Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2008 o 11:30, spider88 napisał:

Potrzebuję rzeczowej opinii na temat Motoroli E8. Jaki to jest telefon i czy warto go
kupić.


Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem Motoroli E8. Zadaj jakieś pytania to ci odpowiem.
Tutaj moja krótka wypowiedź na jego temat: http://tnij.org/motoe8
I amatorski filmik nagrany kamerką internetową: http://tnij.org/filme8

W 40 sekundzie widać jak FastScroll wymiata ;)
Zmieniłem oprogramowanie na nie brandowane zrobione przez kolegę z rosji i telefon ładnie szybko śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 21:19, GringoG3 napisał:

Tylko że w tym konfiguratorze nie ma modelu W960i....
Ale dzięki za pomoc...


Internet:
http://www.sonyericsson.com/cws/support/phones/detailed/phonesetupwap/w960i?lc=pl&cc=pl

MMS:
http://www.sonyericsson.com/cws/support/phones/detailed/phonesetupmms/w960i?lc=pl&cc=pl

E-Mail:
http://www.sonyericsson.com/cws/support/phones/detailed/phonesetupemail/w960i?lc=pl&cc=pl

A tak naprawdę jak się chce to można znaleźć wszystko. Wystarczy się trochę postarać. Ale to już jest trudniejsze niż zapytać. Oj myślenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 21:37, mrosi napisał:

A tak naprawdę jak się chce to można znaleźć wszystko. Wystarczy się trochę postarać.
Ale to już jest trudniejsze niż zapytać. Oj myślenie...


Lenistwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 22:05, GringoG3 napisał:

Lenistwo....


Czyli coś duuuże i na"L''....
Pamiętaj, że ustawienia przychodzą w postaci SMSa konfiguracyjnego. W momencie otrzymania musisz wybrać tak aby ustawienia zostały zapisane w telefonie. Istotne - wyłącz i ponownie włącz telefon po konfiguracji usług.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem... Jeszcze kilka miechów temu kumpel z Anglii wysyłał do mnie sms''y i normalnie dochodziły. Dzisiaj zadzwonił do mnie na skype i mówi mi, że nie idzie się do mnie dodzwonić (wysyłał sms''y, dzwonił, ale ja nie dostawałem ani powiadomienia o wiadomości przychodzącej sms jak również o połączeniu. Jednym słowem nie wiedziałem, że w ogóle chciał się ze mną skontaktować). Sprawdzałem czy ja mogę zadzwonić do niego i wszystko jest ok. Numer, który wykręca mój kumpel jest w 100% poprawny, gdyż ponawia połączenie z listy odebrane, przez które kiedyś rozmawialiśmy. Trochę zagmatwałem, ale chyba można dojść o co chodzi. Wie ktoś może w czym problem?

EDIT:
Aha jeszcze coś.... gdy znajomy wysyła sms to u niego pisze, że wysłano, ale u mnie jest j/w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnego problemu tylko pewne dziwne pytanie. Czy znacie może jakiś nowszy telefon obudową i układem klawiszy podobny do Nokii 5510? Spodobał mi się ten model ale oczekiwałbym od telefonu trochę więcej... może nawet by mi odpowiadał gdyby było wejście na karty pamięci nawet na kolorowym ekranie zbytnio mi nie zależy... Telefon dla mnie ma służyć do pisania i telefonowania ale gdyby można było posłuchać czasami muzyki byłoby miło... no i zależy mi żeby bateria w miarę długo trzymała ale to już mniejszy problem. Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie.Jakie modele telefonów komórkowych byście mi polecali .Najlepiej jakieś Sony Ericssony bo mi się najbardziej podobają.Aha do 400 zł ta komórka .I jeszcze jedno pytanie gdzie bym mógł sprzedać telefon LG KE 970 inaczej Shine za ile i gdzie bym mógł .Podajcie stronę.
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam telefonu do ok. 600 zł. Wymagam jedynie porządnego głośnika. Chodzi mi o telefon multimedialny, do słuchania muzyki, więc stąd ten głośnik. Taki jak w n95 lub mocniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 22:44, Jaki Ganh1 napisał:

Witam. Szukam telefonu do ok. 600 zł. Wymagam jedynie porządnego głośnika. Chodzi mi
o telefon multimedialny, do słuchania muzyki, więc stąd ten głośnik. Taki jak w n95 lub
mocniejszy.

To chyba polecić Ci należy któryś z nowszych modeli Sony Ericssona z serii W. Są przede wszystkim do muzyki więc głośnik powinien być dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SE z serii W powinny mieć dobry głośnik ale chyba nie mają. Są głośne ale strasznie trzeszczą. Jeżeli chodzi ci o jakość i głośność to z pewnością ma to Motorola E398 (sam miałem), ale niestety stary telefon i tylko głośniki ma dobre, lub Nokia 6233, sam nie widziałem ale jest duże opinii że ma głośny głośnik i dobrej jakości. Jeżeli chodzi o jakość na słuchawkach to polecam Motorole ROKR E8, świetnie gra na słuchawkach (nie tych z zestawu) i dodają do niego słuchawki na BT Motorola s9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 22:44, Jaki Ganh1 napisał:

Witam. Szukam telefonu do ok. 600 zł. Wymagam jedynie porządnego głośnika. Chodzi mi
o telefon multimedialny, do słuchania muzyki, więc stąd ten głośnik. Taki jak w n95 lub
mocniejszy.

Ja bym polecał nokię 6510 z tej edycji express music. Dobre głośniki.. Dobra jakość słuchania na słuchawkach i do tego jest karta 2 GB jak dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 10:55, tylor2 napisał:

Kumpel przeslal mi gry na Samsunga Soul (bodajze 10) ale zadna nie dzialala bo jest napisane
ze nie obsluguje tego typu pliku. Jest szansa ze beda mi dzialalyjakies gry?

Tak jest, po więcej info zapraszam na google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się