Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2009 o 09:51, Zero Hunter napisał:

Spytaj się w komisie czy dadzą wgrać nowego softa i simlocka ściągnąć, i za ile.


Nie dadzą. Topowe telefony SE są tak pozabezpieczane, że może je "obrobić" tylko serwis centralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 23:23, lord0 napisał:

z moich doswiadczen z telefonami od orange wnioskuje ze sie troche mecza zeby utrudnic zycie ludzia :P


Z drugiej strony słyszałem, że Orange nie branduje telefonów. Że ktoś "na górze" zatrybił, że psują telefony tym oprogramowaniem. Jedyne co pozostało to simlock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zakupić używany telefon SE W960i... Czytałem wiele opinii, i większość z nich to pozytywy. Jednak chciałbym w tej sprawie poznać też Wasze zdanie. Wymieńcie zalety i wady telefonu, o ile możecie, oraz Wasze zdanie na temat tego wytworu. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem posiadaczem między innymi Motoroli V3i. Bardzo cenię sobie ten telefon itd i dlatego też chce pozostać przy tym rodzaju telefonu ale mam na oku Motorole V3xx która ma tylko pare ulepszeń. Czy ktoś z was ma V3xx? Proszę o opinie o tym telefoniku, czy jest sens wymieniac V3i na V3xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

V3xx praktycznie nie różni się od V3i, więc ja bym nie zmieniał, a jak chcesz jakąś inną, dobrą motorolkę to polecam V8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 13:07, Koxman napisał:

V3xx praktycznie nie różni się od V3i, więc ja bym nie zmieniał, a jak chcesz jakąś inną,
dobrą motorolkę to polecam V8 :)


Nie dzięki, V8 ma mój brat i nie przekonuje mnie stylistyka i bateria która trzyma ledwie 24h.

A V3xx od V3i różni się większa rozdziałką ekranu bo ma już 240x320, posiada lepszą baterię oraz drugą kamerę do wideokonferencji. Także dla mnie to duże zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję ustawić na SE 550i duży zegar na wyświetlaczu.
Gdzie można znaleźć jakieś odpowiednie oprogramowanie. W opcjach telefonu nie znalazłem żadnych ustawień ułatwiających to.
Szukałem też na kilku stronach z gadżetami do komórek ale niczego nie znalazłem.
Po ściągnięciu kilku motywów do komórki, do których w necie był duży zegar na ekranie, u mnie w telefonie był nadal mały zegarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem Orange. Kiedy z ich strony wysłam esemesa przez bramkę do komórki w Orange, dochodzi w parę sekund. Z innymi sieciami jest już duży problem (albo w ogóle nie wysyła, albo dochodzi po paru godzinach), dlatego pytam - z jakich bramek najlepiej korzystać w necie? Przetestowałem kilka i wyniki były mierne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Problem z głowy. Zamówione ze sklepu SE w polskiej wersji. Z tego co zdążyłem się dowiedzieć to jest całkowicie spolszczony. To nie nakładka językowa tylko polski system z dodatkowymi oprogramowaniami po polsku. Poza tym bez simlocka i ingerencji operatora. We wtorek powinien dojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 18:03, mrosi napisał:

/.../

Problem z głowy. Zamówione ze sklepu SE w polskiej wersji. Z tego co zdążyłem się dowiedzieć
to jest całkowicie spolszczony. To nie nakładka językowa tylko polski system z dodatkowymi
oprogramowaniami po polsku. Poza tym bez simlocka i ingerencji operatora. We wtorek powinien
dojechać.

napisz potem jakas recenzje jak sie sprawuje sam telefon i polska wersja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 16:59, Chaotizz napisał:

Mógłby mi ktoś podrzucić linki do kupna (najlepiej za niewielkie pieniądze) słuchawek
bezprzewodowych
do Sony Ericssona W960i... Z góry dzięki.


Z tego co wiem to SE nie ma bezprzewodowych słuchawek. Ja polecam Motorola S9, kompatybilne ze wszystkimi telefonami które mają Profil A2DP, jakość muzyki jest dobra ;)
http://tnij.org/motos9alle

ewentualnie możesz kupić:
http://tnij.org/motohtalle

lub:
http://tnij.org/nokiaalle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pewien problem gdy jak wkładam jakąś kartę sim to cały czas pokazuje mi włóż kartę sim.
kartę dobrze wkładam więc nie wiem w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się