Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2009 o 19:05, KUBAxBEHEMOTH napisał:

Ja należę do ery,tylko,że mam dość stary model.


A kiedy Ci sie kończy umowa ? czy masz na kartę ?? :P i jaki masz telefon ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co byście mi polecili tak do 500 zł? Nie potrzebuję góry bajerów, odtwarzacz MP3 i możliwość ustawienia MP3 jako dzwonka w zupełności mi wystarczą jako niestandardowe bajery (dla mnie standard = dzwonienie i SMSy :)). Poza tym zależy mi na w miarę długo trzymającej baterii, prostym wgrywaniu MP3 (podłączamy telefon kabelkiem USB do PC i wgrywamy pliki jak na pendrive''a) i złączu słuchawkowym mini jack (żebym mógł korzystać nie tylko z "fabrycznych" słuchawek). Aha, te 500 zł to na telefon nowy i bez simlocka, nie chcę kupować telefonu "na raty" lub z drugiej ręki (złe doświadczenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, poleciliście mi tutaj program ''''Torch'''' zastępujący latarkę w telefonach np. Sony Ericsson k800i/k810i. Usłyszałem jednak, że od używania owej aplikacji wypala się ta pomarańczowa lampka. Czy to prawda? I czy szybko się wypala? I co z tyym zrobić jak się zjara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jakis czas temu kupilem sobie kom LG kc550 i moje pytanie jest takie czy ona naprawde tak mowi w smsach ? tztzn w skrzynce odpiorczej lub nadawczej ? wciskam strzalke w dol i musze czekac pare sekund az zejdzie wrr ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 16:54, miodus napisał:

Witam jakis czas temu kupilem sobie kom LG kc550 i moje pytanie jest takie czy ona naprawde
tak mowi w smsach ? tztzn w skrzynce odpiorczej lub nadawczej ? wciskam strzalke w dol
i musze czekac pare sekund az zejdzie wrr ;/

sory za 2 posta ale nie zdazylem edytowac chodzilo mi o to ze moli strasznie w smsach a nie mowi ;) pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam telefon Nokia 6300 i teraz mam pytanie. Czy jest taka możliwość, żeby np.moja skrzynka odbiorcza była chroniona hasłem. Coś w stylu kodu PIN tylko poszczególne funkcje telefonu(konkretnie to chodzi mi o skrzynkę odbiorczą oraz ustawienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie karta pamięci, jakiego typu pasuje do Motoroli V9 bo nie wiem jaką kartę zamówić. Jeżeli ktoś by znał typ może by poszukał karty o pojemności 4 GB do tej właśnie Motorli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 17:38, Doreczek napisał:

Jakie karta pamięci, jakiego typu pasuje do Motoroli V9 bo nie wiem jaką kartę zamówić.
Jeżeli ktoś by znał typ może by poszukał karty o pojemności 4 GB do tej właśnie Motorli.


Karta to MicroSD i może być KINGSTON...
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w sprawie jaki wybrać telefon. Chciałbym aby ktoś mi doradził który będzie najlepszy jeśli oczekuję od niego: dobrego (dużego) wyświetlacza, wbudowaną pamięć lub kartę, dobry głośnik i oraz aparat z możliwością nagrywania oraz podstawy sms, mms ewentualnie bluetooth:)

Mam wybór miedzy telefonami bez dotykowego wyświetlacza: Nokia 5610 i Sony Ericsson W595
a także z dotykowym wyświetlaczem: Samsung Omnia, Samsung F480 oraz LG KP500

Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 18:33, KamcioBoy napisał:

Mam pytanie w sprawie jaki wybrać telefon. Chciałbym aby ktoś mi doradził który będzie
najlepszy jeśli oczekuję od niego: dobrego (dużego) wyświetlacza, wbudowaną pamięć lub
kartę, dobry głośnik i oraz aparat z możliwością nagrywania oraz podstawy sms, mms ewentualnie
bluetooth:)

Mam wybór miedzy telefonami bez dotykowego wyświetlacza: Nokia 5610 i Sony Ericsson W595
a także z dotykowym wyświetlaczem: Samsung Omnia, Samsung F480 oraz LG KP500

Proszę o pomoc.

JA bym wziął sprawdzoną i przeze mnie kochaną Nokie N95. Duży ekran, b.dobry aparat, duża wbudowana pamięc(N95 8gb) lub możliwośc użycia karty w normalnej N95. Moduł GPS, łatwe surfowanie po necie(Jest opera i mozilla mini które na Nokii działają aż miło) bluetooth , mms, sms , video konferencje , mnogośc Gier , wejście audio (Na normalne słuchawki jak od mp3).
Wiem że nie wymieniłeś tej nokii w swoich opcjach wyboru, ale cenowo podobna jest do Omni(mówie o rev 1.), chyba że np bierzesz telefon z danej sieci a z tego co wiem w Orange N95-tki nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt zapomniałem o N95. Też biorę ją pod uwagę ale teraz sam nie wiem. Chyba jednak z samsungów zrezygnuje i z LG. Tylko teraz który z tych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 20:02, KamcioBoy napisał:

Fakt zapomniałem o N95. Też biorę ją pod uwagę ale teraz sam nie wiem. Chyba jednak
z samsungów zrezygnuje i z LG. Tylko teraz który z tych ?

No ja jako fanboy Nokii od czasu E65, po perypetiach z SE w których joystick mi padał po roku, jednoznacznie głosuje na N95. W zależności od budżetu wersja normalna lub rev 2. 8gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5610 jest genialnym telefonem.
Praktycznie nie ma wad, ale jak by się czepiać to brakuje w nim WI-FI i wtyczki pod normalne słuchawki(3.5mm).

Ja bym Ci bardziej polecał N95 8GB, bo z tego co widzę to masz możliwość wzięcia jej w wymianie(bo te telefony są teraz w abonamencie w plusie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o porade - potrzebuje niezbyt drogiego telefonu, na którym mogę przede wszystkim słuchać muzyki, oraz OKAZYJNIE robić zdjęcia. Miałem nokię 5200, ale ten telefon to istna żenua! Słaby ekran, aparat, a ten "super muzyczny telefon" rozładowywał się po 2 godzinach słuchania ów muzyki :/ Na domiar złego wszystko się w nim psuje ;) To co - polecicie mi coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak cenowo Cię interesują telefony i czy zależ Ci na czymś nowym, ale z se w810i i w510i są godne polecenia oraz nokia 5310. ten ostatni używam od prawie półtora roku, z dwoma poprzednimi mam i tak styczność niemal na co dzień więc polecić z czystym sumieniem mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 21:40, W.S.A.D napisał:

Proszę o porade - potrzebuje niezbyt drogiego telefonu, na którym mogę przede wszystkim słuchać muzyki, oraz > OKAZYJNIE robić zdjęcia. Miałem nokię 5200, ale ten telefon to istna żenua! Słaby ekran, aparat, a ten "super
muzyczny telefon" rozładowywał się po 2 godzinach słuchania ów muzyki :/ Na domiar złego wszystko się w nim
psuje ;) To co - polecicie mi coś?

To może po prostu przesiądź się na Nokie 5300 - podobny model, ale o niebo lepszy. Myślę, że do 350 zł powinieneś kupić (nowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się