Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2008 o 18:04, mrosi napisał:

/.../

Dzięki za info ;) Również spieszę, by poinformować, iż nie będziesz już musiał odpowiadać na moje pytania dotyczące tego modelu ;) Od pewnego czasu jestem posiadaczem Nokii N95 ;] Zamienilem sie za V3x + doplata i na razie jestem w pelni zadowolony. W razie czego moge podac wiecej informacji odnosnie tego modelu, jesli ktos bedzie chcial (z checia obale kilka mitow dotyczacych tego modelu ;] ).
PS. Kurde, od polowy musialem pisac bez polskich znakow, bo te nie chcialy sie za nic "wstukac" ;) Czas na restart pc...
edit: jedna spacja za malo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 22:29, czapla56 napisał:

> /.../
Dzięki za info ;) Również spieszę, by poinformować, iż nie będziesz już musiał odpowiadać
na moje pytania dotyczące tego modelu ;) Od pewnego czasu jestem posiadaczem Nokii N95
;] Zamienilem sie za V3x + doplata i na razie jestem w pelni zadowolony. W razie czego
moge podac wiecej informacji odnosnie tego modelu, jesli ktos bedzie chcial (z checia
obale kilka mitow dotyczacych tego modelu ;] ).


Nie ma sprawy. Co zaś do nokii... Hmmm....Kiedyś to były telefony. Teraz to szajsowata masówka.

Dnia 19.02.2008 o 22:29, czapla56 napisał:

PS. Kurde, od polowy musialem pisac bez polskich znakow, bo te nie chcialy sie za nic
"wstukac" ;) Czas na restart pc...


A po co? Wystarczy restart przeglądarki internetowej lub restart z wyczyszczeniem "temp".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 20:06, Dincooo napisał:

Ponownie pytam się: czy telefon K310i jest opłacalny w swojej klasie cenowej (allegro)
- około 150 złotych?


do podstawowych zastosowań zdecydowanie, jedyna wada fona to brak Bluetooth i złącza kart pamięci... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 20:06, Dincooo napisał:

Ponownie pytam się: czy telefon K310i jest opłacalny w swojej klasie cenowej (allegro)
- około 150 złotych?

moim skromnym zdaniem kupowanie SE jako takniego, porządnego telefonu mija się z celem. Bardziej radiłbym coś Nokii, Samsunga lub Sagema (unikaj Motoroli v235 - wilgotne powietrze przez około dzień spowodowało rdze wewnątrz telefonu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 14:59, Kolumb95 napisał:

Ja tam mam Nokie N95 i sie ni skarże. he,he. :D

Zapewne musisz codziennie ładować :)
A ja mam samsunga L760 - jak na 590 zł jest naprawdę świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 15:12, krl.krl napisał:

Zapewne musisz codziennie ładować :)

Ja swoją ładuję co 2-3 dni ;) Zaledwie jeden dzień mniej niż przeciętny telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 15:42, czapla56 napisał:

> Zapewne musisz codziennie ładować :)
Ja swoją ładuję co 2-3 dni ;) Zaledwie jeden dzień mniej niż przeciętny telefon.
Ja swój ładuje jak dużo się nim bawię to co 3-4 dni :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałbym takie pytanie towarzysze specjaliści. Czy Sony Ericsson k550i obsługuje karty pamięci ?? A jeśli tak to jaką byście mi polecili i... gdzie się to tałatajstwo wkłada ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tu masz taki wykresik ładny: http://www.sonyericsson.com/memorystick/ z którego wynika, że obsługuje do 2GB.
zresztą tu: http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/specifications/k550i?cc=pl&lc= pl napisane jest to samo.
nie wiem gdzie się wkłada, ale jeśli nie gdzieś z boku, to może pod tylną klapką... różnie to bywa, ale zazwyczaj jest to miejsce chronione jakąś zaślepką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Danke szynka towarzyszu, dostałem dzisiaj nowiutkiego k550i i tak sobie pomyślałem że te 70 mega to jednak tak troszkę mało dla mnie ^^;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SE k510i
Spox telefon ale szybko pada (bynajmniej mi) i ma mało pamięci oraz brak wejścia na kartę memory ;/
Polecam jeśli ktoś za dużo nie wymaga i używa telefonu do dzwonienia/pisania sms''ów, a nie sluchania/grania/oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy jest SE W200i bo jest prosty, a i można sobie łatwo coś na niego wgrać, ma slocik na zewnątrz, muzykę też da się posłuchać, teledyski wgrać - tylko te karty pamięci drogie są :(
Ale ogólnie telefonik fajny i przystępny jest. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 22:18, Bartek 93 napisał:

Hej hej hej hej :) Dziś tata dostał sms''a z propozycją "dostania" Samsunga L760 za 1zł
i tu jest moje pytanie - opłaca się to?


Jaki abonament i jaka sieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 22:21, Prince07 napisał:

> Hej hej hej hej :) Dziś tata dostał sms''a z propozycją "dostania" Samsunga L760
za 1zł
> i tu jest moje pytanie - opłaca się to?

Jaki abonament i jaka sieć?

Orange, abonament 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanie do posiadaczy Samsunga SGH-250. chodzi mi o to czy da się w tym telefonie ustawić domyślny folder ze zdjęciami na kartę pamięci? Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się