Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2008 o 22:49, Dante Dy`nei napisał:

Czy w D900i da się ustawić gdzieś jakąś opcję aby zapisywał mi wysłane smsy ?


Widzę, że kolejna osoba mająca taki sam problem jak ja ;-)

Niestety, nie da się włączyć automatycznej funkcji zapisu SMSa po wysłaniu. Możemy natomiast to robić ręcznie - gdy wysyłamy SMSa wciskamy "więcej" i wybieramy "Zapisz i wyślij". Wtedy się zapisze, tylko jedyne co, to że za każdym razem trzeba robić to ręcznie - troszkę denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam zamiar zmienić moją Nokie 6300 na coś innego w stylu LG KU990 (max 850 zł - więc odpada samsung f480 i se omnia) - na pewno nie chce iPhonea bo ma do kitu aparat.... Czy ten LG jest dobry ? Bo słyszałem na jego temat wiele opinii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 21:32, Norbert1367 napisał:

Witam ! Mam zamiar zmienić moją Nokie 6300 na coś innego w stylu LG KU990 (max 850 zł
- więc odpada samsung f480 i se omnia) - na pewno nie chce iPhonea bo ma do kitu aparat....
Czy ten LG jest dobry ? Bo słyszałem na jego temat wiele opinii....


Tak, aparat i kamera stoją na dosyć wysokim poziomie. Szczególnie nagrywanie filmów jest naprawdę świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten LG ma rewelacyjny aparat (5mpx) i świetnie kręci filmy (VGA, 120FPS). Ale ma 2 wady (przez które sam go nie kupiłem): brak wi-fi, karty pamięci max 2GB. Ale jeśli Ci to nie przeszkadza możesz już lecieć do sklepu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Rok temu na walentynki kupilem swojej dziewczynie Nokie 6280. naprawdy fajny telefonik itp. Ale zaczal sie psuc wiec dałem go do NOKII do naprawy i sprzedalem na allegro. Kupuje jej NOKIE E66 (w koncu zobaczy jaki Symbian jest fajny). Czy ktos z was ma ten telefonik?? Jesli tak prosze o jakas rzeczowa informacje typu jak sie sprawuje jakie zauwazyliscie wady itp.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 22:48, MLODY2K6 napisał:

Witam wszystkich.
Rok temu na walentynki kupilem swojej dziewczynie Nokie 6280. naprawdy fajny telefonik
itp. Ale zaczal sie psuc wiec dałem go do NOKII do naprawy i sprzedalem na allegro. Kupuje
jej NOKIE E66 (w koncu zobaczy jaki Symbian jest fajny). Czy ktos z was ma ten telefonik??
Jesli tak prosze o jakas rzeczowa informacje typu jak sie sprawuje jakie zauwazyliscie
wady itp.. pozdrawiam


Testowałem go kilka dni. Generalnie to powtórka z rozrywki, czyt. E51 plus aparat z autofocusem, trybem służbowym i prywatnym. Wady? Slider który może mieć tendencje do luzów, z resztą jak w każdej Nokii. Oprócz tego naprawdę różnic nie widziałem. Od razu kupuj jakąś folię poliwęglanową bo strasznie rysuje się ekran. Chyba, że dziewczynie to nie przeszkadza. Mnie nie przeszkadza, ale pod światło niestety widać, że ekran to już prawie lodowisko ;-P

Ja sam odkładam mamonę Na E71. Naprawdę kawał świetnej roboty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wezme jej zeby nie trula. Folie mam na swojej N95 8GB i jest rewelacja. Tak wiec E66 tez w nia zaopatrze. Dodaj sobie moje gg do znajomych bo mam pare spraw a pisac nie moge do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten telefon rządzi :D
Ma po prostu genialne funkcje a ten symbian jest super...
Ale ma jedną wadę - wiesza się. Poprzednia wersja jest nie do zawieszenia(chyba że ktoś ma software z sieci), a ta po prostu nie wytrzumuje czasami i potrafi się przy prostych czynnościach zawieszać.

Miluś
Powtórka z rozrywki? To jest połączenie E51 i E65. Tego jeszcze nie było, jak dla Ciebie to jedno i to samo to ok... Jest nowa wersja symbiana naprawdę bogata w funkcję, tylko że się wiesza. To chyba jedyny ból. No i jeszcze ten aparat. Nie jest aż taki zły, ale to nie coś genialnego. A ten slider, to przegięcie. Przecież gdyby to się "luzowało" to nikt by takich telefonów nie kupował... Heh... Musiałbyś z milion razy dziennie tym ruszać żeby się obluzowało coś a podejrzewam że i to nic by nie zrobiło.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo Elo mam tutaj pytanko do wszystkich. Mam pewien problem. Mianowicie posiadam iPhone''a i mam karte w Plusie i teraz mam dół otóż aktywowałem Roaming który mi niby pisze że to możliwośc wykonywanie i odbierania połączeń oraz SMSów poza granicami Polski. Mam to aktywowane wszystko ładnie, Ale nie dostaje a raczej nie dochodzą mi smsy od Dziewczyny która aktualnie siedzi w Londynie i ma telefon w o2. Mówi mi ona że ode mnie otrzymuje tylko że jak ona wysyła to do mnie nie dochodzi wie ktoś może coś na ten temat :( Byłbym bardzo wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozśmieszasz mnie...
Zmieniałeś kiedykolwiek soft w Symbian OS? Jeśli tak, to naprawdę wielki respekt...

Nie da się zmienić Softu w Symbianie, bez specjalnych urządzeń. A nawet gdybyś je miał, to skąd weźmiesz inny soft niż ten który masz w komórce? :PP
Zawiesza się i będzie się wieszał. Nie ma na to rady i już, nie zdarza się to co parę minut ale zawsze.
Software z sieci - soft orange, ery itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 21:49, krl.krl napisał:

Ten LG ma rewelacyjny aparat (5mpx) i świetnie kręci filmy (VGA, 120FPS). Ale ma 2 wady
(przez które sam go nie kupiłem): brak wi-fi, karty pamięci max 2GB. Ale jeśli Ci to
nie przeszkadza możesz już lecieć do sklepu;)


dzięki wielkie za podpowiedzi.... mi brak wifi nie przeszkadza ;;] a i tak 2 GB nie zapełnię... wiec kupuje ten telefonik ale niestety dopiero w styczniu ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi kto tu kogo rozsmiesza???
Na stronie Noki do telefnow z symbianem jest mozliwe sciagniecie softu. Wystarczy wejsc na strone zessac program do wrzucania softu zainstalowac go i uruchomic z podlaczonym telefonem. Kiedy jzu wykryje jaki masz telefon sciaga soft po czym informuje cie ze nalezy zrobic sobie kpie danych i zaczyna sie uploading softu czy to takie trudne??

http://europe.nokia.com/A4305060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Software. Możesz zmienić np. z 9.2.1 na 9.2.2 :PP
"Oprogramowanie telefonu - Jest to warstwa tworzona przez producenta indywidualnie dla każdego telefonu i odróżniająca go od innych telefonów."

Więc, nie ruszysz Firmware, tak to nazwijmy. Możesz ruszyć tylko Software, którego zmiana nie daje nic. Nadal masz Symbian OS 9.2 Series 60 v3.1 UI - A czy zmienisz go na 9.2.2 czy na 9.2.8 interfejsu NIE RUSZA!(ostatnie numerki są przykładowe...)
Faktycznie, może trochę źle się wyraziłem, używając słowa soft...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już mowa o softach to skąd moge ściągnąć soft do SE K750i , bo w tym co teraz mam nie moge wyłączyć głosy przy robieniu dźwieku a moj kolega ma taki sam telefon i może go wyłączyć tylko ,że kupował w innej sieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2008 o 16:02, Natchan napisał:

Powtórka z rozrywki? To jest połączenie E51 i E65. Tego jeszcze nie było, jak dla Ciebie
to jedno i to samo to ok... Jest nowa wersja symbiana naprawdę bogata w funkcję, tylko
że się wiesza. To chyba jedyny ból. No i jeszcze ten aparat. Nie jest aż taki zły, ale
to nie coś genialnego. A ten slider, to przegięcie. Przecież gdyby to się "luzowało"
to nikt by takich telefonów nie kupował... Heh... Musiałbyś z milion razy dziennie tym
ruszać żeby się obluzowało coś a podejrzewam że i to nic by nie zrobiło.


Tak dokładnie, bo prócz tego co wymieniłem telefon nie ma żadnych innowacji. A może innowacją nazwiesz Feature Pack 2 który prócz nowego okna galerii i paru drobnostek nie zmienia prawie nic. A jeśli chodzi o luzy. Widać, że w życiu nie miałeś tego telefonu w ręce. Telefon już po kilku dniach ma milimterowe luzy z każdej strony, a dalej będzie się to pewnie pogłębiać, nie tak bardzo jak w Nokii N95, ale co w deseń N95 8GB.

W dodatku popisałeś się z tą aktualizacją software.

"Zawiesza się i będzie się wieszał. Nie ma na to rady i już, nie zdarza się to co parę minut ale zawsze."

A to ciekawe. Czyli z twojej wypowiedzi wynika iż aktualizacje to pic na wodę i jak jest problem to on i tak pozostanie. Super.

Daruj sobie te mądrości oraz polską interpretację i różnicę znaczeniową nazw anglojęzycznych bo to jest po prostu śmieszne. Próbujesz się popisać, ale niestety z marnym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten telefon ;P tak na marginesie...

Tak dokładnie. Bo te aktualizacje nic z tym nie pomagają. Nie działa nawet włącznik, a wiesza się przy najprostszych czynnościach, np. przy zakończeniu rozmowy. Od 5 lat mam styczność z Symbianem i tylko wersja z E51 działała bez zarzutu.

Różnica znaczeniowa jak już napisałem jest kwestią umowną.
Wytłumaczyłem po prostu że akutalizacja oprogramowania to nie jego zmiana.
Z E66 nie zrobisz E51, tak jak z np. k750i można było zrobić W800i.
Nie próbóję się popisać, bo nic mi to nie daje, że komuś wytłumaczę, że coś jest wadliwe.
No ale widać ty jesteś mistrzem symbiana i dzięki aktualizacji swojego opgrogramowania, masz interfejs jaki chcesz no i do tego 0 wad, bo przecież aktualizacje wszystko naprawiają, a wydają je przecież co parę dni...
Heh... Pomyśl trochę następnym razem i skończmy tę bezsensowną dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 22:10, Natchan napisał:

Mam ten telefon ;P tak na marginesie...


Ach, to ja mam feralny model z luzami. Albo jeszcze lepiej. Po po prostu zmyślam ;-D

Dnia 04.10.2008 o 22:10, Natchan napisał:


Tak dokładnie. Bo te aktualizacje nic z tym nie pomagają. Nie działa nawet włącznik,
a wiesza się przy najprostszych czynnościach, np. przy zakończeniu rozmowy. Od 5 lat
mam styczność z Symbianem i tylko wersja z E51 działała bez zarzutu.


Ja z Symbianem mam stycznośc od 1.5 roku, ale w moje ręce na dłużej wpadła większa połowa ze wszystkich telefonów z S40 i S60 wyprodukowanych od tamtego czasu i oprócz N73 i kilku innych, rzadkich przypadków większych problemów nigdy nie było.

Dnia 04.10.2008 o 22:10, Natchan napisał:

Różnica znaczeniowa jak już napisałem jest kwestią umowną.
Wytłumaczyłem po prostu że akutalizacja oprogramowania to nie jego zmiana.


Ale koledze MLODEMU od początku chodziło o aktualizację, a nie zmianę, więc nie rozumiem generalnie po co to objaśniałeś.

Dnia 04.10.2008 o 22:10, Natchan napisał:

Z E66 nie zrobisz E51, tak jak z np. k750i można było zrobić W800i.


Wiem.

Dnia 04.10.2008 o 22:10, Natchan napisał:

Nie próbóję się popisać, bo nic mi to nie daje, że komuś wytłumaczę, że coś jest wadliwe.
No ale widać ty jesteś mistrzem symbiana i dzięki aktualizacji swojego opgrogramowania,
masz interfejs jaki chcesz no i do tego 0 wad, bo przecież aktualizacje wszystko naprawiają,
a wydają je przecież co parę dni...


Nie wydaje się update''ów co parę dni, ale naprawia się w nich gro z zaistniałych problemów. Zawsze tak było, jest i będzie.

Dnia 04.10.2008 o 22:10, Natchan napisał:

Heh... Pomyśl trochę następnym razem i skończmy tę bezsensowną dyskusję.


Heh, racja. Ostatni raz to jam myśloł za komuny jesio jak chlieb na kortki byl. Tak, tak, zgadzam się. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się