Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

ekhem. 8GB z tego co się orientuję to jest czarna od razu.
Do zwykłej zawsze możesz dokupić 8,16 lub 32GB.
Kwestia gustu, jeden woli 8GB wbudowane inny woli 8GB które przekłada gdzie chce.

Czarna jest dużo ładniejsza, no i wyświetlacz jest minimalnie większy.
Poza tym denerwuje ten żyroskop, bo nie działa tak jak należy.
A ta pokrywka od aparatu, to dla mnie głupota. Tyle to zmienia co nic :P
Po pierwsze co to za problem sobie przetrzeć jak się bardzo zakurzy, a po drugie,
przecież nie będziesz telefonu z gwoździami w kieszeni nosił żeby coś się z aparatem stało.

Jeśli chcesz znać moje zdanie, to ja bym sobie darował ten telefon i kupił coś z dotykowym wyświetlaczem.
Tak samo napisalem w poprzednim poście, bo teraz wchodzą pierwsze 8mpx(5 to już mało) i 3/4 to telefony z matrycą reagującą na dotyk. Naturalnie, ja tu mówię jak ktoś zmienia telefon co dłuższy okres czasu(typu rok, dwa lub więcej). Jak jesteście przy kasie i telefon zmieniacie co pół roku lub szybciej, to taka n95 będzie w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2008 o 22:24, Natchan napisał:

Czarna jest dużo ładniejsza, no i wyświetlacz jest minimalnie większy.
Poza tym denerwuje ten żyroskop, bo nie działa tak jak należy.
A ta pokrywka od aparatu, to dla mnie głupota. Tyle to zmienia co nic :P
Po pierwsze co to za problem sobie przetrzeć jak się bardzo zakurzy, a po drugie,
przecież nie będziesz telefonu z gwoździami w kieszeni nosił żeby coś się z aparatem
stało.


No niby gwoździ nie trzymam w kieszeni...

Dnia 14.10.2008 o 22:24, Natchan napisał:


Jeśli chcesz znać moje zdanie, to ja bym sobie darował ten telefon i kupił coś z dotykowym
wyświetlaczem.


Mnie dotykowy ekran ździebko denerwuje (mam iPoda touch i wiem jak to z tym jest). A z reszta nie ma dla mnie telefonu (fajnego) z dotykowym wyświetlaczem, bo: Iphone, no niby mi się podoba, ale w Polsce to to jest śmieć. A Omnia ma znowu głupi ten dotykowy ekran bo trzeba długopisikiem.

Dnia 14.10.2008 o 22:24, Natchan napisał:

Tak samo napisalem w poprzednim poście, bo teraz wchodzą pierwsze 8mpx(5 to już mało)
i 3/4 to telefony z matrycą reagującą na dotyk. Naturalnie, ja tu mówię jak ktoś zmienia
telefon co dłuższy okres czasu(typu rok, dwa lub więcej). Jak jesteście przy kasie i
telefon zmieniacie co pół roku lub szybciej, to taka n95 będzie w sam raz.


Taaa to 8Mpx to w sumię tylko w C905, a z resztą te matryce to i tak gó*** dają przy takim obiektywie. Bo ja i tak telefonem robić zdjęć nie będę. Tylko czasem jak coś dziwnego/śmiesznego się wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, dla mnie to cud ;D
Bardzo wygodne jest a nokia wprowadza właśnie zamiast patyczka...kostkę do gitary! Genialne.
Poza tym, zależy jakie kto ma palce :PP Kobiety mają długie paznokcie np. i im cinko idzie posługiwanie się tym.

Iphone to nie taki znowu śmieć, ale jest mocno upośledzony, jak już wspomniałeś w polsce jeszcze bardziej.

I takie HTC mają np. klawiaturkę dodatkowo, więc czy ja wiem czy to taka lipa?
Z drugiej strony, to po co Ci telefon pokroju N95 skoro masz Ipod Touch?
Gry, muzyka, filmy, internet, mail. Aparatu tylko brak, więc polecam zainwestować w aparat nie w telefon :PP

A te 8mpx... Za parę tygodni zobaczymy 2 samsungi, 2 lg i chyba jecze coś było. Tylko czekać aż nokia się za to zabierze. Sony Ericssony już odpadły, bo długo wyczekiwana Xperia będzie mieć tylko 3.2 a szkoda.
Ale masz rację i ja twierdze tak samo, zdjęć telefonem się nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam prostego i niedrogiego telefonu.
Przydałoby się żeby miał słownik T9 (czy coś w ten deseń), najlepiej standardowa budowa (żadne klapki czy slidery), mile widziane radio.
Chodzi o telefon, który można jeszcze dostać nowy na Allegro w miarę niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6300 myślę że będzie najlepszym wyborem i można ją dostać za rozsądne pieniądze.
Ma radio, odtwarzacz, gry java, T9 no i przede wszystkim dzwoni :P

Zero symbiana oraz jakiś zbędnch bajerów.
Chyba o coś takiego Ci chodziło?

Ceny są różne. Najczęściej to koło 400zł w sklepach internetowych(na allegro także wystawiają się sklepy internetowe), ale taniej wyrwiesz coś takiego.

Moim zdaniem telefon prosty i funkcjonalny. Bateria trzyma w miarę długo.
Jedyne wady to odciski palcy, liczne braki(np. UMTS), słaby aparat i dość niewygodne przyciski z boku obudowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 22:47, Natchan napisał:

No wiesz, dla mnie to cud ;D
Bardzo wygodne jest a nokia wprowadza właśnie zamiast patyczka...kostkę do gitary! Genialne.
Poza tym, zależy jakie kto ma palce :PP Kobiety mają długie paznokcie np. i im cinko
idzie posługiwanie się tym.


Ale ja nie jestem kobietą to nie miałbym problemów z wciskaniem.

Dnia 14.10.2008 o 22:47, Natchan napisał:


Iphone to nie taki znowu śmieć, ale jest mocno upośledzony, jak już wspomniałeś w polsce
jeszcze bardziej.


O. Upośledzony to lepsze słowo.

Dnia 14.10.2008 o 22:47, Natchan napisał:


I takie HTC mają np. klawiaturkę dodatkowo, więc czy ja wiem czy to taka lipa?
Z drugiej strony, to po co Ci telefon pokroju N95 skoro masz Ipod Touch?
Gry, muzyka, filmy, internet, mail. Aparatu tylko brak, więc polecam zainwestować w aparat
nie w telefon :PP


No niby iPod fajny, ale często go zapominam, a telefon zawsze mam przy sobie. A co do HTC to podoba mi sie ten nowy co ma wyjść, ten co będzie miał lepszy ekran od iPhone''a, chyba Touch HD, czy jakoś tak. Jedyne co odstrasza to cena...

A tak ogólnie to wczoraj sobie przemyślałem to wszystko z tymi dotykowymi ekranami i myślę, ze to rzeczywiście może być dobry wybór. :) No nic, głównie teraz patrzę na ceny HTC, które niestety są bardzo wysokie. Ale telefon mam zamiar wymienić za jakieś 2 miech, więc do tego czasu powinno wszystko stanieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 15:04, Bezimienny1993 napisał:

> A co myślicie o SE K810i? Właśnie się zastanawiam nad jego kupnem.

Telefonik ogólnie mi się podoba. Polecam :)


I tyle? Chciałem trochę więcej informacji - jak z głośnikiem, baterią i takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dwa miesiące iphone będzie chodził po góra 800zł :PP
Dotykowe wyświetlacze są moim zdaniem przyszłością, poza tym są bardzo wygodne. Niby tak poupychane to wszystko a tak naprawdę wciska się to co się chce i większość do palcy jest już przystosowana.
Dałem tylko przykład z tymi paznokciami, ale niektórzy mają duże palce...
Życzę udanego wyboru i myślę że pomogłem trochę.

Archi155
W porywach to 4/5 dni. Zależy z jakimi ustawieniami. Do dzwonienia i wysyłania smsów 3 dni to na luzie.
A na dzisiejszy dzień to bardzo dużo :P No i po co Ci na dłużej? Przecież chyba co 3 dni masz dostęp do gniazdka żeby naładować...

Koxman
Ciutek lepszy od poprzednika, ale nadal syfiasty.
K800i bardzo się psuły, nie wiem jak jest z tą wersją.
Przyciski są takie na jakie wyglądają, bardzo niewygodne. Do wad należy także nagrywanie wideo(żałosna rozdzielczość).
Z zalet to niewątpliwie aparat jest świetny, do tego xenonowa lampa, zmiana kart hot-swap, radio z RDS, bluetooth z technologią A2DP, 3G z wideorozmowami. Pytanie tylko, po co Ci to? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 15:51, Natchan napisał:

Za dwa miesiące iphone będzie chodził po góra 800zł :PP
Dotykowe wyświetlacze są moim zdaniem przyszłością, poza tym są bardzo wygodne. Niby
tak poupychane to wszystko a tak naprawdę wciska się to co się chce i większość do palcy
jest już przystosowana.
Dałem tylko przykład z tymi paznokciami, ale niektórzy mają duże palce...
Życzę udanego wyboru i myślę że pomogłem trochę.


Pomogłeś. ;] A jeszcze jedno pytanie: Czy nie orientujesz się w jakiej cenie jest HTC Touch Diamond? Bo szukam, szukam i znaleźć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 16:33, Sido15 napisał:

Czy ktoś z forumowiczy posiada nowe dziecko Samsunga? – i8510 INNOV8?

Raczej wątpię;)

Dnia 15.10.2008 o 16:33, Sido15 napisał:

W ogóle co sądzicie o telefonach Samsunga, warto na nie przejść z Noki?

Zależy czego oczekujesz od telefonu. Jeśli chcesz telefonu multimedialnego to raczej samsung. Od siebie powiem że ja przesiadłem się raz z nokii bezpośrednio na samsunga i byłem zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zachwycił mnie ten Samsung lecz jeszcze nigdzie go nie ma abym mógł go wziąć do ręki jak N96. Niesamowity aparat 8Mpix, odtwarzanie filmów w formacie DivX i Symbian OS 9.3 – czyli N96 z innymi bajerami lecz bez telewizji satelitarnej ;)

Nigdy jakoś szczególnie nie interesowały mnie Samsungi ale po tym modelu uważam że Samsung ostro dokopał Nokii :)

A Ty co byś wybrał? N96 czy i8510? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.ceneo.pl/1550914
Proszę :P Za tę cenę niby się opłaca.

Koxman
Tak k800i kręci identyczne wideo niestety.

Sido15
Ja się pokusiłem o telefon samsunga, rezygnując z symbiana i windows mobile(poprzednie telefony).
Jakież było moje zaskoczenie, jak zobaczyłem jak badziewnie wszystko jest wykonane. Słownik męczący, menu męczące, a akcesoria(ładowarki, słuchawki) były tak badziewne, że się pożegnałem dość szybko i kupiłem Xpress Music. krl.krl widać albo miał lipną nokię, albo trafił na fajny model samsunga.

Wiesz symbian to niby symbian, ale to zawsze wersja samsunga.
Aparat to oczywiście marzenie, obiektyw jest wyjątkowo dobry, 128MB RAM(8/16GB pamięci flash), GPS itd.
No niby wszystko super, ale jak to chodzi to Ci nie powiem bo nie można tego jeszcze u nas(i za granicą) dostać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 17:03, Natchan napisał:

No niby wszystko super, ale jak to chodzi to Ci nie powiem bo nie można tego jeszcze
u nas(i za granicą) dostać :P


No niestety się nie zgodzę, ponieważ telefon jest u nas już dostępny lecz tylko na Allegro, ale po ostatnich problemach z telefonem zakupionym właśnie na aukcji trzymam się od Allegro z daleka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>krl.krl widać albo miał lipną nokię, albo

Dnia 15.10.2008 o 17:03, Natchan napisał:

trafił na fajny model samsunga.

Konkretnie to miałem samsunga L760 i dziś nie żałuję że wtedy go kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się