Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2008 o 18:45, razormw napisał:

Myślę,że zasugerują odesłanie do naprawy :P ale możliwe też,że pozwolą ci wybrać nowy
telefon w tej cenie w jakiej brałeś tego SE ;]


Żeby była jasność, to telefon właśnie był już odsyłany kilkukrotnie do centrali do Warszawy na wymianę... A telefon nie będzie zepsuty, bo w naprawie jest teraz, ale już mam tego dosyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To idź zgłosić reklamację,może ci dadzą nowy fon ;) moja ciotka kiedyś jak kupowała telefon (właśnie w Erze ;)) wzięła jakieś badziewie Siemensa,poszła następnego dnia poszła i jej wymienili na Nokie jakąś.Chyba musiała coś dopłacić,nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 19:22, razormw napisał:

To idź zgłosić reklamację,może ci dadzą nowy fon ;) moja ciotka kiedyś jak kupowała telefon
(właśnie w Erze ;)) wzięła jakieś badziewie Siemensa,poszła następnego dnia poszła i
jej wymienili na Nokie jakąś.Chyba musiała coś dopłacić,nie pamiętam.


Ale to nie jest następny dzień, tylko pół roku, ale ile można wytrzymać? :D Dopłacić coś też jestem w stanie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do ERY i pani z biura obsługi powiedziała, że muszę złożyć pismo do SE z prośbą o wymianę telefonu (najlepiej, gdybym zrobił to teraz, kiedy telefon jest jeszcze w serwisie)... Jutro postaram się to załatwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 21:01, razormw napisał:

No jak będziesz miał pecha to dostaniesz znowu wadliwy model i od początku cała historia
:p ale trzeba być optymistą :D


No mam nadzieję, że cała historia skończy się dobrze ;> Napiszę jak coś będzie jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 09:41, Bartkula napisał:

> To normalne w k750i też tak miałem. To przez fast port który ładuje z komputera
i gniazdka.
>
Już do tego doszedłem ;) Da się wyłączyć :)

Jak to wyłączyłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 19:27, Pioperus napisał:

> > To normalne w k750i też tak miałem. To przez fast port który ładuje z komputera

> i gniazdka.
> >
> Już do tego doszedłem ;) Da się wyłączyć :)
Jak to wyłączyłeś ?

Już Ci napisałem że włączyłem menu serwisowe i tam była opcja ;) ale nie wiem czy k750i też je ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dlaczego nie mogę przejść z Orange Music na Orange POP? Wczoraj wysłałem sms jednak do dzisiaj nic nie dostałem. Pisze że zlecenie jest w trakcie realizacji... Próbowałem także przejśc na Nowe Orange Go, jednak to także nic nie daje...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Czy do Nokii 5310 będą pasować słuchawki np. Creative?

2. Czym kierować się przy wyborze takich słuchawek, prócz firmy? Takich, znaczy małych (co się wkłada do uszu, jak to się nazywa? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, co sądzicie o nokii N73?
1) Czy ona ma odtwarzacz MP3? ( wiem że pytanie głupie, ale w funkcjach nic o Mp3 nie widziałem tylko jakiś AAC+ ...)
2) Dobrze się trzyma w ręce?
3) łatwo ją skonfigurować aby można było ściągać gry?
4) Ogółem wrazenia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 21:58, Pernia napisał:

Mam pytanie, co sądzicie o nokii N73?
1) Czy ona ma odtwarzacz MP3? ( wiem że pytanie głupie, ale w funkcjach nic o Mp3 nie
widziałem tylko jakiś AAC+ ...)
2) Dobrze się trzyma w ręce?
3) łatwo ją skonfigurować aby można było ściągać gry?
4) Ogółem wrazenia? :D


Czesc.
Mialem te telefon 10 miesiecy i wcale go nikomu nie polece. Telefon kiedy go troszke zapchasz np 200zdjec i 2000smsow jak w moim przypadku ledwo dzialaal strasznie zamulal i wogole. Posiada odtwarzacz i odtwarza pliki AAC+, trzyma sie dobrze ale jak ktos ma trosze wieksze rece (ja) strasznie ciezko pisze sie smsmy, ja po pol roku nadal mialem problemy z tym, Konfiguracja do sciagania gier?? chyba bedziesz przegrywal gry z kompa a nie sciagala. Wrazenia?? Male przyciski zawiesza sie (nie tylko mi) dziala powoli, ogolem najgorsza nokia z seri N jaka kiedykolwiek mialem. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 09:20, MLODY2K6 napisał:

> Mam pytanie, co sądzicie o nokii N73?
> 1) Czy ona ma odtwarzacz MP3? ( wiem że pytanie głupie, ale w funkcjach nic o Mp3
nie
> widziałem tylko jakiś AAC+ ...)
> 2) Dobrze się trzyma w ręce?
> 3) łatwo ją skonfigurować aby można było ściągać gry?
> 4) Ogółem wrazenia? :D

Czesc.
Mialem te telefon 10 miesiecy i wcale go nikomu nie polece. Telefon kiedy go troszke
zapchasz np 200zdjec i 2000smsow jak w moim przypadku ledwo dzialaal strasznie zamulal
i wogole. Posiada odtwarzacz i odtwarza pliki AAC+, trzyma sie dobrze ale jak ktos ma
trosze wieksze rece (ja) strasznie ciezko pisze sie smsmy, ja po pol roku nadal mialem
problemy z tym, Konfiguracja do sciagania gier?? chyba bedziesz przegrywal gry z kompa
a nie sciagala. Wrazenia?? Male przyciski zawiesza sie (nie tylko mi) dziala powoli,
ogolem najgorsza nokia z seri N jaka kiedykolwiek mialem. Nie polecam


Bede sciagal gry, a co nie da rady? Babka w salonie mi polecała, ja się zastanawiam między właśnie tą nokią a Samsungiem L760, ale Samsungi to Szitsungi z tego co ludzie mówią, ja co do telefonów wymagający akurat nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 09:41, Bartkula napisał:

> To normalne w k750i też tak miałem. To przez fast port który ładuje z komputera
i gniazdka.
>
Już do tego doszedłem ;) Da się wyłączyć :)

thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i głupie pytanie, ale.... wie ktos moze jak skonfigurować poprawnie usługę WAP w orange? Mam sony ericssona. Wiem, że najprościej jest iść do operatora sieci, ale tak się składa, że mam do niego bardzo daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wejdź na stronę www.orange.pl. Tam znajdź swój model telefonu. Stamtąd możesz wysłać sms-a konfiguracyjnego na swój telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 18:39, Snoopik napisał:

Może i głupie pytanie, ale.... wie ktos moze jak skonfigurować poprawnie usługę WAP w
orange? Mam sony ericssona. Wiem, że najprościej jest iść do operatora sieci, ale tak
się składa, że mam do niego bardzo daleko.



mozesz tez skonfigurowac ze strony oficjalnej SE www.sonyericsson.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że tak szybko odpowiedzieliście. Patrząc na wasze odpowiedzi utwierdziłem się w przekonaniu, że jestem głupszy niż mi się zdawało :) Muszę się chyba zaprzyjaźnić z Google (ale ono gryzie!!!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się