Czy ktoś z was kupował może telefony w eshopie?
Ale w jakim "eshopie"??


Ahah... zapomniałem napisać ;P eshopie ery oczywiście. Od razu jestem też ciekaw czym jest Hasło abonenta które podajemy w tabelce "Dla kupujących aktywacje" oraz czy jeśli juz zamówiliśmy telefon to czy można to odwołać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 19:04, Tyraf napisał:

Ahah... zapomniałem napisać ;P eshopie ery oczywiście.

To na pewno, nie powinien przyjść pusty mail - tylko jakieś potwierdzenie zamówienia, z terminem dostawy itp;itd.

Dnia 26.01.2008 o 19:04, Tyraf napisał:

Od razu jestem też ciekaw czym jest Hasło abonenta które podajemy w tabelce "Dla kupujących aktywacje"

Hasło to jest potrzebne, do identyfikacji gdyby chciało się coś zmienić w umowie/taryfie podczas wizyty w salonie.

Dnia 26.01.2008 o 19:04, Tyraf napisał:

czy jeśli juz zamówiliśmy telefon to czy można to odwołać?

Pewnie można to jakoś odwołać - najprawdopodobniej w ciągu 24-48 godzin.
Zaloguj się do konta w sklepie i poszukaj czy gdzieś nie ma listy zamówień - tam może będzie możliwość odwołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 19:38, balduran2 napisał:

To na pewno, nie powinien przyjść pusty mail - tylko jakieś potwierdzenie zamówienia, z terminem
dostawy itp;itd.


Cóż... Pierwszy mail był pusty z tematem potwierdzenia założenia konta, które dzisiaj zakładałem tacie... Przed chwilą to sobie uświadomiłem... I 4 godziny temu dostałem również maila z tematem "Informacje ze sklepu internetowego Era" Otwieram i widzę że jest załącznik. Włączam i... "Wystąpił błąd w czytaniu załącznika. Spróbuj ponownie." Próbowałem już parę razy i nic. Jeśli kupowałeś telefon w eshopie to czy jesteś w stanie napisać mi jakie tam mniej więcej znajdują się informacje? ;P

Dnia 26.01.2008 o 19:38, balduran2 napisał:

Pewnie można to jakoś odwołać - najprawdopodobniej w ciągu 24-48 godzin.
Zaloguj się do konta w sklepie i poszukaj czy gdzieś nie ma listy zamówień - tam może będzie
możliwość odwołania.


Tam szukałem i tam nie znalazłem, ale to już raczej mi się nie przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam do wyboru dwa telefony:
W850i + 1GB karta za 650 zł
lub
Nokie 5310 Xpress Music + 512Mb za 700 zł

oczywiście chodzi tu o kupno telefonu muzycznego, wybieram już teraz tylko między tymi dwoma modelami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Radzę skorzystać z tej porównywarki telefonów:
http://www.mgsm.pl/compare.xhtml
wybierz tam Nokię 5310 i Sony Ericssona w850i i sobie porównaj :)

Wojtek404
Nokia n70 jest super telefonem, jedna z lepszych nokii na rynku.
Masa opcji, dobry aparat, nowy symbian to tylko niektóre jej wypasy :)
A co do ceny to myślę, że spadnie tak jak ceny wszystkich "n"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nokia N70 jest bardzo dobrym telefonem. A czy jest szansa na obniżkę ceny nie wiem, może na allegro poszukaj, bądź w jakimś komisie. Na pewno po jakimś czasie stanieje, tak jak wszystkie nokie z tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas w szkole jest bezprzewodowy internet, z którego można korzystać. Mam k800i i nie wiem czy mam usługę którą mógłbym tak wykorzystać. Do tego chyba jest potrzebne Wi-Fi. Szukalem w ustawieniach czegoś takiego ale nie znalazłem. Czy mogę z k800i korzystać za darmo z internetu. Ale nie z wapu.

Ile może kosztować wymiana joysticka do k800i ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest Flash Player na telefony komórkowe? Konkretnie na Nokię 6630, prosiłbym bezpośredni link, bo na stronie Adobe to jest taki - za przeproszeniem - burdel, że szkoda słów. Byłbym zobowiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 13:22, Grizzly. napisał:

U nas w szkole jest bezprzewodowy internet, z którego można korzystać. Mam k800i i nie wiem
czy mam usługę którą mógłbym tak wykorzystać. Do tego chyba jest potrzebne Wi-Fi. Szukalem
w ustawieniach czegoś takiego ale nie znalazłem. Czy mogę z k800i korzystać za darmo z internetu.
Ale nie z wapu.

Ile może kosztować wymiana joysticka do k800i ?



http://www.mobtel.w8w.pl/ tam sie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 14:19, ginx2 napisał:

Czy jest Flash Player na telefony komórkowe? Konkretnie na Nokię 6630, prosiłbym bezpośredni
link, bo na stronie Adobe to jest taki - za przeproszeniem - burdel, że szkoda słów. Byłbym
zobowiązany.


tak jest ale nie wiem skad wziasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze nie do konca tu powinienem napisac, ale ;)...

Czy ktos moze mi powiedziec czy we Wroclawskim Media Markcie/Saturnie sprzedaja bialego Sony Ericssona W580i? Tylko i wylacznie bialego ;). Niestety, w najblizszej przyszlosci nie mam mozliwosci odwiedzenia tego miejsca ot tak, wiec nie pojde tam tylko jak mi napiszecie, ze jest taka mozliwosc. Na wystawie widzialem szary kolor, ale moze bialy jest w pudelkach na dole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 20:48, Piotrek K. napisał:

Moze nie do konca tu powinienem napisac, ale ;)...

Czy ktos moze mi powiedziec czy we Wroclawskim Media Markcie/Saturnie sprzedaja bialego
Sony Ericssona W580i
? Tylko i wylacznie bialego ;). Niestety, w najblizszej przyszlosci
nie mam mozliwosci odwiedzenia tego miejsca ot tak, wiec nie pojde tam tylko jak mi napiszecie,
ze jest taka mozliwosc. Na wystawie widzialem szary kolor, ale moze bialy jest w pudelkach
na dole?


ekhm... rasista xD (bez obrazy, żarcik).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 20:48, Piotrek K. napisał:

Moze nie do konca tu powinienem napisac, ale ;)...

Czy ktos moze mi powiedziec czy we Wroclawskim Media Markcie/Saturnie sprzedaja bialego
Sony Ericssona W580i
? Tylko i wylacznie bialego ;). Niestety, w najblizszej przyszlosci
nie mam mozliwosci odwiedzenia tego miejsca ot tak, wiec nie pojde tam tylko jak mi napiszecie,
ze jest taka mozliwosc. Na wystawie widzialem szary kolor, ale moze bialy jest w pudelkach
na dole?


Tu masz telefon do MM, zadzwoń i się zapytaj
PL. DOMINIKAŃSKI 71 37 15 231
CENTRUM 71 36 03 136

A tu do Saturna:
PASAŻ GRUNWALDZKI 071 33 58 234, 71 33 58 236
MAGNOLIA PARK 071 39 18 234, 071 39 18 236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się