Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Wie ktoś może, skąd ściągnąć Google Android do nokii E61? Chodzi mi o inne źródło niż oficjlane, gdzie trzeba dać numer telefonu. Nie mogę z tego skorzystać, bo nie mam kasy na koncie i nie chce mi się latać do jakiegoś hotspota, żeby połączyć się z netem i pobrać dziada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 20:06, marekl1975 napisał:

Jestem od wczoraj szczęśliwym posiadaczem telefonu NOKIA N95 w wersji 8GB (czarna). Mam
z nią mały problem. Mianowicie, gdy dzwoni telefon, to podświetlonyjest tylko wyświetlacz.
Nie podświetlają się klawisze, a w tym, co jest wkurzające, klawisze słuchawek. Dopiero
jak rozsunę telefon, to podświetla się cała klawiatura. Jest to wada telefonu, czy po
prostu ten telefon tak ma?


nie wiem czy ci ktoś odpowiedział, ale sam mam N73, i chodzi chyba o to, że te typy mają ''czujniki'' i nie podświetlają klawiszy jak jest jasno na około. Spróbuj w nocy, gdy nie ma żadnego źródła światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 13:24, Xardas731 napisał:

Czy to prawda że jak do telefonu LG KU990 wgram swój motyw to tracę gwarancję ?


Modyfikacje w oprogramowaniu telefonu wiążą się z ryzykiem utraty gwarancji i/lub zablokowania/uszkodzenia aparatu. Tyle znalazłem. Jestem jednak przekonany, ze jeśli nie zmienisz nic w oprogramowaniu poza motywem to nie powinieneś utracić gwarancji. Wolałbym iść do operatora i o to spytać osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:51, krl.krl napisał:


Jeszcze jakby jakość zdjęć była porównywalna do cyfrówek. Nie raz przekonałem się, że nie liczy sie tylko rozdzielczość. Jesli jest taki dobry jak sie wydaje to juz wiem jaki bedzie moj kolejny telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa pewnie cyfrowka 5-6 mpx robi lepsze zdjecia od tego. Nie kupie juz wiecej SE chocbym byl widoczny na zdjeciu zrobionym telefonem tej marki z orbity okoloziemskiej. Jestem bardziej melomanem niz fotobloggerem, a juz dosc mam sluchawek do SE (z bardzo wytrzymala przejsciowka) i mocno srednim odtwarzaczem (chociaz na symbiana w Idou pewnie znalazlbym lepszy, ale zrazilem sie do SE i juz nic na to nie poradze) ;|
Mysle, ze ROKR E8 + S9 wystarczy mi do szczescia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 22:21, Dekerinho6 napisał:

Wiecie może ile kosztuje nowa obudowa do Noki 5300 ?? xD

Allegro & Google are your friends, young Padawan.

Ceny oscylują między dwoma pułapami: ~20 i 50 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie tylko ja obserwuję nowinki na targach w barcelonie.. ;)

Co do tego SE, to nie ma co robić sobie nadzei. 5MPX z pod skrzydeł tej marki robią najgorsze zdjęcia na rynku w porównaniu z Nokią, Samsungiem a nawet LG. Możliwe że się mylę, ale już ktoś napisał że liczby to nie wszystko. Bez dobrego obiektywu nie ma co liczyć na świetną jakość, poza tym jeden z dotykowców SE w zeszłym roku okazał już się niewypałem(XPERIA) dlaczego więc ich "autorska" przeróbka symbiana ma wypalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 15:32, Natchan napisał:

Od organizatorów ;)
www.gsmarena.com

dzięki
E: niestety nie mogę znaleźć nic o Palmie Pre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Nokii 5220 Xpress Music. Czy jakoś muzyki będzie porównywalna z lepszymi MP3/4 czy raczej słaba? Może ma ktoś ten telefon....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 18:19, Don Zorro napisał:

Mam pytanie odnośnie Nokii 5220 Xpress Music. Czy jakoś muzyki będzie porównywalna z
lepszymi MP3/4 czy raczej słaba? Może ma ktoś ten telefon....


Jakość muzyki będzie mniej więcej taka sama jak w MP3/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 19:05, Vernio napisał:

A jaki będzie miał Idou ekran dotykowy?? Zwykły na siłę czy taki jak w Iphonie?

Z tego co pamiętam to nie siłowy, ale nie jestem pewien czy ta sama technologia co w iPhone. Na pewno nie ma multidotyku, chyba że userzy dorobią jak miało to miejsce w G1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się