Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2008 o 22:17, Prince07 napisał:

Samsungi

Mi się po prostu spodobały z wyglądu i zauważyłem, że coraz więcej osób posiada takie Samsungi.
A w ręce miałem tylko jednego Samsunga - U600 bodajże - ciekawy wygląd, duży wyświetlacz - innych funkcji nie zdążyłem sprawdzić.

Dnia 11.04.2008 o 22:17, Prince07 napisał:

nie wbudowane do niego stabilizatora obrazu (o.O).

Hmm...a ile telefonów ma wbudowany stabilizator obrazu? Kilka?
Nawet nie wszystkie najnowsze cyfrówki mają coś takiego.

Dnia 11.04.2008 o 22:17, Prince07 napisał:

Mino Twojego PSa zaproponuję Ci zamiast kupna SE k750i kup SE W810i.

Nie podoba mi się W810i...
Znaczy z wyglądu - po prostu ja mam coś takiego, że jak już mam kupować jakiś sprzęt elektroniczny to poza funkcjami musi dobrze i ciekawie wyglądać - tym samym kieruje się przy wyborze telefonu.
W sumie większość modeli SE z serii W mi się nie podoba.

RedSqll ===> Nie - mi nie przeszkadza to, że telefon jest duży. Tylko, jak już wspominałem - ma ładnie i ciekawie wyglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>Aparat mimo swoich 3mpx robił zdjęci na poziomie

Dnia 11.04.2008 o 22:17, Prince07 napisał:

apratatu 0,3 mpx


To żadna nowość. Mpix NIE SĄ wyznacznikami jakości zdjęcia :)

>> i w dodatku nie wbudowane do niego stabilizatora obrazu (o.O)

A inne fony mają? Proponuję kupno cyfraka za 1000zł i sprawdzenie, z czym się ta stabilizacja "je". Podpowiem: jest wielkie "G" warta ;)

Dnia 11.04.2008 o 22:17, Prince07 napisał:

> a do tego do w810i dodawane są takie mega słuchawki,


No wiesz, jeśli pchełki nazywasz mega słuchawkami... Prywatnie dopiero przy słuchawkach-pchełkach Vedia (a tym bardziej Senheiserach nausznych) dowiedziałem się, ile traciłem efektów muzycznych w utworach elektronicznych i rockowych. Bo HH to na wszystkim można słuchać :)

PS. Też polecam serię W niż K :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 01:30, Agntx napisał:

A inne fony mają? Proponuję kupno cyfraka za 1000zł i sprawdzenie, z czym się ta stabilizacja
"je". Podpowiem: jest wielkie "G" warta ;)

Źle ubrałem swoją myśl w słowa. Nie chodziło mi o typowy stabilizator jak w cyfrówkach ale coś takiego, co posiadają SE tj. ustalenie jasności, ostrości i pionu przed zrobienie zdjęcia, napewno wiesz o co mi chodzi :P

Dnia 12.04.2008 o 01:30, Agntx napisał:

No wiesz, jeśli pchełki nazywasz mega słuchawkami... Prywatnie dopiero przy słuchawkach-pchełkach
Vedia (a tym bardziej Senheiserach nausznych) dowiedziałem się, ile traciłem efektów
muzycznych w utworach elektronicznych i rockowych. Bo HH to na wszystkim można słuchać
:)

Być może masz racje, ja jednak zostaję przy swoim. Miałem już kilka (ba nawet kilkanaście) telefonów i do żadnego nie dostałem tak dobrych słuchawek jak do wspomnianego SE w810i.

Dnia 12.04.2008 o 01:30, Agntx napisał:

PS. Też polecam serię W niż K :)

Ta seria K może ma lepsze aparaty ale muzyka jest nieporównywalna do tej granej z serii Walkmen ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zablokowałem komórkę, potrzebuję wpisać PUK, nie mam go i prawdopodobnie się nie znajdzie, telefon na kartę, nie rejestrowałem, więc w biurze obsługi klienta raczej nic nie uzyskam, prawda? Pozostaje tylko udać się do serwisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar teraz kupić telefon i zastanawiam się nad W800 i K750, ale pewnie ten drugi kupie. Często widzę w ogłoszeniach że K750i ma soft od W800 i ciekawi mnie czy jest to dobre rozwiązanie, nie występują żadne problemy i czy jest to robione z jakiegoś powodu czy tylko dla szpanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Los Emilos
mozna wgrac soft od w800 do k750 jest to praktyczne i w tym samym jest lepsza opcja wykorzystania aparatu moj brat sie serwisem zajmuje i jest bardzo dobry robi to od roku nie wiem gdzie mieszkasz ale lap linka www.mobtel.ovh.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyjaśni mi ktoś pewną rzecz??

Mam Sagem my-411x (nie śmiać się :P) i przy robieniu zdjęcia wszystko jest fajnie, ale.... jest napisane, że robi w rozdziałce 640x480, a robi w 176x90 czy coś takiego... Wie ktoś, czego to przyczyna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raziel93

ustawien zapewne. masz ustawione na gorsza jakośc ot co.


A teraz moje pytanko. Od ponad roku jestem posiadaczem Samsunga E250. W tej chwili mam okazję wymienic swoj telefon (z dopłatą z mojej strony49zł) na nowiuśką czarną Nokię 3110classic. Czy opłaca mi się zmienic telefon?dodam ze w moim E250 siada juz bateria i trzyma z gadaniem 1-1,5dnia wiec trzeba by jezeli bym zostal przy E250 wymienic baterie.
Co mi doradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad nowym telefonem i nie wiem co wybrać K850i czy W960i, tylko nie piszcie ze jak chce robić zdjęcia to K a jak do muzyki to W. Czy ten K850 na prawdę robi słabsze zdjęcia od k800 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mężczyzna

Nowa koma lepsza od starej ;-) w dodatku 3110 classic cieszy sie duza popularnoscia oczyscie nie bez powodu. Bez wachania bym wymienil :-)

uchal
Ja bym wzial k850i bo jednak ten aparat sie przydaje:-) w dodatku5 Mpix, a w w960i placisz za te 8GB wbudowanej. Teraz zadaj sobie pytanie po co Ci 8 GB :-p jesli jetses fanem filmow na komie to wez MOtke Z8 :-) a do muzyki wystarczy Ci w200;-p. Oczywiscie, ze k850i robi lepsze zdjecia od k800i, pewnie ktos sie pogubil w ustawieniach i tak zaczol gadac:-pw samym k810i jest wiecej opcji do apartau niz w k800 :-p Ja bym wzial k850i!;-)

P.S Ach te bledy na stronie.. gram.pl of cuz:-p nie moge odpowiadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Bardzo bym prosił w pomocy dobor telefonu.Mogę sobie takie wybrać:
Nokia 5200
Samsung E250
Sagem my511X
Samsung z170
Samsung j700

Który jest z nich najlepszy prosiłbym o pomoc.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej hej hej hej! :)
Spore zmiany zaszły, portfel się uszczuplił pod wpływem kilku automatów.... no i mówiąc krótko mam 400zł na telefon. Co polecacie? Liczy się pewność, stabilność no i bajery :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 16:05, KrzyCH1995 napisał:

Jak dobry ma odtwarzacz mp3 Motorola E398? Prosiłbym o ocenę w skali 1-6

Całkiem niezły odtwarzacz jest (to był jeden z pierwszych telefonów z odtwarzaczem z prawdziwego zdarzenia)...
Z tym, że najlepiej mieć do telefonu wgrane najnowsze oprogramowanie - bo stare software odtwarzacza nie był zbyt dobry - ale jakoś dźwięku za to dobra.

pawciooo23 ===> Ze swojej strony, mogę Ci tylko poradzić żebyś nie kupował Noki 5200 - bo to jest kompletny szajs (jak już to kup niewiele droższą 5300). Innych modeli które podałeś nie znam, więc nie będę się na ich temat wypowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 16:45, Bartek 93 napisał:

Hej hej hej hej! :)
Spore zmiany zaszły, portfel się uszczuplił pod wpływem kilku automatów.... no i mówiąc
krótko mam 400zł na telefon. Co polecacie? Liczy się pewność, stabilność no i bajery
:PP


No to skoro mówisz o jakimś bajeranckim telefonie to może Samsung J700 posiada te bajery ma MP3 kartę pamięci aparat chyba 1.3 o ile sie nie mylę :P w sam raz na twoje wymagania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie, mogę wam też pomagać na forum. Doradzałbym w sprawach kupna telefonu, itp.
Miałrem już parę komórek (stare....) np. Nokia 3210, 3310, 3410, 3510i, Siemens M35, Motorola v980...
to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się