Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

niech mi ktoś powie co się dzieje. Nie moge wysłać sms''a do nikogo. Wiadomości znajdują się ciągle w folderze "wysyłane"... Mam SE w910i w sieci Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 13:59, zerohunter napisał:

Czyli w grę wchodzi tylko zamiana bez dopłaty?


ja bym sie w ogole nie zamienial.. w910i to takie gowienko dla gimnazjalistki.. k850i ma swoje wymiary, ale jest to pancerny telefon (kolega przejechal go samochodem..) ktorego tak szybko nie rozwwalisz jak tego slajdera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wszedłem w posiadanie Noki 9300 na najbliższe trzy miesiące i w związku z tym był bym wdzięczny za polecenie lub opisanie jakiś programików przydatnych albo bajeranckich na komunikator (czy jak tam się na to mówi), bo ogólnie dopiero podstawy tego fona opykałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 17:01, Davw napisał:

Wczoraj wszedłem w posiadanie Noki 9300 na najbliższe trzy miesiące i w związku z tym
był bym wdzięczny za polecenie lub opisanie jakiś programików przydatnych albo bajeranckich
na komunikator (czy jak tam się na to mówi), bo ogólnie dopiero podstawy tego fona opykałem.

Wpisz w googlu "nokia forum" (nie podam linku bo nie wiem, które fora Nokii są ?legalne?) i tam najlepiej zapytaj w sekcji 9300/ E ;-) jakby nikt tu nie odpowiedział. Ja się nie orientuje w Nokiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 17:56, Cirno napisał:

Czy jest na polskim rynku jakiś telefon, który obsługuje formaty muzyczne .tta, .flac,
i ma w miare duży wyświetlacz ?

Nokia E90 chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to problem ale napiszę.
Kupiłem sobie sony ericssona c902 i jest takie coś, że jak wyświetlacz się wyłącza to koło ikonki zasięgu pojawia się ikonka H
Co to jest ? Zauważyłem że przez to sygnał zanika, a jak to zniknie to sygnał chyba w porządku jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno używany telefon z kartą pamięci SanDisk M2 2GB. Było na niej 120 gier... było, bo teraz są 172... Coś się schrzaniło, gdy chciałem je usunąć (wyskakuje komunikat operacja nie powiodła się i telefon na chwilę, tak jakby, się wyłącza) i teraz prawie każda gra jest zapisana na karcie 2 razy (taka sama nazwa i ikona) bez możliwości grania bądź usunięcia. Da się jakoś sformatować kartę, albo usunąć te gry po podłączeniu telefonu do komputera? (normalnie się nie da, bo nie ma folderu gry, więc trzeba by było chyba grzebać w plikach, ale jak?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 18:32, BoloMaster napisał:

po podłączeniu karty do kompa, sformatuj ją, i karta będzie czysta:)


Sformatowałem kartę pamięci, niby wszystko pięknie, ładnie karta pamięci jest czysta, ale... no właśnie, ale... 4 pliki z czerwoną kłódeczką (za cholerę nie mogę z tym nic zrobić) pozostały zapisane na telefonie (nie wiem jakim cudem, mniejsza z tym). Jak się tego pozbyć? Nie zajmują co prawda wiele miejsca (po kilkaset kilobajtów każdy), ale ani to estetyczne, ani potrzebne... Może to być wina jakiegoś wirusa czy coś? Ostatnio dawałem kartę kumplowi do domu, bo chciał sobie coś wrzucić na kompa... może dla jaj coś wrzucił, ale samo się zalęgło... da się jakoś przeskanować telefon? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 18:42, confident napisał:

(...)

Nie było pytania, badziewie samo znikło po wyjęciu baterii i ponownym uruchomieniu komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się