Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2008 o 16:42, Natchan napisał:

Sądze jak kolega wyżej. Iphone to niewypał.
Oferuje naprawdę okrojone funkcje, a za te pieniądze możesz kupić np. I900 Omnie :P

Jak za te same pieniądze to prawda.Wg mnie dziwne jest kupowanie iPhone (2G) za więcej niż 900zł. Po prostu w Polsce są takie ceny i to się nie zmieni. Trzeba na Allegro/eBayu patrzeć, a nie latać do Orange czy Ery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 17:35, ktos napisał:

jak myslicie oplaca sie kupowac samsunga f480 czy moze lepiej LG KU990 ??

Bawiłem się obydwoma i brałbym LG. Tylko nie ma wi-fi i wchodzą karty pamięci max 2GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 17:37, krl.krl napisał:

> jak myslicie oplaca sie kupowac samsunga f480 czy moze lepiej LG KU990 ??
Bawiłem się obydwoma i brałbym LG. Tylko nie ma wi-fi i wchodzą karty pamięci max 2GB.

slyszalem ze LG czesto sie psuja poniewaz maja za slaby procesor i sie przegrzewa oraz maja bardzo slaba baterie :/ a moze polecicie cos do 800zl max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 17:46, ktos napisał:

> > jak myslicie oplaca sie kupowac samsunga f480 czy moze lepiej LG KU990 ??

> Bawiłem się obydwoma i brałbym LG. Tylko nie ma wi-fi i wchodzą karty pamięci max
2GB.
slyszalem ze LG czesto sie psuja poniewaz maja za slaby procesor i sie przegrzewa oraz
maja bardzo slaba baterie :/ a moze polecicie cos do 800zl max


Źle słyszałeś. Ten LG to naprawdę dobry telefon, a smsy pisze mi się wygodniej niźli na zwykłej klawiaturze. Dobre filmy, zdjęcia, jakość muzyki też nie jest najgorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 17:35, ktos napisał:

jak myslicie oplaca sie kupowac samsunga f480 czy moze lepiej LG KU990 ??


Ja bym radził samsunga:-)
Mam grata SGH-x660:-( w grudniu kończy mi się umowa i może zakupie SGH-U900 albo U700:-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o.O wkładam Sim''a do Nki 95, no i nagle jak ręką odjął ...
Problem sam się rozwiązał :D cud ^^.

Teraz moje pytanie:
Czy istnieje możliwość, zabezpieczenia "Wiadomości" hasłem ?
Chodzi mi o to, aby żeby wejść w SMS''y trzeba by wpisać hasło.
(N95 - 8GB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 16:49, krl.krl napisał:

Jak za te same pieniądze to prawda.Wg mnie dziwne jest kupowanie iPhone (2G) za więcej
niż 900zł. Po prostu w Polsce są takie ceny i to się nie zmieni. Trzeba na Allegro/eBayu
patrzeć, a nie latać do Orange czy Ery.


No niestety - ceny takich bardziej "elitarnych" sprzętów są w polskich sieciach wręcz chore.

Widziałem ciekawe porównanie na Gazeta.pl, z którego wynikało, że łącznie z opłatą z abonament przez określony czas, cena iPhona wynosi ponad dwa tysiące złotych... cóż, jest to naprawdę dużo i zakup iPhona w sieci staje się nieopłacalny. Sam jednak kupiłem telefon z umową, ale było to coś tańszego - Samsung D900i. Dałem za niego 49 zł i umowa na 3 lata, ale ja dużo korzystam z telefonu, tak więc mi to nie przeszkadza. Grunt, że co miesiąc jest 30 zł na koncie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra chcę kupić telefon muzyczny. Zastanawiałem się nad coś z serii W lub jakąś nokią express music. Co polecicie? Max 600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam takie pytanie, może są tu posiadacze tego telefonu - zastanawiam się nad kupnem pod koniec roku telefonu Nokia 5310 XM blue. I taka sprawa - w tej samej cenie jest Nokia 5320 XM, tyle, że z Symbianem. Czy faktycznie warto się zainteresować tym drugim modelem ze względu na (i tu jakieś ciekawe rozwiązanie)? Bo wiem, że symbian to tak naprawdę największa pomyłka Nokii i nie wprowadza on kompletnie NICZEGO użytecznego, oprócz przeokropnego mulenia telefonu (widziałem to na E50, N73 i N95). A chwalenie się "hej, a ja mam symbiana, a ty nie!" w ogóle do mnie nie przemawia :)
Obecnie mam Nokię 3110 classic i zależy mi na podobnej funkcjonalności:
* złącze mini-jack (must have)
* port USB (must have)
* dobra jakość dźwięku i fajny odtwarzacz muzyki (must have)
Reszta mnie zbytnio nie interesuje, bo i tak nigdy nie wykorzystam wszystkich możliwości (tak, jak to jest z fonami 3G - nie ma tego jeszcze w Polsce, a buraki kupują te złomy :P ).
Bo wyglądu Nokii 5310 & 5320 nie skomentuje - są ZAWALISTE :) Tylko tak trochę waham się między 5310 a 5320 - czy warto ryzykować to dziadostwo symbianowskie na rzecz jakieś pseudo zwiększonej funkcjonalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2008 o 10:27, master matrox napisał:

na 3 lata, ale ja dużo korzystam z telefonu, tak więc mi to nie przeszkadza. Grunt, że
co miesiąc jest 30 zł na koncie ;-)


To się nie zgadza ;-P dużo korzystasz i 30 zł? Stary, jak się kiedyś zawziąłem to tyle wygadałem w jeden dzień ;-)
Ja mam 70 zł+pakiet internetowy, bo większość z konta szła wcześniej na internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 15:35, Agntx napisał:

(...)


Skoro wystarczają Ci podstawowe funkcje telefonu, to nie ma sensu brać 5320, tylko dlatego że posiada Symbiana.

Napisałeś, że do szczęścia wymagany będzie port usb, złącze mini-jack i dobra jakość dźwięku - czyli w zasadzie to, co oferuje 5310 XM w standardzie. Dzięki Symbianowi jedynie miałbyś łatwiejsze buszowanie po telefonie od wewnątrz - system i te sprawy. Na Symbiana jest dość duża, pokaźna liczba różnych programów, także na przykład Windows Media Playera, z tego co się orientuje. Jeśli nie zależy Ci na dodatkowych aplikacjach, zabawami z konfiguracją systemu, to nie ma co brać telefonu z Symbianem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 10:58, Vytrix napisał:

te telefony po przeróbce z Orange są ch***[M], przepraszam za wyrażenie

Jak już nabluzgałeś, to skracaj bardziej no i nie rób przy okazji elementarnych byków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, mój błąd przepraszam, za bardzo się rozpisałem i emocje mną targały :D
A wchodząc w temat - dodam, że 30 zł mnie też satysfakcjonuje, a też korzystam często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 16:13, Miluś napisał:

To się nie zgadza ;-P dużo korzystasz i 30 zł? Stary, jak się kiedyś zawziąłem to tyle
wygadałem w jeden dzień ;-)
Ja mam 70 zł+pakiet internetowy, bo większość z konta szła wcześniej na internet.


No widzisz - u Ciebie głównie internet zżerał kasę, a ja powiem szczerze, że na nowym telefonie jeszcze z internetu nie korzystałem, bo nie mam zamiaru tracić zbędnej gotówki ;-) Często są sytuacje, że wszedłbym do Internetu, ale to i tak tylko coś przeczytam, bo żeby zalogować się na Gramie, czy innym serwisie to zejdzie dość długo czasu. Mi 30 zł wystarcza, za 5 zł kupuje pakiet 100 minut rozmów do Plusa i na stacjonarne, a jak rozmawiam z pewną osobą, to jedna rozmowa trwa około 25 minut, czyli 4 rozmowy i po pakiecie :P Przydałoby się ciut więcej - tak z 40 zł, ale to może przy okazji kolejnej umowy. Na razie jakoś wytrzymuje, więc jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś telefon podobny funkcjami do N95? Chodzi głównie o dobry aparat, wideo przynajmniej 30fps, wifi, gps również dobrze by było aby miał, no i reszta podstawowych funkcji, system też mile widziany, choć nie konieczny :) Omnia odpada na starcie, bo w tym momencie cena jest zbyt wysoka. Aktualnie mam wyżej wymienioną N95, jednak jak to zawsze bywa poszukuję czegoś innego po mniej więcej pół roku (tym razem nawet mniej, bo kilka miesięcy). Myślałem nad lg KU990, jednak brakuje mi tam właśnie wifi i tego gps (choć brak tego drugiego mniej mi przeszkadza). Taki iphone ze względu na swe działanie był by ok, ale jego braki mnie po prostu dobijają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 21:04, czapla56 napisał:

Znacie jakiś telefon podobny funkcjami do N95? Chodzi głównie o dobry aparat, wideo przynajmniej
30fps, wifi, gps również dobrze by było aby miał, no i reszta podstawowych funkcji, system
też mile widziany, choć nie konieczny :) Omnia odpada na starcie, bo w tym momencie cena
jest zbyt wysoka. Aktualnie mam wyżej wymienioną N95, jednak jak to zawsze bywa poszukuję
czegoś innego po mniej więcej pół roku (tym razem nawet mniej, bo kilka miesięcy). Myślałem
nad lg KU990, jednak brakuje mi tam właśnie wifi i tego gps (choć brak tego drugiego
mniej mi przeszkadza). Taki iphone ze względu na swe działanie był by ok, ale jego braki
mnie po prostu dobijają....


Panie takie rzeczy to tylko w Mc Donald''s czy jakoś tak. Tańszy, od I900 i jeszcze dobrze by było żeby był lepszy ;-D Oj. Albo rybki, albo akwarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się