Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Witam czy może mi ktoś powiedzieć w jakich miastach Polski jest dostępna telewizja DVB?

Oraz czy ktoś już z szanownych użytkowników forum posiada Nokie N96?

Zależało by mi na szybkiej odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że telefony z Ery mają zablokowaną możliwość aktualizacji . Mogę iść do Sony Ericssona i powiedzieć im żeby wgrali mi najnowszą aktualizację ? Chodzi mi o telefon W910i ,na gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 17:40, kubeq24 napisał:

Mam takie pytanko czy lepszy jest W880i czy W910i bo idę jutro po fona i nie wiem co
wziąć?


Oczywiście że lepszy jest W910i , posiada większy wyświetlacz ,żyroskopy i lepszy aparat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 17:40, kubeq24 napisał:

Mam takie pytanko czy lepszy jest W880i czy W910i bo idę jutro po fona i nie wiem co
wziąć?


Ja także polecam W910i. Bierz go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wiecie chcę sobie kupić nowy fon, więc wpadły mi w oko trzy telefony: Motorola V8, Nokia 5310 i W910i
V8 mi sie podoba, bo jest rozkładany i w ogóle fajny ma wygląd.
Nokia 5310 no moze nie jest fonem z bajerami, ale mnie też się podoba z wyglądu.
A znowu W910 pasuję mi ze względu na możliwości. Ale stasznie nie poręczny, za szeroki jak dla mnie.
Mój werdykt: Rozum podpowiada Sony, a serce krzyczy Moto.
A co wy byście wybrali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat tej Motki nie radze brać, polecam Motorole E8 ;)
Motka V8 ma ładny wygląd, linuksa i koniec
Test Nokia 5310 vs Motka E8 wypadł na korzyść Motki pod względem wyświetlacza, odtwarzania muzyki i jeszcze coś tam było...
Motka E8 ma super klawiature (nie jest dotykowa tylko tak wygląda, ma przyciski pod cienką płytka) i fastscrolla znanego z iPoda ;) super odtwarza mp3, mini jack 3,5mn, 2gb wbudowanej pamięci (można włożyć karte 4gb) wyświetlacz nie jest mały ma 2" tak jak ta nokia i większość teraz telefonów. Na allegro można w różnych cenach spotkać je ze świetnmi słuchawkami na BT motorola S9. Najczęściej maja simlocka na plusa bo ludzie kupowali je by tylko w plusie narazie jest, ale trafiają się z polskim menu bez simlocka.
Ja jestem strasznym fanem Motki i szykuje się właśnie na zakup E8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu wybrałbym w910i ,sam go zamówiłem i pewnie już dziś przyjedzie do mnie kurier z paczuszką ^^ Telefon posiada bardzo duży wyświetlacz 2,4'' , żyroskopy , funkcja Shake IT , walkman w najnowszej wersji 3.0 , bardzo dobra jakość dźwięku i obsługuje karty do 8gb . Ja bym się już nie zastanawiał nad wyborem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś czy są jakieś różnice w sofcie między n95, a tą samą n tyle że z 8gb? Czy różnią się małymi detalami technicznymi tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o soft to roznica jest w wygladzie menu pod kalwiszem multimediow. One roznia sie przedewszystkim technicznie.
N95 8GB ma:
8GB pamieci
wieszy wyswietlacz
brak wejsc na karty pamieci
brak zaslonki na obiektyw
Mam ja juz 5 miechow i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o najważniejszym :D Twój telefon ma 128MB ramu, a zwykła 64MB. Może się to wydawać nie ważne, lecz mi to przeszkadza (uruchomię GPS, muzykę i już mi się net nie ładuje). W każdym razie MagikT sprawdź N82. Mój ojciec taką ma i jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 21:24, trutututu napisał:

Jak już wiecie chcę sobie kupić nowy fon, więc wpadły mi w oko trzy telefony: Motorola
V8, Nokia 5310 i W910i
V8 mi sie podoba, bo jest rozkładany i w ogóle fajny ma wygląd.
Nokia 5310 no moze nie jest fonem z bajerami, ale mnie też się podoba z wyglądu.
A znowu W910 pasuję mi ze względu na możliwości. Ale stasznie nie poręczny, za szeroki
jak dla mnie.
Mój werdykt: Rozum podpowiada Sony, a serce krzyczy Moto.
A co wy byście wybrali?

Motkę sobie daruj, to syf, wybierz pomiędzy Nokią a SE.
Jeśli zależy Ci na bajerach, to bierzesz Sony Ericssona, jeśli na sofcie to Nokię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2008 o 10:03, LTM napisał:

Motkę sobie daruj, to syf, wybierz pomiędzy Nokią a SE.
Jeśli zależy Ci na bajerach, to bierzesz Sony Ericssona, jeśli na sofcie to Nokię.


No właśnie mnie tak bardzo na bajerach nie zależy byle by działały gry, dało sie odtwarzać MP3, był szybki i żeby kolorów miał dużo. A jaką Nokię byś polecał taką jakąś do 800zł? A najlepiej to jeszcze tańszą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 10:14, trutututu napisał:

No właśnie mnie tak bardzo na bajerach nie zależy byle by działały gry, dało sie odtwarzać
MP3, był szybki i żeby kolorów miał dużo. A jaką Nokię byś polecał taką jakąś do 800zł?
A najlepiej to jeszcze tańszą. :)


Nokia N81, ale to już impreza w koszcie ok 900zł albo N80(ok.750zł).
Oba modele są niezłe, N81 bardziej wypasiony, ale dzwięk MP3 ma zarąbisty, więc naprawdę warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 10:28, trutututu napisał:

A tak w ogóle to jaki soft ma ta Nokia 5310?

Symbiana nie ma, ma za to jakiś soft bliżej niezidentyfikowany... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 11:09, GringoG3 napisał:

Co sądzicie o telefonie Sony Ericsson W960i ???
Jak dla mnie to cena tylko powstrzymuje mnie przed kupnem

Telefon jest ładny, posiada przyjazny interfejs i miłe w dotyku klawisze oraz masę bajerów i buzerów, jednakże to wszystko nie jest warte ceny, jaką musimy za niego zapłacić... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po latach wymieniłem swój stary telefo Nokia 6100, na Nokie 6300 - takie coś: http://telefon.gsm.pl/Nokia/6300/
Ów telefon ma wejścei na mini usb. Teraz mam takie pytanie czy musze kupować jakiś specjalny kabel, czy wystarczy pierwszy lepszy, ot np taki z allegor za 1zł: http://www.allegro.pl/item447844778_kabel_mini_usb_2_0_480mb_s_foto_canon_sony_olymp us.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się