Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Ja mam troche pytań o k800

Jak włączyć wymuszony flesch?
Jak i gdzie sprawić by zdjęcia zapisywały się na karcie pamięci a nie na pamięci telefonu (jak przenieść wiem )
Jak sprawić by sms się zapisywały na karcie pamięci?
Czemu czasem w zdjęciach nie działa mi zoom by przeleceniu paru innych zdjęć i powrocie do rzeczonego nagle działa. Z czego to wynika? z wielkości typu zdjęcia? Czemu mimo zainstalowania oprogramowania za każdym podłączeniem pod usb pojawia mi się wyszukiwanie sterowników (systemowy instalator sprzętu)
Czy da się wyłączyć przerywanie muzyki sygnałem po przyjściu smsa?(na słuchawkach jak słucham przerywa jest dźwięk i odtwarza dalej po tym sygnale)
I to wszystkie me pytania jak ktoś wie upraszam się go o odpowiedź i z góry serdecznie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 13:46, Ponury Żniwiarz napisał:

Ja mam troche pytań o k800

Jak włączyć wymuszony flesch?

Chyba nie ma takiej opcji,

Dnia 14.12.2008 o 13:46, Ponury Żniwiarz napisał:

Jak i gdzie sprawić by zdjęcia zapisywały się na karcie pamięci a nie na pamięci telefonu
(jak przenieść wiem )

Aparat>ustawienia>Zapisuj w,

Dnia 14.12.2008 o 13:46, Ponury Żniwiarz napisał:

Jak sprawić by sms się zapisywały na karcie pamięci?

Też się chyba tak nie da,

Dnia 14.12.2008 o 13:46, Ponury Żniwiarz napisał:

Czemu czasem w zdjęciach nie działa mi zoom by przeleceniu paru innych zdjęć i powrocie
do rzeczonego nagle działa. Z czego to wynika? z wielkości typu zdjęcia?

Musisz zmienić rozdzielczość do VGA(0,3mpx),
Czemu mimo zainstalowania

Dnia 14.12.2008 o 13:46, Ponury Żniwiarz napisał:

oprogramowania za każdym podłączeniem pod usb pojawia mi się wyszukiwanie sterowników
(systemowy instalator sprzętu)

Pojęcia nie mam, to raczej nie ten temat,

Dnia 14.12.2008 o 13:46, Ponury Żniwiarz napisał:

Czy da się wyłączyć przerywanie muzyki sygnałem po przyjściu smsa?(na słuchawkach jak
słucham przerywa jest dźwięk i odtwarza dalej po tym sygnale)

Chyba nie.

Dnia 14.12.2008 o 13:46, Ponury Żniwiarz napisał:

I to wszystkie me pytania jak ktoś wie upraszam się go o odpowiedź i z góry serdecznie
dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zero Hunter większość ci wytłumaczył ale by sms zapisywać na karcie pamięci napewno się da bo sam tak miałem ale już nie pamiętam jak spróbój pobawić się w wiadomości -opcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Che zmienic format filmu avi ponad godzinnego na 3gp bąz mp4 zeby na telefon wrzucić ale mi sie konwertuje tylko 2 min tego filmu a probuje to robić programem xillsoft 3gp video conwerter. Coś mam zmienić w ustawieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie użytkowników telefonów na kartę.

Otóz od paru lat mam na abonament, ale teraz planuje się przerzucić na kartę i chciałbym zapytać jaka sieć jest obecnie najlepsza? Pytanie raczej do tych, co w tym siedzą?
Dodam, że telefon już mam i będę kupował samego simlocka (tak się to pisze? :P). Pisze to po to, aby mi nie doradzać sugerując się, że np sieć XXX ma najlepsze telefony na kartę. :D Jaka sieć teraz najlepsze, najtańsza itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 21:14, Vaxinar napisał:

Mam pytanie odnośnie użytkowników telefonów na kartę.

Używałem Heyah i MOBILKING więc mogę coś powiedzieć na ten tamet;],

Dnia 14.12.2008 o 21:14, Vaxinar napisał:

Otóz od paru lat mam na abonament, ale teraz planuje się przerzucić na kartę i chciałbym
zapytać jaka sieć jest obecnie najlepsza? Pytanie raczej do tych, co w tym siedzą?

IMHO MOBILKING smsy i połączenia do wszystkich w 1 cenie, 15 za smsa i chyba 49 za minutę, nie wiem bo ostatnio się zmieniło,

Dnia 14.12.2008 o 21:14, Vaxinar napisał:

Dodam, że telefon już mam i będę kupował samego simlocka (tak się to pisze? :P). Pisze
to po to, aby mi nie doradzać sugerując się, że np sieć XXX ma najlepsze telefony na
kartę. :D Jaka sieć teraz najlepsze, najtańsza itd?


Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem, ale chcesz ściągnąć simlocka czy kupić np. telefon w Playu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań o IPhone`a :
1.Czy można przesyłać pliki przez Bluetooth między innymi telefonami ?
2.Czy żeby korzystać z Internetu przez Wi-Fi trzeba mieć aktywowaną tą usługę u operatora?
3.Czy można nagrywać filmy video ?
5.Czy można prowadzić video-konferencje ?
Większość pytań powinna zaczynać się pewnie od "czy jest na ITunes aplikacja umożliwiająca..." zapewne ,tak czy siak proszę o odpowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 21:19, Zero Hunter napisał:

Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem, ale chcesz ściągnąć simlocka czy kupić np. telefon w Playu?


Źle... :P
Nie chcę telefonu, bo go mam. Chce kupić samego simlocka i pytam gdzie najkorzystniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 21:41, Vaxinar napisał:

Chce kupić samego simlocka i pytam gdzie najkorzystniej.

Wiesz W OGOLE co to jest ''simlock''? Bo sprawiasz wrazenie jakbys nie wiedzial... Simlock to zabezpieczenie bys telefonu kupionego u jednego dostawy uslug telefonii komorkowej (Play, Plus, Orange) nie mogl wykorzystac u innego operatora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 21:49, Piotrek K. napisał:

Wiesz W OGOLE co to jest ''simlock''? Bo sprawiasz wrazenie jakbys nie wiedzial... Simlock
to zabezpieczenie bys telefonu kupionego u jednego dostawy uslug telefonii komorkowej
(Play, Plus, Orange) nie mogl wykorzystac u innego operatora...


Fakt... Moja pomyłka, nie simlock, a kartę SIM.

Przeglądam teraz oferty, widzę że jest masa ofert wszędzie, ale chyba zdecyduje się na coś z Heyah, Play bądź Orange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. nie da sie. chyba że jest jakis program, ale nie widzialem.
2. nie. Wi-fi to siec bezprzewodowa. nie musi sie laczyc z netem. Musisz miec router lub hot-spot(np. w restauracji) aby sie do niej polaczyć, a dopero ten router lub hot spot laczy sie z netem.
Pomyliles wi-fi z 3G. Za 3G musisz zaplacic u operatora, tak samo jak za gprs, chyba że wynegocjujesz jakis pakiet czy coś.
3.dlaczego nie? ale musi miec odpowiednie rozszerzenie i nie czyta divx i napisow.
Ale na 100% są jakieś programy...
5.Nie. Iphone i Iphone 3G nie mają 2 kamer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 16:42, Natchan napisał:

3.dlaczego nie? ale musi miec odpowiednie rozszerzenie i nie czyta divx i napisow.
Ale na 100% są jakieś programy...

Czy kamerą można nagrywać video ,nie czy można odtwarzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 21:41, jackass napisał:

Kilka pytań o IPhone`a :
1.Czy można przesyłać pliki przez Bluetooth między innymi telefonami ?
2.Czy żeby korzystać z Internetu przez Wi-Fi trzeba mieć aktywowaną tą usługę u operatora?
3.Czy można nagrywać filmy video ?
5.Czy można prowadzić video-konferencje ?
Większość pytań powinna zaczynać się pewnie od "czy jest na ITunes aplikacja umożliwiająca..."
zapewne ,tak czy siak proszę o odpowiedzi .


1. Nie, służy on tylko do podłączenia słuchawki/słuchawek bezprzewodowych
2. Nie, Wi-Fi to tylko sposób transmisji danych. Bez opłat możesz się łączyć w hotspotach lub jakichś innych otwartych sieciach.
3. Standartowo nie, ale jest aplikacja która na to pozwala. Niestety nie firmowana przez Apple więc musiałbyś zrobić Jailbrake''a (oraz pozbawić się gwarancji).
5 (BTW, gdzie wcieło 4?)
5. Nie można, i nie będzie można nigdy, ponieważ Iphone (oraz Ipod Touch) nie posiadają kamery skierowanej na twarz użytkownika. A trochę mijałoby się z celem mówienie do tyłu telefonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 17:09, rob300i napisał:

5 (BTW, gdzie wcieło 4?)

Chyba jak kopiowałem z tematu o IPhonach to jeden minąłem.

Dnia 15.12.2008 o 17:09, rob300i napisał:

5. Nie można, i nie będzie można nigdy, ponieważ Iphone (oraz Ipod Touch) nie posiadają
kamery skierowanej na twarz użytkownika. A trochę mijałoby się z celem mówienie do tyłu
telefonu...

Bardziej chodziło o odbieranie videokonferencji niż ich wysyłanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2008 o 17:12, jackass napisał:

Bardziej chodziło o odbieranie videokonferencji niż ich wysyłanie .


Na razie nie ma żadnego apps''a który na to pozwala (BTW, co to za wideokonferencja, gdzie tylko jedna strona widzi obraz?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się