Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2008 o 17:52, Lancer1990 napisał:

k550i oooj ojjj jest deh best :D

dlaczego tak sądzisz ja bym go nie polecał słyszałem że nie są jakieś bardzo dobre psują sie tak ktoś mi mówił z tym że nie wiem czy to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 18:42, Dekerinho6 napisał:

> k550i oooj ojjj jest deh best :D
dlaczego tak sądzisz ja bym go nie polecał słyszałem że nie są jakieś bardzo dobre psują
sie tak ktoś mi mówił z tym że nie wiem czy to prawda...

1-szy raz słyszę. Owszem, może się zepsuć jak grzebiesz w sofcie, czy rzucasz nim o ścianę. W moim przypadku telefon działa bardzo dobrze, no i nie spotkałem się jeszcze opinią że się psuje. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wiadomo że jak sie rzuca telefonem o ścianę czy robi sie z nim coś z tych rzeczy to nawet telefon ze stali nie wytrzyma czegoś takiego :P. Ja tylko mówię że tak mi raz znajomy mówił że sie psują może jemu akurat trafił sie jakiś wadliwy i dlatego go tak ocenił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 14:00, choper napisał:

No pojawia sie kopia, ale w telefonie ten jad i tak nie działa. Rozmiar zmniejszył się
do 1kb i tyle.

Eeeech. Plik typu .jad jest tylko opisem służącym do uruchomienia pliku typu .jar. Oba pliki muszą znajdować się w tym samym folderze w telefonie, żeby można było uruchomić plik .jar. W telefonie odpalasz plik jad, ale tak naprawdę uruchamia się jar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 20:07, Pavlovich napisał:

Ja mam pytanie dotyczące Sony Ericssona K300i (wiem, niezły dziadek z niego)

Dlaczego nie chcą mi się ustawiać motywy oprócz tych standardowych??


U mnie normalnie działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 20:07, Pavlovich napisał:

Ja mam pytanie dotyczące Sony Ericssona K300i (wiem, niezły dziadek z niego)

Dlaczego nie chcą mi się ustawiać motywy oprócz tych standardowych??

Może nie są przystosowane do wielkości/typu telefonu? A ściągałeś SPECJALNIE dla tego telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 20:18, Pavlovich napisał:

Co rozumiesz przez SPECJALNIE dla tego telefonu? Przez podczerwień ściągam od kumpli
i pisze nie mozna odczytać pliku czy plik uszkodzony czy coś takiego...

Pewnie chodzi o rozdzielczość. Jak macie inne rozdzielczości to nic z tego. Ew. on może Ci przesyłać motywy do których wymagana jest obsługa flash, a Twój telefon tego nie obsługuje. Bardziej prawdopodobna jest jednak 1-sza wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 20:18, Pavlovich napisał:

Co rozumiesz przez SPECJALNIE dla tego telefonu? Przez podczerwień ściągam od kumpli
i pisze nie mozna odczytać pliku czy plik uszkodzony czy coś takiego...

Być może problem tkwi w tym, że wysyłają Ci motywy, które nie są przeznaczone dla twojego modelu telefonu. Motywy są dostosowane do kilku telefonów, a to że działają twoim znajomym, a Tobie już nie może wynikać z tego, że tych motywów nie obsługuje twój SE. Prześlij sobie motyw od kogoś kto ma taki sam model jak Ty i zobacz, czy będą problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ptakie pytanko dotyczące 2 modeli soniaków.
SE W580i
SE S500i

Czy ktoś posiada jakiegoś z nich?? Potrzebne mi są opinie tych dwóch modeli. Bardzo mi są potrzebne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może to nie ten sam, ale mam 5310 i polecam z całego serca, kapitalny telefon, a 5610, jako że jest wyższym modelem pewnie jest jeszcze lepszy.

P.S krótki opis nokii 5310 znajdziesz u mnie na GS''ie w starszych wpisach jakby Cię interesował ten telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DYLEMAT !!!
mam dylemat ..... chcę zakupić sobie new telefon w sieci era i mam do wyboru:
SE P1 lub samsung U600 lub SE k770i
no i wszystkie mają aparaty po 3.2 megapiksela, blouetooth, karta pamięci i inne rzeczy które mają wzssytkei telefony

różnice:
pamięć wewnętrzna: najwięcej Se p1 - 160 MB
czas czuwania maksymalny - SE p1 - 230 godz.


aha i moze mi ktoś wytłumaczyć co to jest UMTS (3G) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 22:11, Norbert1367 napisał:

inne rzeczy które mają wzssytkei telefony

Nie maja. P1i ma Symbiana ( a to juz naprawde fajny system operacyjny i pozwala na wgranie olbrzymiej ilosci programow - od odtwarzaczy filmow, po edytory tekst czy komunikatory internetowe )i dotykowy ekran - co sprawia, ze jest to juz smartphone, anizeli telefon komorkowy. Do tego ma WiFi, wiec jak sie dorwiesz do access pointa (vel hot spota) mozesz surfowac po necie za darmo -- co jest duzo szybszym i tanszym rozwiazaniem niz np. wap czy gprs.
Stac Cie, miales w reku P1i, a telefon ''lezy Ci w dloni''? Bierz P1i ;P...

Dnia 06.04.2008 o 22:11, Norbert1367 napisał:

aha i moze mi ktoś wytłumaczyć co to jest UMTS (3G) ??

Siec 3ciej generacji. W skrocie - videorozmowy i inne bajery o ktorych pewnie nie wiem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 22:40, Maker3 napisał:

Możemy się założyć.
a) Fake? - Właśnie mam go w kieszeni

Fake - tu chodziło mi o podróbę. Jest tysiące najaranych małolatów, co to cieszą się kupnem N95 za połowę rynkowej ceny a ta okazuje się być chińską podróbką ;)

Dnia 04.04.2008 o 22:40, Maker3 napisał:

b) Kradziony? - razem z pudełkiem i kartą gwarancyjną?

Oj kolego, nie takie rzeczy już widziałem w komisie mojego wujaszka.

Wiesz, albo miałeś szczęście albo kupiłeś coś, co się wysypie po tygodniu korzystania z niego :)
Dla mnie te wszystkie N (szczególnie N70) można sobie wsadzić, no ale to moja skromna opinia. Są drogie a nic specjalnego w sobie nie mają. Powiedziałbym nawet, że mają 100% standardzik, a cenę dużo wyższą od przeciętnej :) Jedyny plusik, to Symbian. [IMO]
(Ale telefonu i tak zazdroszczę xD )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się