Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Witam!
mAM NA MOIM sONIAKU (k530I) kd-PLAYERA I mam tam takie okienko na okładkę płyty. I tu pojawia sie moje pytanie czy da się tu wstawić obrazek z okładki płyty a jeśli tak to jak czy to tylko dla picu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien D. ekhmm tzn Dobry Wieczór. jest to mój pierwszy temat w tym dziale więc mam cholerna treme :D
No to przechodzę do konkretów ponieważ chodzi mi oto drodzy Towarzysze że kupiłem sobie telefon LG KM 380 i szukam do niego wszelkich motywów ale jakoś znaleźć nie moge :/
Mam natomiast program do robienia motywów (podobno) ale nie do końca wiem jak go obsługiwac :p
Zwie sie on Viewty ThemeList Creator :] może miał już ktoś z nim styczność ?? za wszelką pomoc z góry dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś osoba, która miała do czynienia z telefonem SonyEricsson Xperia X1? Jeśli tak to prosiłbym o jakieś opinie. Waham się pomiędzy wspomnianym aparatem a HTC Touch PRO lub HTC Touch HD.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony Ericsson to CHAŁA. Jest po prostu ograniczony przy HTC, ale i tak proponuję Ci wybrać coś innego bo Windows Mobile to porażka, a najnowszą wersję(6.5) można wgrać na razie tylko do kilku telefonów i to nie oficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 14:23, Natchan napisał:

Sony Ericsson to CHAŁA. Jest po prostu ograniczony przy HTC, ale i tak proponuję Ci wybrać coś innego bo
Windows Mobile to porażka, a najnowszą wersję(6.5) można wgrać na razie tylko do kilku telefonów i to nie
oficjalnie.


Po pierwsze SE to nie chała. Chała to Nokia, począwszy od modelu 6310i.
Po drugie HTC to nie jest specjalnie żadna rewelacja. Owszem, aparaty nie są złe, ale mało trwałe. Mój poprzedni SPV E650 po dwóch tygodniach od zakupu zaczął gubić klawisze. Ponoć z HTC Touch PRO jest podobnie (z opinii po miesiącu klawiatura jeździ jak szuflada na kółkach). Nie powiem, PRO mi się podoba. A i parametry ma przyzwoite.
Po trzecie Win 6.1 jest OK. Wymaga tylko dobrego aparatu. Moja obecna Toshiba G810 jest ciut za słaba i potrafi się zamulić. Szajsung odpada już ze względu na sama nazwę (w zasadzie same złe doświadczenia z tym producentem).
Po czwarte. Nie mam zamiaru czekać na premierę Win 6.5 a już tym bardziej na wersję polskojęzyczną. Nie interesuje mnie grzebanie w telefonie, kombinowanie, wgrywanie i takie tam.

Dlatego też, drogą eliminacji padło na SE X1.
I w dalszym ciągu oczekuję opinii o tym właśnie fonie a nie historii typu "to, to jest szajs a to, to nie". Za dużo telefonów miałem, żeby wysłuchiwać takich bzdur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 14:58, KamcioBoy napisał:

Takie małe pytanie. Nokia N95 ma dwie wersje zwykła srebrna i czarną 8GB. Czy ta srebrna
ma też wbudowana jakąś pamięć?


Owszem ma. Tylko nie pamiętam ile, ale wiem, że dużo mniej niż jeden GB, chyba 256 MB, ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SE czyli akurat ten model. Nie firma, bo firma się dla mnie nie liczy skoro produkt jest dobry(ale w tym przypadku nie jest).

Napisałem tak w skrócie bo mam dość rozpisywania się po 40 razy na to samo, że jeśli chodzi o WM to Xperia jest kitowa, podobnie z resztą jak omnia.

Windows Mobile 6.1 to najgorszy system jaki w życiu zapakowano do smartfona. Fakt, ma wiele funkcji i możliwości,
ale nic nie działa przyzwoicie, a telefon w takich urządzeniach to męczarnia. Moja omnia np. sama wybiera numer, a że pierwsze na liście mam numery alarmowe(których nie da sie skasować) to nieświadomie dzwonię czasami na straż pożarną.

I skoro nie pasuje Ci że powiedziałem co myślę i wiesz lepiej na ten temat to w czym masz dylemat?

Moim zdaniem przed mobilnym Windows jeszcze długa droga, szykuję się do wgrania wersji Beta 6.5
ale nie liczę na jakiś przebłysk. Wyświetlacze w tych telefonach są po prostu do dupy w porównaniu z Iphonem, a reakcja systemu na dotyk trwa godzinami i ciągle sie wiesza.

Jeśli chcesz żebym napisał dla Ciebie pracę magisterską na temat: SE Xperia ssie w porównaniu z HTC,
wystarczyło napisać...

Po pierwsze interfejs nie jest w ogóle dostosowany do kciuka. Trzeba sie nacelować paznokciami żeby trafić w oczekiwany przycisk. Wydjamość ekranu jest stanowczo poniżej normy, poza tym jest bardzo mały(mniejszy niż w Xpress music i Omni), aparat robi tragiczne jak na dziś dzień zdjęcia, do tego nagrywanie wideo w formacie 3gp w jakości VGA pozostawia wiele do życzenia.
Nie ma wyjścia TV-out, a obsługa flasha stoi na iście beznadziejnym poziomie i bez "wgrywania" nic nie zrobisz.
Zaletami telefonu są wgrane aplikacje, ale wszystko jest dostępne na xda-developers.com
Podoba mi się także wspieranie muzyki(jack 3.5mm) ale tu jego zalety sie kończą. Do tego nie ma żyroskopu, ale nie wiem czy to zaleta czy wada, bo aplikacje i gry wykorzystujące G-sensor na Windows Mobile są żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 15:10, KamcioBoy napisał:

Okazało się że niektóre telefony są nie dla mnie i co myślicie o LG KS360?

Jak dla mnie - kompletna porażka,
gdyż telefon telefon tego typu (z dużym dotykowym wyświetlaczem i klawiaturą qwerty) powinien mieć co najmniej system operacyjny Symbian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 15:26, balduran2 napisał:

> Okazało się że niektóre telefony są nie dla mnie i co myślicie o LG KS360?
Jak dla mnie - kompletna porażka,
gdyż telefon telefon tego typu (z dużym dotykowym wyświetlaczem i klawiaturą qwerty)
powinien mieć co najmniej system operacyjny Symbian.


A co myślisz o dotykowym LG KU 990?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 19:17, KamcioBoy napisał:

A co myślisz o dotykowym LG KU 990?

KU990 jako telefon multimedialny (muzyka, filmy, zdjęcia) - owszem, jak najbardziej polecam.
Ale już do innych rzeczy się nie nadaje - nie ma żadnego systemu operacyjnego, ani nawet Wi-Fi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 19:25, balduran2 napisał:

> A co myślisz o dotykowym LG KU 990?
KU990 jako telefon multimedialny (muzyka, filmy, zdjęcia) - owszem, jak najbardziej polecam.

Ale już do innych rzeczy się nie nadaje - nie ma żadnego systemu operacyjnego, ani nawet
Wi-Fi.


Tak najbardziej mi zależy na telefonie z dużym wyświetlaczem, aparatem minimum 3,2 mpix, z dobra obsługa muzyki. Jakiś muzyczny telefon. Polecił byś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 19:29, KamcioBoy napisał:

Tak najbardziej mi zależy na telefonie z dużym wyświetlaczem, aparatem minimum 3,2 mpix,
z dobra obsługa muzyki. Jakiś muzyczny telefon. Polecił byś coś?

Mógłbym polecić, jeśli wiedziałbym jaki masz budżet przeznaczony na telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 19:32, balduran2 napisał:

> Tak najbardziej mi zależy na telefonie z dużym wyświetlaczem, aparatem minimum 3,2
mpix,
> z dobra obsługa muzyki. Jakiś muzyczny telefon. Polecił byś coś?
Mógłbym polecić, jeśli wiedziałbym jaki masz budżet przeznaczony na telefon?


Myślę może coś w jakiejś sieci na abonament może wziąć. Jeśli nie to coś to 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 19:35, KamcioBoy napisał:

Myślę może coś w jakiejś sieci na abonament może wziąć. Jeśli nie to coś to 500 zł

To może w Play faktycznie tego LG KU990, ewentualnie SE K850i lub C902.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 19:43, balduran2 napisał:

> Myślę może coś w jakiejś sieci na abonament może wziąć. Jeśli nie to coś to 500

To może w Play faktycznie tego LG KU990, ewentualnie SE K850i lub C902.


A jak ten LG sprawuje się w pisaniu sms''ów? Da się do niego włożyć kartę micro SD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 19:50, KamcioBoy napisał:

A jak ten LG sprawuje się w pisaniu sms''ów?

Na początku tzreba się przyzwyczaić jeśli chcesz korzystać z qwerty

Dnia 10.03.2009 o 19:50, KamcioBoy napisał:

Da się do niego włożyć kartę micro SD?

tak, po update softu do 8GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się