Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2008 o 11:41, Tokix napisał:

Tak więc, polecasz jakiś program do odtwarzania muzyki, czy standardowy odtwarzacz ?
I czy mógłbyś po krótce opisać co dają programy z płytki i ta cąła synchronizacja ?^^


Do odtwarzania muzyki uzytwam standradowego programu a te programy na plytce to tylko pcsuite sie przydaje. Ale zjebane to ejst bo jak zaionstaluje pcsuita to przez pare dni ladnie sie komunikuja urzadzenia ale pozniej nie widzi mi telefonu i zeby cos nagrac musze podlaczac jako pamiec masowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a nie wiesz, jak mam zwalczyć następującą sytuacje... ?
: muze zgrałem z kompa i jak mi w tym standardowym odtwarzaczu odświeżało utwory z tel''a, wszystkie które zgrywałem, są na liście odtwarzania x2 jeden pod drugim ...
Nie wiesz jak mam to naprawić, bez usuwania każdego po kolei ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, żebym więcej nie spamował :P
Używasz może n-gage ?
Mam zainstalowane, ale jak chce się zarejerstrować, to pisze "Email do not mach" czy coś w tym stylu, a w każdym razie, Meila wpisuje prawidłowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 15:37, cybekziom napisał:

A mi się dzisiaj telefon wyprał...
No ale najważniejsze jest to, że działa ! Tyle, że do jutra się niech posuszy....


No, to można powiedzieć, że masz duże szczęście ;D Mój poprzedni telefon też był niezniszczalny - przeżył kilkadziesiąt upadków. A o nowy na razie się trochę boję i jak mi spadnie albo coś w tym stylu, to niemalże dostaję zawału :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem fona Sagem my511x i karte pamięci microSD Goodram. Problem ztym że ta karta za bardzo nie wchodzi do wejścia troche wystaje. Jak ją docisnę obudową to niby wszystko jak powinno. Ale telefon mi jej nie wykrywa. W czym może być problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Od niedawna zostałem szczęśliwym posiadaczem N95-2 (8GB). Potrzebuję jakiegoś dobrego pokrowca/case''a, aby obudowa nie rysowała się, i żeby telefon nie został uszkodzony podczas upadku etc. Najlepiej żeby jakoś przyzwoicie wyglądała. Znacie jakieś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a nie lepiej iść do komisu?Tam dopasujesz, i nie będziesz miał "może" problemów jak jakiś otworzą a nie sprzedadzą:)

Nie pytaj się o silikon bo to tandetnie wygląda, szukaj raczej Black Case'a, albo Crystala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ma Podczerwień,Bluetooth lub kompatybilne połączenie z USB to się da na 100%;) Ale powiem odrazu że ma połączenie USB to napewno da się coś na niego zgrać;)

EDIT-Nawet Bluetootha ma ale to już zbędny komentarz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie jak w orange w planie taryfowym "Nowy Twój Mix" sprawdzić ile się ma smsów z pakietów? Bo odkąd jest nowa strona Orange to nie pisze jak się zaloguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie mam zamiar kupić nowy telefonik. Aktualnie pracowałem tylko na Sony Ericsson k310i. Zastanawiam się nad kupnem Sony Ericsson K800i. Co o tym myślicie. Prosilbym o podanie innych ciekawych telefonów. Głównie telefon posłuży mi do rozryki (gry, tapetki, filmiki, muzyka itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 10:28, maciekk. napisał:

Który lepszy - SE w880i czy SE w580i?


Moim zdaniem w580i, bo... no taki fajniejszy ogólnie :P w880i to taki dziwny kanciasty klocek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 10:28, maciekk. napisał:

Który lepszy - SE w880i czy SE w580i?


Według mnie w880i, ale tylko w ostatecznościi. Sam swego czasu się nad nim zastanawiałem, ale w końcu wybrałem K800i. I Tobie też go polecam - główny argument to znakomity aparat (w w880i optyka to porażka), a i w funkcjach odtwarzania muzyki nie odstaje niczym od serii Walkman. Poza tym w880 nie ma IrDA, klawiatura jest tragiczna i na dodatek jest droższy od swojego kuzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się