Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2008 o 11:47, heaton 1992 bdg napisał:

Orientujecie się czy Sony Ericsson K550i to dobry ogólnie telefon ?


Heh, co masz na myśli mówiąc "ogólnie"? ;-)

Jasne, to świetny telefon. Mój tata posiada go już od dłuższego czasu i spisuje się bardzo dobrze. Ma ładny design, jest ciekawie wykonany i ogólnie sprawuje się bardzo dobrze. Co prawda nie ma maksymalnej rozdzielczości ekranu w tego typu komórkach (czyli 320x240, bo ma 176x220 bodajże), ale i tak wyświetlany obraz wygląda nieźle. Aparat też niczego sobie, zrobiłem nim ostatnio dużo zdjęć i przy naturalnym świetle wyglądają one nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje porady i polecenia ;p
Szukam dobrego telefonu marki Sony Ericsson. Może być taki rozsuwany. Byle by miał dobry głośnik i slot kart pamięci ;] Więc ?? Jaki będzie najlepszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 18:27, mlynar911 napisał:

Potrzebuje porady i polecenia ;p
Szukam dobrego telefonu marki Sony Ericsson. Może być taki rozsuwany. Byle by miał dobry
głośnik i slot kart pamięci ;] Więc ?? Jaki będzie najlepszy??


w580i lub w910i ten drugi lepszy, ale droższy ma takie fajne bajery, że jak go przekręcasz to zawartość ekranu też się obróci, w odtwarzaczu możesz zmieniać utwory potrząsając telefonem itd. W w580i jedyna wada to chyba trochę niedorobiona obudowa i pękające klawisze, choć koleżance po wizycie w serwisie założyli nowe 2 miesiące temu i żaden jej nie pękł do tej pory

http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/w910i?cc=pl&l c=pl tu masz tego w910 kliknij na wypróbuj i pobaw się inne telefony tez tam są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 18:30, zerohunter napisał:

A może być z klapką? w250, albo 350, nie pamiętam który jest fajny.

A co z telefonami w595 ,w810,s550?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 11:36, Bartkula napisał:

Który z tych telefonów polecacie? SE k800i , SE k550i czy Nokia 6300? Każdy ma jakieś
wady, ale tymi jestem zainteresowany, chyba że jest jakiś inny dobry do ok 450 zł


Ja bym ci polecił Sony Ericssona k800i,ponieważ sam go mam i jestem bardzo zadowolony ;)
Zastanowiłbym sie również nad Nokią 6300 również bardzo fajny telefon...
Ale jednak ja zostaję przy k800i ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 18:36, mlynar911 napisał:

Słyszałem ,że ten w910i to ma słaby głośnik i mu jakos trzeszczy. Po prostu telefon ok
ale najgorszy jest głośnik ;]


siostra ma go i nie narzeka tyle ci powiem, ja mam w580i i wgrać do niego inne stery od dźwięku by grał głośniej to nie problem wszystko jest na forum www.centrumse.pl mogę ci jeszcze powiedzieć, że w580 nie gar muzyki z głośnika od rozmów tylko ma jakiś wbudowany w środku, którego jakoś nie mogłem dojrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 18:27, mlynar911 napisał:

Potrzebuje porady i polecenia ;p
Szukam dobrego telefonu marki Sony Ericsson. Może być taki rozsuwany. Byle by miał dobry
głośnik i slot kart pamięci ;] Więc ?? Jaki będzie najlepszy??


Polecam K800i, k810i (sam go mam) z wgranymi sterownikami dźwięku z w200i ;), Ładnie gra. Ale jak chcesz tańszą inwestycję kup w200i ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z jedyn z moich telefonów
a mianowicie chodzi o SE w610i
pytanko czy jest na niego jakiś legalny odtwarzacz filmów i filmików?
bo na tym wbudowanym nie ma opcji przewijania i stop :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem ostatnio Samsunga J700, to mój pierwszy samsung wiec mam parę pytań a tu pewnie mi ktoś udzieli odpowiedzi :) Po pierwsze, jak zrzucam np. mp3 na telefon jak zrobic żeby to mi zrzucało odrazu na kartę pamięci a nie na telefon bo to meczące ^^.Po drugie nie mogę zrzucic na telefon żadnych tapet bo pisze że "funkcja nie obsługiwana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszczie Sony Ericsson odpowiada, na potężne kombajny multimedialne Nokii.

Sony Ericsson C905

"Wiadomo już, kto jako pierwszy wprowadzi na rynek telefon z większą niż 5 liczbą megapikseli. Sony Ericsson szykuje się do wypuszczenia modelu o indeksie C905 (dlaczego nie K?) i pseudonimie Shiho wyposażonego w 8.1-megapikselowy aparat fotograficzny.

Wiadomość o nowym kamerofonie Sony Ericssona po raz kolejny wyciekła za sprawą nieoficjalnego bloga producenta, który całkiem nieźle radzi sobie w informowaniu o niezapowiedzianych jeszcze modelach.
Sony Ericsson C905 ma pojawić się w trzech wersjach kolorystycznych: Copper Gold (złoty), Ice Silver (srebrny) i Night Black (czarny). Komórka powinna znaleźć się w sklepach pod koniec tego roku w sugerowanej cenie 500 euro (ok. 1700 zł).

Znana jest już po części specyfikacja modelu:
aparat cyfrowy 8.1 megapikseli z możliwością nagrywania filmów w VGA,
lampa ksenonowa,

ekran - 2,4 cale, QVGA (240 x 320),
UMTS/HSDPA/HSUPA,
A-GPS,
WiFi,
wyjście TV (VGA, 30 fps),
platforma A3,
obsługa kart pamięci,
160 MB pamięci wewnętrznej,
wymiary - 104 x 49 x 18 mm,
waga - 136 gramów,
do 9 godzin rozmowy w sieci GSM, do 4 godzin rozmowy w UMTS,
do 380 godzin czuwania w GSM, do 360 godzin czuwania w UMTS."

Ciekawe co z tego wszystkiego wyjdzie...
Powiem tyle - Telefon desighnem nie oszałamia, gorszy od poprzednika (C902).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 17:28, master matrox napisał:

> Orientujecie się czy Sony Ericsson K550i to dobry ogólnie telefon ?

Heh, co masz na myśli mówiąc "ogólnie"? ;-)

Jasne, to świetny telefon. Mój tata posiada go już od dłuższego czasu i spisuje się bardzo
dobrze. Ma ładny design, jest ciekawie wykonany i ogólnie sprawuje się bardzo dobrze.
Co prawda nie ma maksymalnej rozdzielczości ekranu w tego typu komórkach (czyli 320x240,
bo ma 176x220 bodajże), ale i tak wyświetlany obraz wygląda nieźle. Aparat też niczego
sobie, zrobiłem nim ostatnio dużo zdjęć i przy naturalnym świetle wyglądają one nieźle.

Dzięki wielkie , już wiem czy warto go kupić :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem... Pobrałem sobie dzwonek na moją stareńką Nokię 6820a z WapStera i teraz co jakiś czas wyskakuje mi informacja że "połączenie GPRS nie jest dostępne" :/ W skrzynce usług skasowałem wszystko i nadal to wyskakuje... Wie ktoś o co mu [telefonowi^^] chodzi?

Ojciec ma od wczoraj identyczną sytuację z Samsungiem M600. Również mu pokasowałem zaległe wiadomości w skrzynce WAP i lipa, ciągle coś mu wyskakuje, a ma głównym pulpicie jest taka biała koperta, że coś jest (to nie od SMSa, sprawdzałem)...

Jakieś solucje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
I tak będzie niesamowicie nudny jak każdy SE, do tego nie wprowadzi wiele nowości oprócz jak zwykle lepszego aparatu... Robią ciągle takie same telefony jeśli chodzi o wnętrze, czasem dodadzą jakieś bajery i lepszy aparat... Mogę się założyć, iż w tym przypadku będzie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 18:27, mlynar911 napisał:

Potrzebuje porady i polecenia ;p
Szukam dobrego telefonu marki Sony Ericsson. Może być taki rozsuwany. Byle by miał dobry
głośnik i slot kart pamięci ;] Więc ?? Jaki będzie najlepszy??

k800 lub k850 i k810 są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe do wszystkich gramowiczow aby doradzili mi w wyborze telefonu :)

Zastanawialem sie nad Nokia N95 8gb lub E90, lecz jednak E90 to straszna cegla :P Co sadzicie o N95 8gb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...

Mam ja juz 2 misieac i moge napisac jedno rewelacja. Jest to koeljny moj telefonz Symbianem ale jako jedyny jeszcze mi sie nie zawiesil. Sprawuje sie naprawde super jest szybka robi naprawde super zdjecia problemu z nawigacja nie ma ogolem wypas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się