Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Mam pytanie.
Otóż wczoraj ojciec przyniósł mi Nokię E51, ta Nokia ma Symbiana, więc czy gry takie jak chodzą np. na Noki N95 (czyli te z N-Gage''a) będą chodziły na tym modelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 09:14, igor8472 napisał:

Zależy jeszcze która wersja Symbiana i o ile dobrze pamietam gry z N-Gage chodziły tylko
na N95, na innych z Symbianami już nie..


Ale u innego mojego kolegi który miał N73 chodziły. To inaczej, czy da się wgrać softa z N95 do E51, lub z byle czego innego, aby chodziły gry z eNgejdża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na n73 ngage chodzi, ale strasznie muli, bo ta aplikacja zzera z 15-20 mega ramu, tyle co ma w calosci n73.. w zadne instalowanie nowego softu nie trzeba sie bawic, mam platforme ngage na swoim e51 i dziala elegancko ;] jak masz wiecej pytan to pisz na gg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy w telefonie SE w910i można robić zooma przed zrobieniem zdjęcia? Bo mi wyskakuje komunikat, że zoom nie jest możliwy w tym trybie, a mam włączone robienie zdjęć w rozdzielczości 2Mpx..mam ten telefon już kilka miesięcy, ale wydaje mi się, że kiedyś mogłem robić zooma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 10:17, Sarturias napisał:

Mam pytanie: czy w telefonie SE w910i można robić zooma przed zrobieniem zdjęcia? Bo
mi wyskakuje komunikat, że zoom nie jest możliwy w tym trybie, a mam włączone robienie
zdjęć w rozdzielczości 2Mpx..mam ten telefon już kilka miesięcy, ale wydaje mi się, że
kiedyś mogłem robić zooma.

Spróbuj zmniejszyć rozdzielczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 09:49, Crew_900 napisał:

Jak robię zdjęcie Sonym Ericsson C 902 to zdjęcia wychodzą bardzo ciemne, dlaczego ?
Oraz jak włączyć Flesha do robienia zdjęć ?



1) Podczas robienia zdjęcia joystickiem w górę/w dół ustawiasz jasność.
2) Jeżeli flash nie jest wyłączony, to telefon automatycznie używa go bądź nie w zależności od oświetlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 13:30, Sarturias napisał:

@zerohunter, confident


Też na to wpadłem, ale co mi ze zdjęcia o rozdzielczości 640x480 ;) To trudno, muszę
się pomęczyć bez zooma w trybie 2Mpx.

Po co zoom, skoro to tylko cyfrowy zoom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku jestem posiadaczem Samsunga D980 Duoz. Kupiłem go ponieważ potrzebowałem telefonu, który obsługuje 2 karty SIM naraz i w tej roli sprawdza się doskonale. Poza tym ma dotykowy ekran(na tym też mi zależało) Nie posiada obsługi 3G i WI-FI, ale na tym nie za bardzo mi zależy.

20091002084519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Samsunga Avilę (S5230) i mam takie pytanie ściągnąłem grę "Sola Rola" tak, żeby się nie nudzić nie mając nic do roboty w pracy i czekając na PSP :P ściągnąłem to stąd: http://rs157.rapidshare.com/files/102239273/SolaRola.rar
Od razu powiem, że mam softa z odblokowaną javą i mam taki problem gra instaluje się pięknie, włącza się wybieram język i dźwięk i jak już wybiorę dźwięk ekran robi się biały i nic się nie dzieje. Działa tylko "czerwona" słuchawka, żebym mógł wyłączyć grę. Wiecie co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 13:53, igor8472 napisał:

GPRS bo z tym się wiążę UMTS i jego szybsze odmiany.


Czyli ustawienie profilu "Internet GPRS" w mojej komórce, oznacza szybsze wczytywanie się stron? Biorąc pod uwagę fakt, że korzystam z sieci 3G?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się