Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2008 o 19:50, popcorn napisał:

Myślę, że nie najgorsza myśl:) Co sądzisz o Siemensie C 75?

moja ciocia ma takiego nie narzeka na niego może być (tylko ten joystik zraziłem się do nich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale k550i nie ma joystika!!!!!!!!!! To jest imitacja. Wygląda jak joystik ale to nie jest joystik. Normalny przycisk do zatwierdzania! A ogólnie tel baaardzo spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybiorę raczej SE k 510 i albo Siemensa C 75. W ostateczności mogę kupić jakiegoś Samsunga. Dzięki za ukierunkowywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem. Popcornowi chodzi o K510i, a nie o K550i (który rzeczywiście joysticka nie ma). K510i ma joystick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten mój (K550i) nie ma joysticka, ale K510i ma.
W moim to normalny przycisk służy do zatwierdzania. To porusznai sie po menu są strzałki i inne przyciski ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wie może ktoś jak wykonana jest Nokia N93, jest solidnie wykonana,
w użytkowaniu może coś przypadkiem zostać uszkodzone??
Oraz czy jest jakiś phon podobny do N93, nie chodzi o wygląd, ale o jakość Aparatu i kamery, ?
(Wykluczając, n 95)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

jeśli stać Cię na N93 to bierz i nie pytaj nawet czy jest dobrze wykonana. bo to jest gwarancją imho przy takim telefonie.
znajomy ostatnio w ramach spóźnionej gwiazdki dostał ten telefon i jest z niego bardzo, ale to bardzo zadowolony. sam z nim nie miałem wiele do czynienia, widziałem i miałem w łapie raz tylko, ale wiem, że nie ma z nim żadnych problemów ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 16:16, Tokix napisał:

Oraz czy jest jakiś phon podobny do N93, nie chodzi o wygląd, ale o jakość Aparatu i
kamery, ?
(Wykluczając, n 95)


Tak. Jest jeden (nawet lepszy od N95). N82. W każdym razie ja mam N95 i teraz gdybym miał kupić to zdecydowanie N82 (posiada lampę xenon, a nie diodę jak w N95).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SE D750i i jestem bardzo z niego zadowolony. Ma slot kart pamięci i to jest najważniejsze. Mam go już rok i ani razu nie musiałem zanosić go do serwisu. Joystick działa poprawnie chodź dużo go uzywam. U kolegów którzy mają K750i szybko padł joystick. Naprawdę spoko fonik tylko już jest troszeczkę przestarzały co do techniki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników samsunga E250. Bo mi ten telefon sam się wylancza, nawet jak jest pelna bateria, a żeby wląnczyć trzeba albo boskiej cierpliwości albo podlączyć do ladowarki odczekać chwile i wlanczyć, nie wiem dlaczego tak się dziej?? Help!! Z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 10:44, MLODY2K6 napisał:

No ja bym kupil sobie N95 8GB tam dali przynajmniej normalna baterie


No w sumie jest lepsza bateria, jest więcej ramu (128), większy wyświetlacz (o 0,2 cala) i kilka innych drobiazgów, ale jednak się nie opłaca, gdyż kosztuje o prawie 1000zł więcej od N95-1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 11:04, BlackBomb napisał:

> No ja bym kupil sobie N95 8GB tam dali przynajmniej normalna baterie

No w sumie jest lepsza bateria, jest więcej ramu (128), większy wyświetlacz (o 0,2 cala)
i kilka innych drobiazgów, ale jednak się nie opłaca, gdyż kosztuje o prawie 1000zł więcej
od N95-1.



dlatego zamierzam kupic w UK. Na poslkie 1500zl za nowke ze zdjetym cimlockeim i gwarancja obowiazujaca w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 11:08, MLODY2K6 napisał:

dlatego zamierzam kupic w UK. Na poslkie 1500zl za nowke ze zdjetym cimlockeim i gwarancja
obowiazujaca w polsce


W takim razie polecam. Moja N95-1 sprawuje się świetnie. Mam już dużo aplikacji, gier itp i nic nie się zacina. W najbliższym czasie wyjdzie emulator N-gage to tych Nokii, więc będzie można pograć w lepsze gry. Jak już kupisz to nie zapomnij o antywirusie, bo mi przez wirusa wifi nie działało, ale kaspersky mobile mi pomógł (60zł licencja na jeden rok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
To gdzieś ty tego wirusa złapał...? :) Kiedyś miałem SPV z WM na pokładzie i bez antyvira chodził bez problemu. Teraz mam N95 i też bez antyvira. Jak na razie zero problemów. Pewnie chodziło się po tych stronach, co nie trzeba.. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 20:21, popcorn napisał:

Wybiorę raczej SE k 510 i albo Siemensa C 75. W ostateczności mogę kupić jakiegoś Samsunga.
Dzięki za ukierunkowywanie.


ej ziomek mialem c75 i on nawet mp3 nie ma ani bluethoth a k510i ma bierz k510i a ja aktualnie posiadam nokie 6230i + karta pamieci 512mb kingston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się