Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Z SE to moze k550i, k750 z tych lepszy i tanszych:-p mozna znalesc ceny uzywanych nieuzywanych, sprowadzanyhc z Angli ponizej 400 zl albo poprostu w200i pod mp3 tylko i do dzwoniena za troche mniej niz 300zl :-p hmm.. albo oblukaj k800i w ofercie playa na urodziny jak jeszcze jest :-p (na abonament)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 23:23, RedSqll napisał:

Z SE to moze k550i, k750 z tych lepszy i tanszych:-p mozna znalesc ceny uzywanych nieuzywanych,
sprowadzanyhc z Angli ponizej 400 zl albo poprostu w200i pod mp3 tylko i do dzwoniena
za troche mniej niz 300zl :-p hmm.. albo oblukaj k800i w ofercie playa na urodziny jak
jeszcze jest :-p (na abonament)

hhhhmmmmnnnn Na abonament to za bardzo by mi nie pasował szukam coś na kartę to znaczy szukam koledze.Przeglądałem właśnie teraz k750 i najbardziej mi sie z tych wszystkich nadał cóż pewnie mu poradzę ten no to jak na razie dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem do mojego samsunga e250 kabel USB (wybuliłem 40zł! ;/) i co teraz żeby przenosić aplikacje do komórki? Podobno jakieś oprogramowanie trzeba ściągnąć, ale co i jak to nie wiem. Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:29, choper napisał:

Kupiłem do mojego samsunga e250 kabel USB (wybuliłem 40zł! ;/) i co teraz żeby przenosić
aplikacje do komórki? Podobno jakieś oprogramowanie trzeba ściągnąć, ale co i jak to
nie wiem. Pomoże ktoś?

Zazwyczaj wystarczy po prostu podłączyć telefon do komputera i komputer sam wykryje telefon i pojawi się jako dysk zewnętrzny w "moim komputerze".

Na necie znalazłem taki temat: http://forum.pcformat.pl/showthread.php?tid=11767
Być może okaże się pomocny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:29, choper napisał:

Kupiłem do mojego samsunga e250 kabel USB (wybuliłem 40zł! ;/) i co teraz żeby przenosić
aplikacje do komórki? Podobno jakieś oprogramowanie trzeba ściągnąć, ale co i jak to
nie wiem. Pomoże ktoś?

Nie ma to jak strona Samsunga. Mam nadzieję, że znajdziesz tu tego czego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:51, choper napisał:

Mam kolejne pytanie: Gry wgrywać do folderu Others i instalować w telefonie tak jak to
się robiło w SE?

Chodzi Ci o gry w formacie .jar? Jeżeli tak, to nie ma to chyba znaczenia. Gdziekolwiek to wgrasz, jak uruchomisz to gra się zainstaluje automatycznie w folderze Gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 12:04, choper napisał:

A jest jakiś program że z jar zmienia w jad? Bo mi tylko takie działają :/

Pliki JAD, to pliki opisujące archiwa JAR. Dwa takie pliki tworzą MIDlet możliwy do uruchomienia na telefonach komórkowych, a ogólniej na pewnym typie Java Virtual Manager, który jest wbudowany w oprogramowanie telefonu.

Tu masz program, który generuje plik .JAD na podstawie samego JARa.
http://www.softpedia.com/get/Internet/Telephony-SMS-GSM/JADMaker.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 12:17, Olamagato napisał:

> A jest jakiś program że z jar zmienia w jad? Bo mi tylko takie działają :/
Pliki JAD, to pliki opisujące archiwa JAR. Dwa takie pliki tworzą MIDlet możliwy do uruchomienia
na telefonach komórkowych, a ogólniej na pewnym typie Java Virtual Manager, który jest
wbudowany w oprogramowanie telefonu.

Tu masz program, który generuje plik .JAD na podstawie samego JARa.
http://www.softpedia.com/get/Internet/Telephony-SMS-GSM/JADMaker.shtml

Właśnie go mam zainstalowanego, ale nie mam pojęcia jak go użyć. Przenoszę plik jar na to okienko programu, ale nic się nie dzieje. Jest gdzieś jakaś instrukcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 12:24, choper napisał:

Jest gdzieś jakaś instrukcja?

No pewnie. Te 3 linijki poniżej obrazka w linku, który Ci podałem. Po angielsku, ale tam mało tekstu, że nawet ze słownikiem z internetu sobie poradzisz. Poza tym jest tam pod obrazkiem "View more JADMaker screenshots" - kliknij tam, to zobaczysz dodatkowe obrazki z tworzenia jada.
Krótko mówiąc, albo przeciągasz JAR na okienko otwartego JADMakera, albo zaznaczasz, że chcesz użyć menu kontekstowe i wtedy na pliku .jar wybierasz "Make JAD".
I to wszystko.

ps. Nic się nie ma dziać. Po prostu obok pliku JAR powinien pojawić się plik o identycznej nazwie i rozszerzeniu .jad. A to jest właśnie potrzebne, żeby działało na Twojej komórce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... słyszałam, że w n5310 jest kiepska jakość dźwięku... Spotkaliście się z czymś takim? A może ktoś ma ten aparacik i może to potwierdzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 12:29, Olamagato napisał:


ps. Nic się nie ma dziać. Po prostu obok pliku JAR powinien pojawić się plik o identycznej
nazwie i rozszerzeniu .jad. A to jest właśnie potrzebne, żeby działało na Twojej komórce.

Na dysku D jak przenosiłem to żadna kopia się nie pojawiła, dopiero z pulpitu podziałało. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 12:29, YOUlia napisał:

Hmmm... słyszałam, że w n5310 jest kiepska jakość dźwięku... Spotkaliście się z czymś
takim? A może ktoś ma ten aparacik i może to potwierdzić???

Być może to prawda bo w następcy czyli 5610 układ dźwiękowy jest zmieniony na inny i opisany jako "wysokiej jakości". Ale pewnie i tak jakiś poziom 5310 trzyma. Pojęcie jakości jest bardzo względne bo trzeba do czegoś porównywać. Jak ktoś się przesiądzie z iRivera na tę Nokię, to nic dziwnego, że będzie słyszał "kiepską jakość". Ale jak z Creativa, to może już nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... i to właśnie budzi moje wątpliwości. Bo zależy mi na telefonie z dobrą jakością dźwięku. Mniejsza o zdjęcia czy video.
Dlatego wciąż zastanawiam się między n5310 a se w810i. Bo ten drugi jest w sumie niewiele gorszy, a przy tym tańszy, a poza tym ponoć bardzo dobrze odtwarza muzykę. Sama już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się