Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Mam do was pytanie. Mianowicie czy jeżeli kupię telefon do wideo rozmów, to będę mógł użyć jej jako kamery do Skype''a w komputerze. Wiem, że to trochę nierealne, ale może się da???

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 17:29, Aikuh napisał:

mogli byście podać mi jakąś stronę z darmowymi grami??


na www.k700i.pl (nie wiem czy nadal dziala), jest dużo gier pod SE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema... Mam dylemat... xD Chce kupić sobie telefon, zastanawiałem sie nad samsungiem u600 i se k800i... niewiem którego wybrać... oba są dla mnie świetne... Może doradzicie mi co lepsze?? Co ma lepszy procesor?? (do gier) a może coś o podobnych możliwościach i cenie?? Prosze o pomoc :) Pozdrawiam... PLMKO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 16:38, plmko napisał:

siema... Mam dylemat... xD Chce kupić sobie telefon, zastanawiałem sie nad samsungiem
u600 i se k800i... niewiem którego wybrać... oba są dla mnie świetne... Może doradzicie
mi co lepsze?? Co ma lepszy procesor?? (do gier) a może coś o podobnych możliwościach
i cenie?? Prosze o pomoc :) Pozdrawiam... PLMKO :)

Wybierając z tych dwóch to brałbym raczej SE, lecz polecając inne to mam sporo propozycji:
SE s500i
-świetny desing
-spory wyświetlacz
-sporo bajerów
http://www.ceneo.pl/766557
Nokia 6120
-Nokia
- Symbian (do gier baaardzo fajny)
- 3G
- procesor ARM 11, 369 MHz
http://www.ceneo.pl/702669
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 17:06, Dincooo napisał:

Co powiecie o telefonie: Sony Ericsson W200i? Dobrze nadaje się do słuchania muzyki?

jest całkiem spoxo tylko jeden minus
nie ma bluetothe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 23:39, Harasisi napisał:

mój telefon to
nokia 5300
i mam pytanie zoom w tej komie jest cyfrowy czy optyczny?


Cyfrowy. W tym momencie na rynku jest bodajże jedna komórka z optycznym zoomem - Nokia N93i. Chyba że coś w tej kwestii się zmieniło w ciągu ostatnich dwóch-trzech miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 00:51, Klimos napisał:

W tym momencie na rynku jest bodajże jedna komórka z optycznym zoomem - Nokia
N93i. Chyba że coś w tej kwestii się zmieniło w ciągu ostatnich dwóch-trzech miesięcy...

Osobiście znam jeszcze jeden telefon z prawdziwym zoomem optycznym, robiący zdjęcia w rozdzielczości 10(!) megapikseli - a mianowicie Samsung SCH-B60 (patch obrazek - skan z gazety z lutego 2007), tutaj więcej informacji:
http://www.samsung.com/pl/presscenter/pressrelease/pressrelease_2006101 7_0000294752.asp

20080225014025

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jest przegięcie, 10 MPix do lustrzanki się nadaje - głównie przez wielkość matrycy. Nie spodziewałbym się super jakości po zdjęciach z tego telefonu, zaszumione strasznie wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 06:42, Arclight napisał:

To już jest przegięcie, 10 MPix do lustrzanki się nadaje - głównie przez wielkość matrycy.
Nie spodziewałbym się super jakości po zdjęciach z tego telefonu, zaszumione strasznie
wychodzą.


A widziałeś jakikolwiek telefon, którego jakość zdjęć można by było określić jako "bardzo dobre"? Nie mówiąc już o "super". Co do samego telefonu, nie kojarzę go w ogóle. Ukazał się on gdzieś poza rynkami azjatyckimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, wszystkie robią średnie zdjęcia. Śmieszy mnie tylko to wrzucanie coraz to większych ilości megapikseli do... telefonu komórkowego - taki wyścig liczb. A nieświadomi klienci kupią, bo "cyferka wyższa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 09:37, Arclight napisał:

Nie, wszystkie robią średnie zdjęcia.

Średnie zdjęcia to robią chyba tylko komórki z najwyższej półki. Nokia N-Series, wyższe modele SE CyberShot, czy co tam jeszcze na rynku jest. Reszta to dno kompletne. Aparat w komórce to gadżet, który może służyć co najwyżej do robienia notatek jak nam się nie chce długopisu i kartki wyciągnąć by coś przepisać. Póki co nie ma i zanosi się by powstał jakiś telefon, mogący konkurować z najtańszymi kompaktami za 500 złotych.

Dnia 25.02.2008 o 09:37, Arclight napisał:

Śmieszy mnie tylko to wrzucanie coraz to większych ilości megapikseli do... telefonu komórkowego
- taki wyścig liczb. A nieświadomi klienci kupią, bo "cyferka wyższa".

Mnie też śmieszy wrzucanie coraz większej matrycy do kompaktowych aparatów. Tu również nieświadomi niczego klienci kupują 10 czy 12 MPix cyfrówkę (porównywalną rozmiarami do komórki) i potem wychodzą szumy już przy ISO200, a powyżej już nic na zdjęciach nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 09:37, Arclight napisał:

Nie, wszystkie robią średnie zdjęcia. Śmieszy mnie tylko to wrzucanie coraz to większych
ilości megapikseli do... telefonu komórkowego - taki wyścig liczb. A nieświadomi klienci
kupią, bo "cyferka wyższa".


Taki sam bajer jak z Xboxem 360 którego nie mogli nazwać po prostu X2, bo Sony miało już PS3 ;) Ja mam k750i i na aparat nie narzekam, wiadomo że to nie cyfrówka, ale zdjęcia z jakichś imprez itp itd wychodzą całkiem nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Ostatnio w moim telefonie Nokia zainstalowałem oprogramowanie antywirusowe Symantec Mobile Security. Jak przeczytałem na innej stronie internetowej to oprogramowanie jest bardzo awaryjne, to była niestety prawda. Telefon obecnie nie chce mi się w ogóle włączyć, a odinstalowanie oprogramowanie przez komputer odpada, ponieważ potrzeba włączonego telefonu. Chciałem się zapytać, co mogę w tej sytuacji zrobić. Proszę o niezwłoczną pomoc !!!

PS. Jeżeli ma to pomóc, to mój telefon (Nokia N70) pracuje w Symbianie.

Jeszcze raz proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 18:36, Iqor napisał:

Telefon obecnie nie chce mi się w ogóle włączyć, a odinstalowanie oprogramowanie przez komputer odpada, ponieważ potrzeba włączonego telefonu.

Najprościej przeinstalować oprogramowanie systemowe, czyli Symbiana. W tym celu najlepiej udać się do dowolnego serwisu Nokii, albo swojego operatora. Przeinstalowanie oprogramowania nawet pogwarancyjne nie jest zwykle drogie. A jeżeli z powodu programu w jakikolwiek sposób uszkodził się telefon, to jest to wada urządzenia bo nigdy tak nie powinno się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się