Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2008 o 19:27, BoloMaster napisał:

mój błąd chodziło mi o k770i:P


A to 2GB będzie chodziło spokojnie :) 4GB też podobno chodzi, ale wtedy już zamula telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 03:15, Nevrac napisał:

Co sądzicie o Sony Ericsson K550i? Jak byście go ocenili od 1 do 10? czy jest według
was dobry?


Telefon dobry jest, ale największą IMO jego wadą to to, ze prawie każdy go ma. Ale tak pod wzge(en?)dem możliwości to daje tak 7/10, bo nie posiada tych nowych IMO potrzebnych rzeczy tj: UMTS i Wi-Fi, a wygląd, no cóż mnie sie osobiście nie podoba wygląd tego telefonu. Ale jest tani, więc raczej telefon godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 10:27, BoloMaster napisał:

telefon niezły, bardzo popularny model, pozbawiony wprawdzie najnowszych bajerów ale
jest tani i wg mnie warto go kupić:)


Ja juz go mam. Ale się zjechał bo miałem softa Orange... Muszę go naprawić ;/ Dostałem od orange tez Samsunga L760 ale on jest słaby... No ale jak dawali darmo to brałem no i softa Orange nie ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 09:41, Bartkula napisał:

> To normalne w k750i też tak miałem. To przez fast port który ładuje z komputera
i gniazdka.
>
Już do tego doszedłem ;) Da się wyłączyć :)

Jak to wyłączyłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe u nas we wsi nikt nie ma tego telefonu,bardziej popularny jest K800i,potem K510i i K310i.Albo jeszcze starsze^^ A tak nawiasem to każda funkcja jest przydatna w fonie,taki UMTS na przykład.

Fon fajny,8/10,nie zawiesza się,aparat robi niezłe fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 08:52, pan m. napisał:

Hehe u nas we wsi nikt nie ma tego telefonu,bardziej popularny jest K800i,potem K510i
i K310i.Albo jeszcze starsze^^ A tak nawiasem to każda funkcja jest przydatna w fonie,taki
UMTS na przykład.

Fon fajny,8/10,nie zawiesza się,aparat robi niezłe fotki.


Ooo. A u mnie w mieście chyba co druga osoba ma K550i, no przynajmniej z połowa szkoły to ma, ale na ulicy często widzę kogoś trzymającego 550kę. No może przesadzam z tą połową, ale bardzo dużo osób ma to.
A właśnei u mnie K800, żadko widzę, na razie widziałem tylko 3: u mnie, u kolegi i ktoś miał na ulicy. A no i jeszcze często widzę K750, a raczej widziłem, do czasu kiedy wszedł 550. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Szukam dobrej folii ochronnej na wyświetlacz telefonu
Chodzi mi o taką którą można w każdej chwili odkleić, takiej która nie niszczy wyśfietlacza, i takiej która nie niszczy i nie rozmazuje po założeniu wyświetlacza.
Możecie mi jakąś doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pewno k510 tylko ze on nie ma mozliwości karty pamięci wiec troche malo miejsca na mp3 :PP 28 mb ale chyba najlepszy byłby wspomniany k550i za 450 mysle ze mozna go juz spokojnie dostac a 3 to nie wiem ;)

Ps :bluetooth i walkman ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że do nokii 6131 wchądzą jakieś karty pamięci T-flash. Szukałem ich na allegro i nie mogłem znaleść, za to jest pełno kart Mini SD i przy każdej jest napisane że pasuje do nokii 6131, ale nie wiem czemu w każdym opakowaniu jest takie duże, płaskie coś na czym jest napisane adapter i małe coś co zapewne jest kartą pamięci.

Moje pytania to:

1. Co to jest ten adapter ??
2. Skoro do nokii 6131 pasuje jakaś karta T-flash to czemu na allegro takich nie ma za to jest pełno tych Mini SD, czy T-flash i Mini SD to to samo ??

Bardzo proszę o odpowiedź :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T flash to druga nazwa MINI SD. Adapter to jest taki podajnik np do latpopow laptopy nie maja 15 roznych wejsc na karty pamieci tylko jedno. A adapter to jest wlasnie taka przejsciwoka miedzy kartami pamieci a gniazem kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 12:35, MLODY2K6 napisał:

T flash to druga nazwa MINI SD. Adapter to jest taki podajnik np do latpopow laptopy
nie maja 15 roznych wejsc na karty pamieci tylko jedno. A adapter to jest wlasnie taka
przejsciwoka miedzy kartami pamieci a gniazem kart.


No to wielkie dzięki, za odpowiedź :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z SE K850i...

Sytuacja przedstawia się tak: Kupiłem w lutym w salonie ERY telefon SE K850i... Od tego momentu był w serwisie co najmniej 5 razy. Łącznie nie miałem go chyba z 2 miesiące. Dziś mija np. 16 dzień odkąd zostawiłem go w serwisie. Psuje się wszystko - przycisk od aparatu, przyciski dotykowe się zawieszały, klapka się nie otwierała, samoczynnie się wyłączał, raz wyłączył się tak, że nie dało rady włączyć, zawieszał się, pojawiły się jakieś luzy w środku...
Gdzie mam udać się i ZAŻĄDAĆ reklamacji? Ja już nie odpuszczę, bo nie po to kupuję telefon, żeby w serwisie był częściej niż u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 18:02, razormw napisał:

Skoro telefon kupiłeś w Erze i masz od nich gwarancję to idź do nich z tym telefonem.


A co mogą mi oferować? Wymianę na nowy K850i, czy mogę zadeklarować, że już go nie chce i wymienić sobie na jakąś poczciwą Nokię? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że zasugerują odesłanie do naprawy :P ale możliwe też,że pozwolą ci wybrać nowy telefon w tej cenie w jakiej brałeś tego SE ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się