Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2009 o 18:26, noobie napisał:


> nie wiem właśnie jakie teraz modele są dobre co byś polecał ?
Może nie nowy model, na przykład nokia 6500* slide. Cała obudowa metalowa, dobra do słuchania
muzyki. Aparat 3,2 Mega. tutaj masz więcej info: http://www.mgsm.pl/katalog/nokia/6500slide/

oo nawet jest dobry :D muszę go mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 19:19, Czarek-k napisał:

Mam pytanie: który telefon jest według was lepszy, Samsung Omnia, czy LG Cooke?

Oczywiście Samsung. Omnia i Cookie to dwie różne ligi i półki cenowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 19:19, Czarek-k napisał:

Mam pytanie: który telefon jest według was lepszy, Samsung Omnia, czy LG Cooke?


Pewnie, że Omnia pomijając fakt Win Mobile jest wygodniejsza ale oczywiście jest różnica w cenie. Co do LG cookie widziałem przyciski zewnętrze dość solidne sam telefon posiada dość wolny procesor co daje się we znaki przy ciągłym "klikaniu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja coraz bardziej zastanawiam się nad kupnem Omni. Jedynie co muszę zrobić to sprzedać Nokie 6300 i SE K800i ;d dołożę sobie resztę pieniędzy i sfinalizuję transakcję.

Poza tym miałem okazję kupić HTC Magic za 900 zl nówkę, ale niestety nie udało się uzbierać $ na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 12:15, buried napisał:

Ja coraz bardziej zastanawiam się nad kupnem Omni. Jedynie co muszę zrobić to sprzedać
Nokie 6300 i SE K800i ;d dołożę sobie resztę pieniędzy i sfinalizuję transakcję.

Poza tym miałem okazję kupić HTC Magic za 900 zl nówkę, ale niestety nie udało się uzbierać
$ na czas.


Chodzi Ci o i900, czy tą nową Omnię HD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 12:29, Hommicide napisał:

> Ja coraz bardziej zastanawiam się nad kupnem Omni. Jedynie co muszę zrobić to sprzedać

> Nokie 6300 i SE K800i ;d dołożę sobie resztę pieniędzy i sfinalizuję transakcję.

>
> Poza tym miałem okazję kupić HTC Magic za 900 zl nówkę, ale niestety nie udało się
uzbierać
> $ na czas.

Chodzi Ci o i900, czy tą nową Omnię HD?



O i900 bo szkoda mi kasy na Omnia HD =)

Zresztą jest pare modeli Omni

http://www.gsmarena.com/results.php3?sQuickSearch=yes&sName=Omnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 12:32, buried napisał:

> > Ja coraz bardziej zastanawiam się nad kupnem Omni. Jedynie co muszę zrobić
to sprzedać
>
> > Nokie 6300 i SE K800i ;d dołożę sobie resztę pieniędzy i sfinalizuję transakcję.

>
> >
> > Poza tym miałem okazję kupić HTC Magic za 900 zl nówkę, ale niestety nie udało
się
> uzbierać
> > $ na czas.
>
> Chodzi Ci o i900, czy tą nową Omnię HD?


O i900 bo szkoda mi kasy na Omnia HD =)


Ja też zacząłem zbierać na i900, bo używana (bez rys na wyświetlaczu), kosztuje 700zł, a ten telefon ma prawie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cześć.
Mam nowy telefon LG GD330.
Podobno odtwarza mp3, zresztą na telefonie znajdują się pliki dźwięków mp3 i działają.
Zgrywam jakiś plik mp3 z kompa na telefonik i nie działa.
Czemu? Tak jakby w ogóle nie poznawał formatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hmmmm....
Według samego producenta ten telefon ma jedynie polifonię 64-tonową....:

http://pl.lge.com/prodmodeldetail.do?actType=compare&modelCategoryId=0701&categoryId=0701&parentId=07&page=1&modelCodeDisplay=GD330

Może być tak jak w niektórych, starszych modelach Szajsunga, czyli ma tylko odtwarzacz mp3. Nie myl tego z możliwością ustawienia pliku mp3 jako dzwonka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 21:46, mrosi napisał:

Może być tak jak w niektórych, starszych modelach Szajsunga, czyli ma tylko odtwarzacz
mp3. Nie myl tego z możliwością ustawienia pliku mp3 jako dzwonka ...

No OK, ale dlaczego ten odtwarzacz mp3 nie chce odtwarzać mp3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hmmmm.....

No to jest ciekawostka... Te pliki, o których wspominałaś, a które są w aparacie na pewno są plikami mp3? Pytam, bo czasami telefony pokazują różne "cudka"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Nokię 5310XM i bardzo ładnie odtwarza MP3, tylko jak chcę coś pobrać z wap.plus.pl bo jestem w Plusie to często wkurza wolne połączenie EDGE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie. Jak wejdę Orange Music -> Wideo (SIC!) i tam odtworzę plik, to przewijanie (joystickiem) działa. Dziwne, że jak wejdę Multimedia -> Wideo i stamtąd otworzę plik z filmem, to przewijanie nie działa. A przecież (z wyglądu) to ten sam odtwarzacz. Cóż, nie pierwszy to przypadek, gdy soft wgrany przez operatora wydziwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam abonament w Erze. Do tej pory płaciłem co miesiąc za abonament 120zł. Mam 240min, a wykorzystuję ok. 90... Stwierdziłem więc, że nie opłaca mi się brać znów takiego abonamentu, tylko wezmę taryfę Era Nowy Komfort 60 (płacę 50zł) i otrzymuję 120 minut i nowy telefon.

I tu pojawia się kwestia telefonu. Chciałem wziąć Erę G1, ale wycofują i najprawdopodobniej nie uda mi się jej zamówić...
Wydawać kasy na telefon dużo nie chcę, a że biorę taki niski abonament to rewelacji nie proponują. Telefon chcę do 100zł.
I mam taki wybór:
Samsung Corby (64zł)
Samsung Avila (99zł)
Nokia 6300 (1zł)
Nokia 5310 (99zł).

To chyba najlepsze telefony do 100zł z jakich mogę wybierać w tym abonamencie.
Który z nich Waszym zdaniem jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 17:00, barth89 napisał:

I tu pojawia się kwestia telefonu. Chciałem wziąć Erę G1, ale wycofują i najprawdopodobniej

Wycofują, bo będą wprowadzać HTC Hero pod nazwą Era G2 Touch - bardzo podobny model, poprawiony, ale bez sprzętowej klawiatury.
http://android.com.pl/news/rozne/414-htc-hero-jako-g2-touch-w-erze.html
http://android.com.pl/testy/37-testy/371-recenzja-htc-hero.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się