Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2008 o 20:39, balduran2 napisał:

Co gramowicze mogą mi powiedzieć na temat LG KU 990 Viewty? I ogólnie o telefonach produkcji
LG?

Ogólnie o LG Ci nic nie powiem, ale ten KU990 jest świetny. Imo jedyna wada to brak wi-fi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 20:47, krl.krl napisał:

Ogólnie o LG Ci nic nie powiem, ale ten KU990 jest świetny.

Głęboko się zastanawiam nad zakupem tego modelu.

Dnia 11.10.2008 o 20:47, krl.krl napisał:

Imo jedyna wada to brak wi-fi.

Przez pewien czas uporczywie szukałem telefonu posiadającego Wi-Fi, ale który by mi odpowiadał.
Aktualnie doszedłem do wniosku, że raczej jednak mi się Wi-Fi nie przyda - w domu jest nadmiar komputerów więc nie będę korzystał z internetu w telefonie będą w domu, natomiast u mnie w mieście trudno o jakiś Hotspot.

Biorą również pod uwagę telefony takie jak:
Nokia N73 Music Edition
Toshiba G500
Sony Ericsson W910i
Sony Ericsson K800i
Ewentualnie jakiś palmofon SPV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ci brak wi-fi nie przeszkadza, to bierz ten telefon. Oferuje dużo możliwości za dość niską cenę (850-1000 w sklepach internetowych).
btw. sam bym miał ten telefon, ale od września mam wi-fi w szkole więc wybrałem iPhone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 21:00, balduran2 napisał:

> Ogólnie o LG Ci nic nie powiem, ale ten KU990 jest świetny.
Głęboko się zastanawiam nad zakupem tego modelu.
> Imo jedyna wada to brak wi-fi.
Przez pewien czas uporczywie szukałem telefonu posiadającego Wi-Fi, ale który by mi odpowiadał.
Aktualnie doszedłem do wniosku, że raczej jednak mi się Wi-Fi nie przyda - w domu jest
nadmiar komputerów więc nie będę korzystał z internetu w telefonie będą w domu, natomiast
u mnie w mieście trudno o jakiś Hotspot.

Biorą również pod uwagę telefony takie jak:
Nokia N73 Music Edition
Toshiba G500
Sony Ericsson W910i
Sony Ericsson K800i
Ewentualnie jakiś palmofon SPV.



Sony Ericsson W910i nie polecam. Nie jestem z niego ani trochę zadowolona, ciągle się psuje ;/. Kuszą rozmaite dodatki i wygląd, ale naprawdę nie warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 21:00, balduran2 napisał:

/.../


A ja natomiast polecam W910i . Ani razu mi się nie zawiesił/zrestartował ,a posiadam jeden z najstarszych softów od ery . Działa o wiele szybciej niż nokia N73 . Slider w telefonie jest świetnie wykonany ,jak na razie u mnie działa bez zarzutów . Jeśli cenisz dobrą jakość muzyki to w910i będzie w sam raz ,bo walkman 3.0 mówi sam za siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam N73,bo to naprawdę szybki fon(ile to ja już razu mówiłem).W porównaniu z innymi telefonami N73 wcale nie jest wolniejsze.Ładny design,aparat robiący świetne zdjęcia,duży wyświetlacz i dobre głośniki.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w tej Noki jest do polecania. Dla mnie N73 to syf woleniejszej noki nigdy nie mialem, moze twoj jest szybki ale watpie w to, ale oczywiscie kazdy uzywa telefonu na swoj sposob, mi przy 2000smow i 300 zdjeciach ledwo dzialala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 15:07, pan m. napisał:

A ja polecam N73,bo to naprawdę szybki fon(ile to ja już razu mówiłem).W porównaniu z
innymi telefonami N73 wcale nie jest wolniejsze.Ładny design,aparat robiący świetne zdjęcia,duży
wyświetlacz i dobre głośniki.Polecam.


Widać, że nie miałeś w ręce żadnego telefonu na symbianie S60v3 FP1. N73 to za przeproszeniem pieprzony ślimak, muł i wszystko co najgorsze. Ten telefon to generalnie porażka, bo prócz nienajgorszego aparatu nic sobą nie reprezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo ważne pytanie, a mianowicie:

Jeżeli miałbym w telefonie wideorozmowy to, żeby nawiązać z kimś rozmowę to ta druga osoba też musiałaby mięć te wideorozmowy czy wystarczy, że ja je mam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczy posiada może Samsunga i850?

Zastanawiam się nad wymianą telefonu i mam właśnie problem pomiędzy N96 a i850 – pomoże ktoś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 19:01, 1096 napisał:

Mam bardzo ważne pytanie, a mianowicie:

Jeżeli miałbym w telefonie wideorozmowy to, żeby nawiązać z kimś rozmowę to ta druga
osoba też musiałaby mięć te wideorozmowy czy wystarczy, że ja je mam ???

Cóż, nie mam pewności, ale na logikę to wychodzi, że obie osoby muszą mieć. I tak zapewne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 20:39, balduran2 napisał:

Co gramowicze mogą mi powiedzieć na temat LG KU 990 Viewty? I ogólnie o telefonach produkcji
LG?

Tak się stało, że od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem tegoż modelu LG, mianowicie KU 990 Viewty.
Telefon ... - bajer co więcej powiedzieć : )
Dotykowy ekran, czasem troszkę zamul np. przy włączeniu telefonu, jak chcemy wejść do folderu z muzyką to musi się dłuższą chwilę załadować i po chwilkę muli, ale później jest git.
Dobra co ja się będę rozpisywał, wskocz na mego gs i tam znajdziesz coś na temat tego "telefonu" :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy telefon Nokia N73 odczyta kartę mini SD tylko do pojemności 2GB?? Bo tak jest napisane na stronie nokii. Chodzi mi w zasadzie o to czy nie odczyta 4GB? Trochę nie chce mi się w to wierzyć, ale wolę się upewnić przed kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 19:53, Zauri napisał:

czy oplaca mi sie wymieniac SE k550i na nokie 6280 ??


Według mnie to nie opłaca się. W funkcjach mają wszystko to samo. Jedyne czym się różnią to tym, ze 6280 jest komórką rodzaju slide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zbyt. Zależy kto co lubi, ale muzyka w 6280 jest taka sobie.
Z drugiej strony, K550i oraz słownik SE - czyli wielka klapa w porównaniu z T9 Nokii.
Ja bym uzbierał na coś z dotykowym wyświetlaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra poddaję się, nie wiem jaki telefon wybrać. Chyba wybiorę N95, tylko teraz nie wiem, bo chciałbym mieć ten 8GB, ale, czy ten brak zaślepki na obiektyw przeszkadza? A i czy opłaca sie dołożyć te 400zł na tą czarną.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 16:40, Natchan napisał:

Z drugiej strony, K550i oraz słownik SE - czyli wielka klapa w porównaniu z T9 Nokii.
Ja bym uzbierał na coś z dotykowym wyświetlaczem.


Mnie tam się pomysły mojego SE bardzo podobają. Zna słowa, o których nie słyszałam, niektórych, o których każdy słyszał, nie zna, ale za to zna nazwę tesco bezbłędnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się