Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2008 o 14:25, Natchan napisał:

6300 myślę że będzie najlepszym wyborem i można ją dostać za rozsądne pieniądze.
Chyba o coś takiego Ci chodziło?

Szczerze powiedziawszy, chodziło mi coś jeszcze bardziej prostego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 19:40, balduran2 napisał:

> 6300 myślę że będzie najlepszym wyborem i można ją dostać za rozsądne pieniądze.

> Chyba o coś takiego Ci chodziło?
Szczerze powiedziawszy, chodziło mi coś jeszcze bardziej prostego.

To może Nokia 6020 prosta bez bajerów i wytrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 13:51, LTM napisał:

No to git, napisz i zdaj relację jak dojdzie paczka ;)

Od wczoraj posiadam nowy telefon. Co byś chciał wiedzieć, bo recenzje to w necie można znaleźć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 18:56, 1096 napisał:

Czy wideorozmowy są droższe od zwykłych rozmów?
Jeżeli tak to o ile?
Jestem w plusie.

wideorozmowy na 99% kosztują tyle co zwykłe. Przynajmniej tak jest w orange a wątpię żeby w plusie było inaczej. Co do samych wideorozmów to są one strasznie niepraktyczne. Wyobraź sobie rozmowę w autobusie. Poza tym bateria dużo szybciej schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc w plusie nie ma dodatkowych oplat za wideorozmowy. Czyli placisz tyle ile za minute rozmowy. JA naszczescie mam do plusa nieskonczonosc wiec mam nieskonczonosc widoerozmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W Orange (dla użytkowników indywidualnych a także w abonamentach dla firm i systemach pre-paid) wideorozmowy kosztują tyle samo co normalne rozmowy telefoniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 19:45, szypek26 napisał:

Od wczoraj posiadam nowy telefon. Co byś chciał wiedzieć, bo recenzje to w necie można
znaleźć? :P

Wszystko o nim wiem, chciałbym dowiedzieć się jak się sprawuje i czy wszystko z nim ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 20:28, LTM napisał:

Wszystko o nim wiem, chciałbym dowiedzieć się jak się sprawuje i czy wszystko z nim ok

Działa bardzo ładnie, wszystko fajnie. Trochę mnie irytuje tylko, że mam klawiaturkę z Vodafone''a (z zieloną/czerwoną słuchawką) a na telefonie jest niebrandowany soft SE, w związku z czym pod słuchawkami są skróty to Neta/skrótów, a wolałbym mieć opcję odbierz/zakończ rozmowę. Ale to mały problem.
W recenzjach wszyscy zaznaczają, że telefon ładnie żre baterię, ale nie spodziewałem się, że aż tak bardzo. Pogram chwilę, zrobię kilka zdjęć i przesłucham dwie piosenki i już 20% baterii wyszło o.O No, ale to na razie efekt podjarania telefonem. Za parę dni przestanę grać, wrócę do piosenek na mp3 i ograniczę zdjęcia, więc myślę, że telefon z trzy dni będzie trzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 20:35, szypek26 napisał:

Działa bardzo ładnie, wszystko fajnie. Trochę mnie irytuje tylko, że mam klawiaturkę
z Vodafone''a (z zieloną/czerwoną słuchawką) a na telefonie jest niebrandowany soft SE,
w związku z czym pod słuchawkami są skróty to Neta/skrótów, a wolałbym mieć opcję odbierz/zakończ
rozmowę. Ale to mały problem.

Na to jest tylko jedna rada -> zmiana softów.
Wszystko dokładnie masz napisane na forach gsm, jakbyś potrzebował... ;)

Dnia 18.10.2008 o 20:35, szypek26 napisał:

W recenzjach wszyscy zaznaczają, że telefon ładnie żre baterię, ale nie spodziewałem
się, że aż tak bardzo. Pogram chwilę, zrobię kilka zdjęć i przesłucham dwie piosenki
i już 20% baterii wyszło o.O No, ale to na razie efekt podjarania telefonem. Za parę
dni przestanę grać, wrócę do piosenek na mp3 i ograniczę zdjęcia, więc myślę, że telefon
z trzy dni będzie trzymał.

Jeśli chodzi o baterię to nie ma rady, najlepiej mieć więc dwie, mi trzyma średnio 2-3 dni bez słuchania muzyki, ale z graniem i robieniem zdjęć. Na "max. obrotach" trzyma niecałe 48 godzin... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 14:03, LTM napisał:

Wszystko dokładnie masz napisane na forach gsm, jakbyś potrzebował... ;)

Znaczy, mam oryginalny soft od Vodafone''a, ponoć jest nawet z PL menu, ale nie bardzo chce mi się go instalować (no i się trochę boję) bo będę chyba miał jakieś niepotrzebne syfy, tak jak np w sofcie Ery linki do Omnixa, nie?
Jest jakiś sposób, coby pogrzebać w sofcie (w warunkach domowych) i na czystym sofcie SE ustawić toto dla klawiszy pod słuchawki?

Dnia 19.10.2008 o 14:03, LTM napisał:

Jeśli chodzi o baterię to nie ma rady, najlepiej mieć więc dwie, mi trzyma średnio 2-3
dni bez słuchania muzyki, ale z graniem i robieniem zdjęć. Na "max. obrotach" trzyma
niecałe 48 godzin... :P

Wiem, że bateria taka jest. Niestety :P
A u siebie to nie wiem do końca ile mi by trzymała... Jak wczoraj około 22 miała 70%, dużo grałem i bawiłem się aparatem (mam nadzieję, że mi przejdzie za parę dni, bo ta bateria zdechnie za pół roku :P) to teraz mam 20%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2008 o 14:09, szypek26 napisał:

Znaczy, mam oryginalny soft od Vodafone''a, ponoć jest nawet z PL menu, ale nie bardzo
chce mi się go instalować (no i się trochę boję) bo będę chyba miał jakieś niepotrzebne
syfy, tak jak np w sofcie Ery linki do Omnixa, nie?
Jest jakiś sposób, coby pogrzebać w sofcie (w warunkach domowych) i na czystym sofcie
SE ustawić toto dla klawiszy pod słuchawki?

Jest, ale to dość długa procedura xP

Dnia 19.10.2008 o 14:09, szypek26 napisał:

Wiem, że bateria taka jest. Niestety :P
A u siebie to nie wiem do końca ile mi by trzymała... Jak wczoraj około 22 miała 70%,
dużo grałem i bawiłem się aparatem (mam nadzieję, że mi przejdzie za parę dni, bo ta
bateria zdechnie za pół roku :P) to teraz mam 20%.


>Da radę jakoś w k800i zmieniać czasy naświetlań?
Chyba też coś trzeba grzebać z softem, bo to wszystko od tego zależy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 22:13, LTM napisał:

Chyba też coś trzeba grzebać z softem, bo to wszystko od tego zależy :P

Chyba jednak nie, bo te zdjęcie jest ponoć (jak wszystkie w tym teście) bez jakiegokolwiek retuszu, a jaki efekt jest, każdy widzi. http://sees.pl/testy/K800i/pictures/K800i/DSC00258.JPG
Ktoś ma jakąś radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się