Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2006 o 13:37, Pingus napisał:

> Dokładnie, to ten nowy model (nowy to on jest w Polsce). Nokii niedługo się skończy pojemnoś
4-cyfrowej numeracji :) Jak bym miał brać Nokie to chyba N70


No tak, też bym brał n70, ale tak jak pisałem.. wszystko zależy od kasy. Najlepiej no n93 :D 3k pln kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2006 o 13:59, Don Lizak napisał:

3k pln kosztuje.


Jeżeli coś w tej cenie to chyba lepiej coś z serii E, tak mi się przynajmniej wydaje. A może jakiegoś Samsunga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 14:07, Pingus napisał:

Jeżeli coś w tej cenie to chyba lepiej coś z serii E, tak mi się przynajmniej wydaje. A może
jakiegoś Samsunga?


Nie podoba mi się design serii E. Szczególnie E61 (ten duży) - mało "młodzierzowy" dla mnie. Samsungiem się nie interesuję. Ostatni ich hit to aparat 1,3 w x700. Wolę Nokię, bo jest z sybianem. jedyny Siemens z symbianem to chyba sx-1 (ten z klawiszami po bokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję rady: chcę zakupić kartę micro SD 1GB, tylko nie wiem za bardzo jaką, czy ScanDisk Transflash, czy może lepiej dołożyć trochę i kupić ScanDisk Transflash Ultra II? A może Kingstone? Jak macie jakieś sugestie, to będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 12:23, flowerania napisał:

Potrzebuję rady: chcę zakupić kartę micro SD 1GB, tylko nie wiem za bardzo jaką, czy ScanDisk
Transflash, czy może lepiej dołożyć trochę i kupić ScanDisk Transflash Ultra II? A może Kingstone?
Jak macie jakieś sugestie, to będę wdzięczna za odpowiedź.


Popatrzyłem na allegro i TF I o pojemności 1GB można kupić poniżej 140 zł a TF II około 200 zł. NIe wiem czy jest sens kupować TF II chyba, że bardzo zależy Ci na szybszym zapisie.

BTW mam do sprzedania nową Nokię 6020. Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontkakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 13:03, Siepus napisał:

A ja znowu zmieniłem telefona! obecnie ma se k700i


Mój kolega ma K700i od października 2005 i już szwankuje joystick i gniazdo ładowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 13:08, Siepus napisał:

w tych telefonach bardzo szybko psują się joysticki!


No to niech inżynierowie w SE wstawią 4-kierunkowy manipulator tak jak w Samsungu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 12:23, Pingus napisał:

> A ja znowu zmieniłem telefona! obecnie ma se k700i

Mój kolega ma K700i od października 2005 i już szwankuje joystick i gniazdo ładowania....


Mam K700i i mam ten sam problem.
Joystick jeszcze w sumie jest OK - czasem tylko coś nie zaskoczy, ale gniazdo ładowania doprowadza mnie do szału! Podłączam telefon... i nic! Ruszam kablem - ok - ładuje... przesunę lekko telefon i już się nie ładuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 13:46, Markus89 napisał:



Jedyne rozwiązanie to chyba tylko serwis i niech wymieniają na nowe (o ile jest gwarancja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 12:20, Pingus napisał:

> Potrzebuję rady: chcę zakupić kartę micro SD 1GB, tylko nie wiem za bardzo jaką, czy ScanDisk

> Transflash, czy może lepiej dołożyć trochę i kupić ScanDisk Transflash Ultra II? A może
Kingstone?
> Jak macie jakieś sugestie, to będę wdzięczna za odpowiedź.

Popatrzyłem na allegro i TF I o pojemności 1GB można kupić poniżej 140 zł a TF II około 200
zł. NIe wiem czy jest sens kupować TF II chyba, że bardzo zależy Ci na szybszym zapisie.

BTW mam do sprzedania nową Nokię 6020. Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontkakt

Dzieki, myślę, że kupię TransFlash I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 15:03, flowerania napisał:

> Dzieki, myślę, że kupię TransFlash I


Wczoraj kupiłem na allegro TF I 1GB do mojego Samsunga Z300, zobaczymy jak to będzie się sprawdzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 23:37, Pingus napisał:

> > Dzieki, myślę, że kupię TransFlash I

Wczoraj kupiłem na allegro TF I 1GB do mojego Samsunga Z300, zobaczymy jak to będzie się sprawdzać

Czekam na opinię, bo jeszcze nie kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 21:08, Olamagato napisał:

Który telefon jest lepszy: Nokia 6230i czy Samsung X700?
I dlaczego?


Osobiście wybrałem 6230i. Chociaż ma klaustrofobicznie mały wyświetlacz, jakoś bardziej ufam Nokii - w Samsungu strasznie łatwo połączyć się wbrew woli z internetem. Do tego ma strasznie małe klawisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 19:55, flowerania napisał:

>
Czekam na opinię, bo jeszcze nie kupiłam


Dostałem kartę i muszę powiedzieć, że swietna sprawa. Na karcie jest 5 folderów: muzyka, dzwięki, zdjęcia, filmy i inne pliki. Tylko jest jedna sprawa, zalecam zakup czytnika kart np. na USB bo jak wczoraj wgrywałem 280 MB. plik mp3 do swojego Samsunga to trwało to chyba ze 45 min... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się