Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

/.../
O Motorolach jakoś ludzie zapominają,a też są całkiem dobre. Sam posiadam KRZR K1 i uważam, że jest spoko, choć ma troszkę dupny aparat jak na 2 mpix.

@Flesh00er
Wiesz, jak zdarza się taka awaria to się zabiera telefon do serwisu, czy to operatora, czy autoryzowanego przez producenta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 20:07, Earthshaker napisał:

/.../
O Motorolach jakoś ludzie zapominają,a też są całkiem dobre. Sam posiadam KRZR K1 i uważam,
że jest spoko, choć ma troszkę dupny aparat jak na 2 mpix.

@Flesh00er
Wiesz, jak zdarza się taka awaria to się zabiera telefon do serwisu, czy to operatora,
czy autoryzowanego przez producenta. ;)

No motorole są dobrymi telefonami nie psują sie itp. Po prostu sie trzymają i ja uważam że są na 4 miejscu zaraz po NOKI SONY ERISSONA I SAMSUNGÓW. A LG to też dobre telefony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam SE K550i. Muszę powiedzieć że jest naprawdę dobry. Klawiatura jest według opinii beznadziejna. Nie rozumiem, skąd takie opinie. SMS''y pisze się bardzo dobrze, mimo małych klawiszy a przyciski 4 i 6 w ogóle mi się nie blokują. Może dlatego ze trafiłem na dobry egzemplarz. Co do aparatu: zdecydowanie za słaby, jak na CyberShot. Zdecydowanie. Ale mi tam wystarcza. Foniq szybko pracuje, K530i kuzyna wczytuje obrazki znacznie dłużej, choć ilość "zapchania" telefonów jest podobna. 64 MB wystarczy na 5 minut, choć nie jest źle porównywając do np. 15 mb K530i. Niestety, karta pamięci jeszcze nie przyszła, a telefon już zapchany. :>

Szkoda, że Flash menu są tylko na Wxxx, bo wyglądają one genialnie. Co prawda można pogrzebać w sofcie, ale wtedy traci się gwarancję, więc chyba sobie odpuszczę. :)

BTW: Flashował ktoś SE? Łatwo to zrobić? Mogą wystąpić jakieś problemy? Z ciekawości się tylko pytam, w swoim grzebał raczej nie będę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2008 o 12:31, Marcinos07 napisał:

BTW: Flashował ktoś SE? Łatwo to zrobić? Mogą wystąpić jakieś problemy? Z ciekawości
się tylko pytam, w swoim grzebał raczej nie będę. :P

Ja się bawiłem swoim k750i i muszę powiedzieć ze ciężko było ....ale opłacało się wgrałem sobie soft od w800. Pozatym można zamiast flash menu wgrać jego imitacje. Ale tobie nie polecałbym tego ( masz nowy fon i troche szkoda go jak by coś ci nie wyszło .....) a co do gwarancji traci się ją ale przecież można zrobić backup softa i ponownie wgrać sobie tego "serwisowego" (myśle że się nie skapną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomóc?.... Mam Samsunga J600e i nie idzie nic zainstalować... Żadnego dema gry, gadu-gadu też się nie da, a jak ściągam jakąś grę przez wap dochodzi do 100% wychodzi napis : "pobrano" i telefon się resetuje. Wiem ,że trzeba wpisać ten kod *#9998*4678255# Instalując demo gry mam napis: Instalowanie... i auto-restart albo błąd Javy. Może mi ktoś pomóc? Telefon mam od 2 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 14:32, Dekerinho6 napisał:

A telefony firmy LG też są dobre prawda ??

Moim zdaniem nie za bardzo...
Może jakieś 2-3 nowsze modele są niezłe, ale reszta moim zdaniem jest brzydka i niefunkcjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 14:47, balduran2 napisał:

> A telefony firmy LG też są dobre prawda ??
Moim zdaniem nie za bardzo...
Może jakieś 2-3 nowsze modele są niezłe, ale reszta moim zdaniem jest brzydka i niefunkcjonalna.

Chociaż może i masz racje ale kształtami są ładne koleżanka ma i sobie je nawet chwali chociaż sie czasem przycinają podobnie jak SIEMENSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 14:48, Dekerinho6 napisał:

Chociaż może i masz racje ale kształtami są ładne koleżanka ma i sobie je nawet chwali
chociaż sie czasem przycinają podobnie jak SIEMENSY

Tak jak mówiłem - jest kilka nowszych modeli całkiem niezłych nie tylko z wyglądu, taki na przykład LG od Prady, czy też Shine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 14:51, balduran2 napisał:

> Chociaż może i masz racje ale kształtami są ładne koleżanka ma i sobie je nawet
chwali
> chociaż sie czasem przycinają podobnie jak SIEMENSY
Tak jak mówiłem - jest kilka nowszych modeli całkiem niezłych nie tylko z wyglądu, taki
na przykład LG od Prady, czy też Shine.

Wiesz są nowe to owszem ale nie wiadomo czy są co lepsze czy sie nie przycinają itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 14:52, Dekerinho6 napisał:

Wiesz są nowe to owszem ale nie wiadomo czy są co lepsze czy sie nie przycinają itp.

Wątpię, żeby się "przycinały"...
Prada nie wybaczyła by LG, gdyby zrobili taki telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 14:55, balduran2 napisał:

> Wiesz są nowe to owszem ale nie wiadomo czy są co lepsze czy sie nie przycinają
itp.
Wątpię, żeby się "przycinały"...
Prada nie wybaczyła by LG, gdyby zrobili taki telefon.

Wiesz koleżanka mi mówiła bo ma sama i mówiła mi że czasem sie przytnie czasem i zawiesi każdy telefon ma prawo sie zawiesić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 15:00, Dekerinho6 napisał:

Wiesz koleżanka mi mówiła bo ma sama i mówiła mi że czasem sie przytnie czasem
i zawiesi każdy telefon ma prawo sie zawiesić :)

Który model ma?
Co do przycinania - mi się jeszcze żadne Nokia nie wieszała - a już kilka różnych modelów miałem - od takich z przed prawie 10 lat, do najnowszych z przed kilku miesięcy. Nigdy nie miałem problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 15:03, balduran2 napisał:

> Wiesz koleżanka mi mówiła bo ma sama i mówiła mi że czasem sie przytnie czasem

> i zawiesi każdy telefon ma prawo sie zawiesić :)
Który model ma?
Co do przycinania - mi się jeszcze żadne Nokia nie wieszała - a już kilka różnych modelów
miałem - od takich z przed prawie 10 lat, do najnowszych z przed kilku miesięcy. Nigdy
nie miałem problemów...

Model LG KG800----> No jest to całkiem fajny telefon I ja nie mówię ze telefon sie każdy zacina tylko że każdy MOŻE ale nie musi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 15:07, Dekerinho6 napisał:

Model LG KG800----> No jest to całkiem fajny telefon I ja nie mówię ze telefon
sie każdy zacina tylko że każdy MOŻE ale nie musi :P

Łeee KG800 taką tendencję ma. Trzymałem go w swych dłoniach i mogę powiedzieć, że jest dość syfny przez przedni panel, który jest dotykowy, a odcisków jest naprawdę sporo. Mój KRZaczoR też ma masę odcisków, czy to na lustrzanym panelu, czy na klawiaturze, a menu chodzi bardzo sprawnie bez zacinania. Niestety zdarza się, że nagrany filmik się zacina przez ok. 10 sek, ale da się przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 15:14, Earthshaker napisał:

> Model LG KG800----> No jest to całkiem fajny telefon I ja nie mówię ze
telefon
> sie każdy zacina tylko że każdy MOŻE ale nie musi :P
Łeee KG800 taką tendencję ma. Trzymałem go w swych dłoniach i mogę powiedzieć, że jest
dość syfny przez przedni panel, który jest dotykowy, a odcisków jest naprawdę sporo.
Mój KRZaczoR też ma masę odcisków, czy to na lustrzanym panelu, czy na klawiaturze, a
menu chodzi bardzo sprawnie bez zacinania. Niestety zdarza się, że nagrany filmik się
zacina przez ok. 10 sek, ale da się przeżyć.

Wiem wiem zresztą jeszcze raz to powtórze każdy nawet najnowszy telefon ma prawo sie przyciąć czy to przy filmiku czy gdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 15:17, Dekerinho6 napisał:

Wiem wiem zresztą jeszcze raz to powtórze każdy nawet najnowszy telefon ma prawo sie
przyciąć czy to przy filmiku czy gdzie indziej :)

Teoretycznie nie, praktycznie tak. Telefon nie powinien się zacinać sam z siebie, ale z ingerencji użytkownika. Zapychanie pamięci do tego doprowadza. Jeżeli natomiast świeży telefon ledwo wyjęty z pudełka się zacina, to oznacza, że jest przereklamowany, niedorobiony i jego zakup był bezsensowny przez stracone nerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 15:22, Earthshaker napisał:

> Wiem wiem zresztą jeszcze raz to powtórze każdy nawet najnowszy telefon ma prawo
sie
> przyciąć czy to przy filmiku czy gdzie indziej :)
Teoretycznie nie, praktycznie tak. Telefon nie powinien się zacinać sam z siebie, ale
z ingerencji użytkownika. Zapychanie pamięci do tego doprowadza. Jeżeli natomiast świeży
telefon ledwo wyjęty z pudełka się zacina, to oznacza, że jest przereklamowany, niedorobiony
i jego zakup był bezsensowny przez stracone nerwy :)

Racja lepiej zrobić wszystko na spokojnie a zacinać telefon może sie nawet jak jest karta pamięci cały czas przeszukujemy tony tych plików to sie można nie dziwić a jak telefon jest od nowości jakiś uszkodzony to sie go powinno zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 15:22, Earthshaker napisał:

> Wiem wiem zresztą jeszcze raz to powtórze każdy nawet najnowszy telefon ma prawo
sie
> przyciąć czy to przy filmiku czy gdzie indziej :)
Teoretycznie nie, praktycznie tak. Telefon nie powinien się zacinać sam z siebie, ale
z ingerencji użytkownika. Zapychanie pamięci do tego doprowadza. Jeżeli natomiast świeży
telefon ledwo wyjęty z pudełka się zacina, to oznacza, że jest przereklamowany, niedorobiony
i jego zakup był bezsensowny przez stracone nerwy :)

I najlepszym tego przykładem jest siemens on sie zacina bez tego czy ma coś mało pamięci czy nie ja jak jeszcze miałem siemensa to po włączeniu go czekałem jakieś 2 minuty żeby sie coś otworzyło ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się