Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Mam problem z telefonem SE Z310i.
Pojawiły się na głównym wyświetlaczu nagromadzone różnobarwne plamki, mniej-więcej takie, jak na monitorze, jak się przejedzie mokrą szmatką. Wie ktoś, co zrobić, żeby ich nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 21:04, rudolfo napisał:

Mam problem z telefonem SE Z310i.
Pojawiły się na głównym wyświetlaczu nagromadzone różnobarwne plamki, mniej-więcej takie,
jak na monitorze, jak się przejedzie mokrą szmatką. Wie ktoś, co zrobić, żeby ich nie
było?

A nie masz może folii na wyświetlaczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Uzupełniając:

IPhone nie ma dwóch bardzo ważnych funkcji:
1. Wysyłania/odbierania MMS.
2. Funkcji telefonu jako modemu.

Już to jak dla mnie dyskwalifikuje ten telefon, choć przyznam, że design i szybkość działanie zrobiły na mnie wrażenie (a kilka telefonów już "przeszedłem").
Na dzień dzisiejszy pozostaną przy P1i, chyba, że Orange wprowadzi do oferty Samsung Omnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 21:05, krl.krl napisał:

> Mam problem z telefonem SE Z310i.
> Pojawiły się na głównym wyświetlaczu nagromadzone różnobarwne plamki, mniej-więcej
takie,
> jak na monitorze, jak się przejedzie mokrą szmatką. Wie ktoś, co zrobić, żeby ich
nie
> było?
A nie masz może folii na wyświetlaczu?


Nie, miałem go przez jakieś pół roku i przed chwilą patrzę a tu zonk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 21:04, rudolfo napisał:

Mam problem z telefonem SE Z310i.


Jest możliwe, że któraś z folii wyświetlacza jest uszkodzona. Proponuję podejść do serwisu, bo sam z wyświetlaczem i tak nic nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz mi w całej rozciągłości ale pieprzysz głupoty i jeszcze nie potrafisz sie do tego przyznać. Ściągnięcie simlocka to żadne zadanie, a kwota 200 zł za operacje uroiła się chyba tylko w Twoim orzeszku, albo w główce pana który zrobił to za Ciebie w Nokii 3310. Takie ceny były gdy CID 52 dopiero raczkował, a teraz simlocka można zdjąć nawet samemu w domu. A więc podsumowując. Nie zabieraj głosu w tematach o których nie masz pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 21:06, mrosi napisał:

IPhone nie ma dwóch bardzo ważnych funkcji:
1. Wysyłania/odbierania MMS.

Dziś nikt tego nie używa. 95% MMSów które dotychczas w życiu dostałem to były reklamy

Dnia 20.10.2008 o 21:06, mrosi napisał:

2. Funkcji telefonu jako modemu.

Jeśli masz pakiet na internet oraz wersję 3G to fakt, może przeszkadzać

Jednak nie napisałeś o największej wadzie: bluecośtam(jak to się pisze?) działa tylko ze słuchawkami

Dnia 20.10.2008 o 21:06, mrosi napisał:

Na dzień dzisiejszy pozostaną przy P1i, chyba, że Orange wprowadzi do oferty Samsung
Omnia.

E tam;)
Omnia - praca, nauka
iPhone - multimedia, internet, GRY I APLIKACJE i podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 21:12, mrosi napisał:

> Mam problem z telefonem SE Z310i.

Jest możliwe, że któraś z folii wyświetlacza jest uszkodzona. Proponuję podejść do serwisu,
bo sam z wyświetlaczem i tak nic nie zrobisz.


No w sumie mam na gwarancji, więc nie zaszkodzi, ale thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 21:14, krl.krl napisał:

Dziś nikt tego nie używa. 95% MMSów które dotychczas w życiu dostałem to były reklamy


No mnie zdarza się wysyłanie MMS-ów dość często (sam rozumiesz - żona, dłuższe podróże służbowe ;-P).

Dnia 20.10.2008 o 21:14, krl.krl napisał:

Jeśli masz pakiet na internet oraz wersję 3G to fakt, może przeszkadzać


Używałem fona jako modemu do lapka. Fakt, zanim nie kupiłem prawdziwego modemu w postaci modemu USB. Ale to dość istotny brak funkcji.

Dnia 20.10.2008 o 21:14, krl.krl napisał:

Jednak nie napisałeś o największej wadzie: bluecośtam(jak to się pisze?) działa tylko ze słuchawkami


Tego nawet nie wiedziałem. Czyli nici z komunikacją via bluetooth z innymi urządzeniami?

Dnia 20.10.2008 o 21:14, krl.krl napisał:

Omnia - praca, nauka
iPhone - multimedia, internet i podobne


... P1i - wszystkie powyższe.... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 21:14, krl.krl napisał:

> IPhone nie ma dwóch bardzo ważnych funkcji:
> 1. Wysyłania/odbierania MMS.
Dziś nikt tego nie używa. 95% MMSów które dotychczas w życiu dostałem to były reklamy


Ja wysyłam bardzo dużo mms''ów, bardzo dużo również ich dostaje. Ale ja mieszcze się w tej grupie nikt ;-) Może nikt z iPhone ;->?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 21:18, mrosi napisał:

Tego nawet nie wiedziałem. Czyli nici z komunikacją via bluetooth z innymi urządzeniami?

na starszym sofcie było to możliwe z niektórymi markami ale teraz nie

Dnia 20.10.2008 o 21:18, mrosi napisał:

> Omnia - praca, nauka
> iPhone - multimedia, internet i podobne

... P1i - wszystkie powyższe.... ;-P

Ale gier na iPhone nic nie przebije;) No i filmy ogląda się wygodniej. I jeszcze łatwiej przegląda internet.

Od siebie dodam tylko, że wybrałem iPhone a nie LG KU990 Viewty ze względu na brak wi-fi u tego drugiego. Gdyby tylko takową funkcję posiadał zachwycałbym się teraz nim a nie jakimś tam iPhone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 21:20, Miluś napisał:

Ja wysyłam bardzo dużo mms''ów, bardzo dużo również ich dostaje. Ale ja mieszcze się
w tej grupie nikt ;-) Może nikt z iPhone ;->?

Po prostu jeszcze nie spotkałem człowieka który wysyłał by b. dużo MMSów więc te dane pochodzą z mojej obserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 21:22, krl.krl napisał:

Ale gier na iPhone nic nie przebije;) No i filmy ogląda się wygodniej. I jeszcze łatwiej
przegląda internet.


Tak jak napisałem wcześniej. Szata, szybkość działania, jakość wyświetlacza, itp. są na bardzo wysokim poziomie. Nie zaprzeczam. Gier niestety nie miałem okazji widzieć.

Dnia 20.10.2008 o 21:22, krl.krl napisał:

Od siebie dodam tylko, że wybrałem iPhone a nie LG KU990 Viewty ze względu na brak wi-fi
u tego drugiego. Gdyby tylko takową funkcję posiadał zachwycałbym się teraz nim a nie
jakimś tam iPhone;)


Dlatego wybrałem P1... Ma wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 21:26, MagikT napisał:

O ile nie przeczytałem jakiegoś kłamstwa to mms w iphone można dograć sobie :)


Można. Ale dzięki za telefon, któremu brakuje w zasadzie podstawowych funkcji i trzeba je "dogrywać" zewnętrznym oprogramowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 21:26, MagikT napisał:

O ile nie przeczytałem jakiegoś kłamstwa to mms w iphone można dograć sobie :)


Ja nie długo dostanę Nokię e51 i będzie to moje pierwsze starcie z symbianem, ale w niedługim czasie zamierzam sie przerzucić na htc diamond (niestety ciekawszych opcji od htc w orange nie ma... niedługi czas<=> kilka miechów ;))

Sorry za post pod postem prawie ale 'likłem' odpowiedz zamiast edytuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 21:22, krl.krl napisał:

Od siebie dodam tylko, że wybrałem iPhone a nie LG KU990 Viewty ze względu na brak wi-fi
u tego drugiego. Gdyby tylko takową funkcję posiadał zachwycałbym się teraz nim a nie
jakimś tam iPhone;)


Mam oba w domu. KU 990 na stałe, iPhone''a tylko czasowo i muszę powiedzieć, że wyświetlacz w iP naprawdę jest genialny i to jest touchscreen, a nie pushscreen, gry są również fajne, ale poza tym cała przewaga po stronie LG.

Oj jak ja bym kupił teraz HTC Touch Pro. Miałbym wszystko ;-P

>Ja nie długo dostanę Nokię e51 i będzie to moje pierwsze starcie z symbianem, ale w niedługim czasie >zamierzam sie przerzucić na htc diamond (niestety ciekawszych opcji od htc w orange nie ma... niedługi >czas<=> kilka miechów ;))

Zrobiłem identycznie jak Ty ;-) Na razie jestem zadowolony ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 21:26, MagikT napisał:

O ile nie przeczytałem jakiegoś kłamstwa to mms w iphone można dograć sobie :)

Można ale program do MMS jest niestety płatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 21:29, krl.krl napisał:

> O ile nie przeczytałem jakiegoś kłamstwa to mms w iphone można dograć sobie :)
Można ale program do MMS jest niestety płatny


No bez przesady jak kogoś stać na don za 500zl ++ to nie stać go na kupienie mms? Trochę dziwne...

Miluś touch pro 'fajowski' hd tez nie pogardzę ;) żeby w orange przed świętami doszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się