Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Na Gwiazdkę mam dostać nowy telefon, a mianowicie Sony Ericsson C902, gdyż moja poprzednia komórka zepsuła się nieodwracalnie, co myślicie o tym telefonie? Warty jest swojej kwoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 19:58, Raya2222 napisał:

Na Gwiazdkę mam dostać nowy telefon, a mianowicie Sony Ericsson C902, gdyż moja poprzednia
komórka zepsuła się nieodwracalnie, co myślicie o tym telefonie? Warty jest swojej kwoty?



Jasne, że jest. Ma swoje kosmiczne zalety, chociaż dużo osób twierdzi ogólnie o Sony Ericsson''ach, że są przepakowane bajerami, i Nokie są super. Ja go polecam, osobiście go nie mam, ale znam dwóch kumpli ze szkoły, co go posiadają i dali się pobawić.
Ma GPS etc, co zresztą już wiesz, aparat też ma dobry, ale jednak to nie to samo co k8xx.
Każdy ma wady i zalety, nie mniej +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich posiadaczy telefonów komórkowych, PDA, Smartphone, czegokolwiek tam jeszcze bazującego na systemie Windows Mobile...:

Być może ktoś to już podawał, ale jako że to po prostu działa i umożliwia odciążenie pamięci telefonu z zarzucenia plikami, więc...:

Ustawienie utworu *.mp3 zapisanego na zewnętrznej karcie pamięci jako dzwonka połączenia, sygnału wiadomości (SMS, MMS, etc.), dzwonka przypisanego do kontaktu - z wyjątkiem dźwięku budzika:
1. Na karcie pamięci tworzymy folder "My Documents".
2. Do folderu wgrywamy utwory *.mp3, *.wav, etc. (o rozszerzeniach rozpoznawanych i obsługiwanych przez Windows (bezpośrednio do tego folderu, bez tworzenia dodatkowych podfolderów).
3. W menu ustawień dźwięków ustawiamy życzony dzwonek.

Ustawienie utworu *.wav jako dźwięku budzika:
1. Wybrany plik konwertujemy do formatu *.wav przy użyciu np. tego programu: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=662&Audacity+1.2.6
Dobrze przy tej operacji obciąć plik aby w miarę możliwości miał mniej niż 20MB.
2. Skonwertowany plik kopiujemy do folderu Moje urządzenie->Windows w telefonie komórkowym.
3. W ustawieniach budzika ustawiamy dźwięk.

Spoiler

To dla tych, którzy tak jak ja nie lubią do ustawiania dzwonków używać zewnętrznych programów...



[EDIT]
Literówka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SE k800i: Czy da się (i jak):
a) ustawić, żeby budzik ponownie dzwonił po czasie innym niż 10 minut;
b) wyłączyć dźwiękowe powiadamianie o rozładowanej baterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie urządzenie przenośne można polecić (smartfony itp), myślałem nad Toshiba G900 lub jakimś HP, lecz może być również inna marka.
Bardzo mi zależy na dotykowym ekranie ok 3'' wraz z rysikiem, oraz wysuwaną klawiaturą Qwerty itp.
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 15:37, Furion III napisał:

Jakie urządzenie przenośne można polecić (smartfony itp), myślałem nad Toshiba G900 lub
jakimś HP, lecz może być również inna marka.
Bardzo mi zależy na dotykowym ekranie ok 3'' wraz z rysikiem, oraz wysuwaną klawiaturą
Qwerty itp.
Proszę o pomoc.


HTC Touch Pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było tak z bateriami w telefonach, że trzeba było ładować po 24 godziny trzy razy zaraz po kupieniu.
Dziś nie pisze nic takiego w instrukcji, ale bateria coś mi krótko trzyma i słyszałem opinię że trzeba, ale nikt tego nie pisze "bo każdy i tak wie". To jak to w końcu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 14:42, BoloMaster napisał:

szukam telefonu w cenie do 300zł jako prezent na święta, może być pozbawiony bajerów,
byle był solidny i bateria długo trzymała:)


Może wybierz coś z nokii one sa wytrzymale i baterie sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 16:58, GringoG3 napisał:

Zna ktoś jakąś stronę z aplikacjami do telefonów... szukam czegoś dla SE W960i...

w google na 100% byś coś znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o szybką odpowiedź :)
Potrzebuję telefonu 200-300 zł, ważne dla mnie żeby miał odtwarzacz mp3 (i możliwość podłączenia słuchawek by się przydała), Bluetooth, no i Javę. W zasadzie cała reszta mnie średnio interesuje, tylko żeby nie był z klapką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się