Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Ponawiam pytanie. Czy ktoś mógłby mi doradzić, jaki telefon kupić do 500 zł? Funkcje, których potrzebuję:
-slot kart pamięci
-wyświetlacz co najmniej 2.0"
-aparat z lampą błyskową
-mp3
-bluetooth
-java 2.0 - nie ścinające się gry
-radio

Ewentualnie:
-Symbian OS

Chciałbym mieć na telefon 24 miesiące gwarancji. Zastanawiałem się nad K800i, dosyć sympatyczne ma funkcje, czy ma jakieś poważniejsze wady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psuje się po kilku misiącach użytkowania ^^
sam z siebie. A to joystick się popsuje, a to wyświetlacz padnie...
Ogólnie bardzo wadliwy, choć mówią że takie przypadki zdarzają się nie za często.

500 złoty to dość mały kapitał na porządny telefon, ale polacam nokię 6500 Classic ;P
Myślę że to się najbardziej opłaca patrząc na funkcje.
Ewentualnie zobacz coś z tych poniżej:

Dzikq wybór masz naprawdę ogromny :)
http://www.allegro.pl/item525552940_nowa_nokia_6124_classic_gw_sklep_gdynia_monument9.html
http://www.allegro.pl/item528552352_grey_nowa_nokia_3500_classic_komplet.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam k800i (kupionego pol roku temu za 520).. ma wszystko czego potrzebujesz..
Ja widze jedna wade w kieszeni czesto mi sie klapka od aparatu otwiera, ale to nie jest takie straszne :)
Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drobnostka - czy moglibyście podać mi przycisk, który należy przytrzymać podczas połączenia, aby wyciszyć dźwięk dzwonka w SEk800i? Byłbym wdzięczny, a do instrukcji zaglądać (czy raczej jej szukać) mi się trochu nie chce. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w K310i każdy klawisz [znaczy jego wciśnięcie] - cyferki albo #/* wyciszało dzwonek. spróbuj, może będzie działać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nieaktualne (za sprawą Zero Huntera), ale dla zasady podam, że wystarczy wcisnąć dolny przycisk na bocznej stronie obudowy odpowiadający za regulację głośności.

->Pizmak
Raczej nie to, ale tak czy inaczej dzięki. ;- )

->Kałach
Dokładnie, i jak wyżej - dziękóweczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 21:47, DJ Szlafrok napisał:

Drobnostka - czy moglibyście podać mi przycisk, który należy przytrzymać podczas połączenia,
aby wyciszyć dźwięk dzwonka w SEk800i? Byłbym wdzięczny, a do instrukcji zaglądać (czy
raczej jej szukać) mi się trochu nie chce. ;- )

Znaczy, że jak dzwoni, tak? W większości SE, które miałem okazje używać należało wcisnąć jeden z przycisków odpowiedzialnych za zwiększanie/zmniejszanie głośności - czyli te z boku :].
EDIT: Cholera, fail. U mnie górny też tak działa :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z SE k310i. Nie wiem czy można się do mnie dodzwonić, bo na razie nie mam jak to sprawdzić, ale wiem jedno, ja nie mogę nigdzie dzwonić (powód to brak kasy na koncie). Nie mogę doładować komy, bo jak dzwonie na *500 to słyszę tylko dźwięk piii piii piii (dość szybki) zamiast magicznego "witamy w serwisie orange go...". Ktoś miał/ma może podobny problem i wie jak go rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 17:58, krl.krl napisał:

Spróbuj doładować tak:
*125*14CyfrowyKod#

heh... super... wygasła mi ważność konta, wystarczy, że pójdę jutro po nowy starter. Ale dzięki za pomoc, żebym nie próbował zadzwonić pod ten nr to bym się nie dowiedział.

Skoro już kupuję nowy starter to może ktoś poradzi jakiegoś operatora? Interesują mnie oferty typu: darmowe smsy, tańsze rozmowy itd.

Swoja drogą jak ten czas szybko leci... mam wrażenie jakbym wczoraj kupował starter do orange, a tu już ponad rok minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do telefonu marki Nokla n95 - Nie Nokia n95 Tylko NokLa n95.
Czym te dwa telefony się różnią ?
Czy Nokla może mieć GPS ?
I jeszcze jedno, czy do Nokli n95 jest jakies oprogramowanie ? Lub czy bym mógł wpakować oprogramowanie z Nokii n95 do Nokli n95 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś mógłbym mi powiedzieć czy Nokia 5310 ma system operacyjny czy zwykły soft? Bo chciałbym go kupić, ale za nic nie chce po raz kolejny telefonu z systemem który strasznie muli. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 08:50, Mroczny Elf99 napisał:

Witam, czy ktoś mógłbym mi powiedzieć czy Nokia 5310 ma system operacyjny czy zwykły
soft? /.../


Witaj :)
Widziałem ten telefon i powiem, że ma zwykły soft nie ma systemu operacyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh..
Systemem Operacyjnym możemy nazwać oprogramowanie każdego telefonu.
Tak 5310 ma "system operacyjny". Nazywa się "S40 5th edition" i jest świetny, bo wszystko działa tak jak zapewnia producent. Z Windows Mobile, Symbian itp. jest inaczej, bo producent zakłada, że wszystko będzie działać, póki nie zaczniemy używać aplikacji których producent nam nie zainstalował.

Ale to tak jak by się czepiać :P
Kupuj od razu i się nie zastanawiaj. Odtwarzacz Mp3 jest genialny(ma tylko problemy z teledyskami jak nie są dobrze sformatowane), wszystko działa jak powinno i do tego jest bardzo mały.
Trochę słaby jest aparat, brak 3G i słaby wyświetlacz. Parę miesięcy temu miałem 5610 i wyświetlacz był o niebo lepszy niż w 5310, ale jest dużo droższy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Poszukuję telefonu z wi-fi, najlepiej z dużym wyświetlaczem i klawiaturą qwerty (choć 2 ostatnie opcje nie wymagane). Co byście polecili w możliwie jak najniższej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 19:32, jakubg7 napisał:

Ponawiam pytanie...

Wszystkie aplikacje java mają rozszerzenie .jar. Do LG może być też konieczny plik .jad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się