Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2009 o 20:01, Avar Neus napisał:

Witam.
Poszukuję telefonu z wi-fi, najlepiej z dużym wyświetlaczem i klawiaturą qwerty (choć
2 ostatnie opcje nie wymagane). Co byście polecili w możliwie jak najniższej cenie?

Czyli jaki masz budżet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 20:03, krl.krl napisał:

Czyli jaki masz budżet?


Nie ustalony. Chcę się najpierw zorientować ile kosztują takie telefony, bo nie wiem czy się w to pchać.

Ale powiedzmy na początku: do 600-700zł coś się znajdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 07:14, mikim napisał:

Ponawiam pytanie. Czy ktoś mógłby mi doradzić, jaki telefon kupić do 500 zł? Funkcje,
których potrzebuję:
-slot kart pamięci
-wyświetlacz co najmniej 2.0"
-aparat z lampą błyskową
-mp3
-bluetooth
-java 2.0 - nie ścinające się gry
-radio

Ewentualnie:
-Symbian OS

Chciałbym mieć na telefon 24 miesiące gwarancji. Zastanawiałem się nad K800i, dosyć sympatyczne
ma funkcje, czy ma jakieś poważniejsze wady?

jesli chcesz do tego wszystkiego jeszcze symbiana, to polecam nokie n70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ile to będzie kosztowało zależy od Ciebie :P
Gdzie kupisz i czego tak naprawdę chcesz.
Wi-fi i QWERTY mają te telefony:
Nokia E90
Sony Ericsson P1
okia E71
HTC Touch Pro
Nokia E70
HP iPAQ 910c
LG KF900 Prada
HTC S740

Pytanie który z nich Ci się podoba i jest w twoim zasięgu.
Dla mnie na wejściu odpadają wszystkie telefony z Windows Mobile oraz PRADA.
Pozostaje kilka nokii i SE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>coś się znajdzie?
Myślę że tylko używki na Allegro.
Na wejściu odpadają HTC, Samsung, LG. Nie warto się w to pakować z taką kwotą.
No chyba że chcesz iPhona;) Ale on ma tylko klawiaturę wirtualną (imo pisze się lepiej niż na fizycznej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Z Windows Mobile, Symbian itp. jest inaczej, bo producent

Dnia 18.01.2009 o 11:04, Natchan napisał:

zakłada, że wszystko będzie działać, póki nie zaczniemy używać aplikacji których producent
nam nie zainstalował.

Ok dzięki za podpowiedź:) Ale powiem Ci szczerze, że mam N73 i nic na nim nowego nie instalowałem a i tak chodzi mi strasznie wolno w moim mniemaniu, dlatego chciałbym już unikać telefonów z Symbianem. Podobna sytuacja była wcześniej z N-gage qd ale to już w ogóle była masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale powinieneś zrozumieć o co mi chodzi. Fakt niektóre telefony są po prostu badziewne po pierwszym uruchomieniu ale np. taka Omnia, którą obecnie posiadam, przez pierwszy tydzień była świetna. Zainstalowałem parę programów "upiększających" i od razu zamieniło się w piekło... Skończyłem na "twardym resecie" i oprogramowaniu zainstalowanym przez producenta..

Symbian to zupełnie inna sprawa ^^ Też tak mówiłem jak zobaczyłem 9.1, powyżej tego numerka zupełnie zmieniłem zdanie.
A nie wiem co masz do QD :P Też kiedyś go posiadałem i byłem bardzo zadowolony. Na dziś dzień to po prostu masakra jest, ale konkurencja się zmieniła. Mój telefon marzeń to właśnie QD z najnowszą wersją Symbian. Do tego trochę lepszy hardware czyli procesor i coś odpowiedzialnego za grafikę i jest idealny.
Bardzo sobie ceniłem tę klawiaturę, chciałbym zobaczyć drugą tak wygodną klawiaturę w dzisiejszych czasach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się spytam ogólnie o tel. muzyczne - czy można w nich swobodnie słuchać "czystej'' muzyki, nie trzasków z MP3 mojego brata? Czy to kwestia modelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 19:59, Don Zorro napisał:

A ja się spytam ogólnie o tel. muzyczne - czy można w nich swobodnie słuchać "czystej'' muzyki,

Oczywiście, w końcu po to tworzone są takie telefony muzyczne czy też inne kombajny multimedialne.

Dnia 19.01.2009 o 19:59, Don Zorro napisał:

Czy to kwestia modelu?

Oczywiście nie wszystkie, ale w większości uraczysz muzyki o bardzo dobrej jakości.
Przeważnie (!) im droższy (i nowszy) telefon tym lepiej.
Ale na przykład taka Nokia 5300, którą nową obecnie można kupić za 300-350 zł ma naprawdę dobry odtwarzacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2009 o 20:12, mikus97 napisał:

> -java 2.0 - nie ścinające się gry


Dnia 18.01.2009 o 20:12, mikus97 napisał:

jesli chcesz do tego wszystkiego jeszcze symbiana, to polecam nokie n70


Niestety, ale jeżeli chodzi o gry Java, to muszę odradzić N70. Pod każdym innym względem jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie który telefon lepszy. I czy któryś z nich ma dostęp do wifi? Te komórki to LG KU990 i Samsung F480. Oba mi pasują, ale nie wiem który wybrać. z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 09:09, xczar0 napisał:

Powiedzcie który telefon lepszy. I czy któryś z nich ma dostęp do wifi? Te komórki to
LG KU990 i Samsung F480. Oba mi pasują, ale nie wiem który wybrać. z góry dzięki za odp.

Oba nie mają wi-fi. Co do lepszości to brałbym LG. Ma lepszy wyświetlacz i z tego co wiek to bateria dłużej trzyma. Ma też lepszy aparat. Ale nie licz że zainstalujesz jakieś gry czy programy, za dużo ich nie ma. I nie wiem jak stoi cenowo samsung ale LG można kupić za naprawdę niską cenę jak na taki telefon.
E: samsung jest droższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Sagema my411x. Przy wielu grach wyskakuje mi błąd "java.lang.runtimeexception". Część osób testowała na tym telefonie te gry i działały. W czym tkwi problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 20:02, krl.krl napisał:

> Ponawiam pytanie...
Wszystkie aplikacje java mają rozszerzenie .jar. Do LG może być też konieczny plik .jad.

To znaczy aplikacja .jar + .jad czy tylko JAD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się