Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

/ciach/
nie wiem o czym mówisz stary xD.
Mi chodziło jedynie o to, czy jeżeli ktoś ma darmowe do plusa to czy darmowe też będą do 36i6.
A swoją drogą jak o haczykach wspomniałeś... w 36i6 jest taryfa "esy floresy" za 3zł co miesiąc, darmowe esy (nielimitowane) do każdej sieci. Jest tu jakiś haczyk, ktoś coś wie? Czytałem regulamin i nic nie znalazłem tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te esy floresy to wlasnie ten pakiecik za 3 zl o ktorym wspominalem.. darmowe nielimitowane esy do plusa i 36i6 na miecha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 20:55, Zauri napisał:

te esy floresy to wlasnie ten pakiecik za 3 zl o ktorym wspominalem.. darmowe nielimitowane
esy do plusa i 36i6 na miecha..

potem trzeba wykupić za 30zł doładowanie? oO... dobrze, że w regulaminie o tym napisali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no, mozesz kupic za 5zl, ale wychodzace bedziesz miec tylko przez 2/3 dni, a nie tak jak na poczatku startera przez miesiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 21:12, Zauri napisał:

nie no, mozesz kupic za 5zl, ale wychodzace bedziesz miec tylko przez 2/3 dni, a nie
tak jak na poczatku startera przez miesiac..

Hmmm... ciekawe czemu... a za 10zł czy tam za 9zł nadal 2/3 dni czy to się jakoś wydłuża... I pewnie nie wiesz czemu tak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 21:15, noobie napisał:

a za 10zł czy tam za 9zł nadal 2/3 dni czy to się jakoś wydłuża...


nie zrozumialem tej czesci wypowiedzi :O przecie kupujac starter za 9zl masz 9zl na start i miech do wygadania tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 21:21, Zauri napisał:

> a za 10zł czy tam za 9zł nadal 2/3 dni czy to się jakoś wydłuża...

nie zrozumialem tej czesci wypowiedzi :O przecie kupujac starter za 9zl masz 9zl na start
i miech do wygadania tego..

No... a po miechu, doładuje sobie za 10zł na przykład i mam 2/3dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 21:36, Zauri napisał:

A nie no :D dla mnie lajt w sumie... za 10zł 7 dni... hmmm chyba styknie :D. To jeszcze odpowiedz na moje następne pytanie... (odpowiedź w stylu tak/nie poproszę :D)
jeżeli się skończy ta aktywność numeru (czyli wychodzi, że najdłużej 37dni) to potem co? Jak nie doładuje konta nie muszę nowy starter kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 21:49, Zauri napisał:

chyba tak

lol oO
W sumie to i tak będzie moje na wierzchy :D. Bo co tam nowy numer :P. 30 dni darmowych esów nielimitowanych! No ale nic. Przejdę sie jeszcze do salonu plusa i sobie wszystko wyjaśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na Samsunga Tocco Lite aka Avila. Po kilku miesiącach obcowania z iPodem Touch załamałem się po pierwszym kontakcie z Samsungowym touchscreenem, ale powoli się przyzwyczajam ;) Wkurza mnie natomiast inna, typowo Samsungowa rzecz. Czy można zrobić cokolwiek aby telefon zaczął mi wysyłać informacje o padającej baterii jakoś tak na kilka godzin przez zgonem? Brzęczy mi ten klocek w kieszeni od samego rana i paść nie chce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie nad kupieniem telefonu dotykowego i mam dylemat co wybrac czy nie przepłacic
najlepiej zeby telefon nie zawodził , funkcie działały sprawnie , bateria trzymała dosc dobrze bo mi chodzi
Aparat nie był zły , pisanie smsów wygodne no i lubie słuchac muzyki z neta korzystac nie bede
Najlepiej podam telefony które jestem zainteresowany to tak
- Nokia N97
- Nokia 5800
-Sony Ericsson Satio
- HTC HD2
- iPhone 3GS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kazdego kto ma nokie prosze o napisanie jaki ma model telefonu i ile smsow moze przechowac. moj lg cookie juz mnie wkur... i chyba dziada sprzedam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja e51 wyslanych przechowa maks tysiac, a zapisanych tyle ile pamieci bedzie starczalo i podejrzewam, ze kazdy symbianowiec tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć ile pozycji można zapisać w książce adresowej w Nokii E65? Oraz ile maksymalnie smsów można w niej trzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozecie polecic jakis telefon z mozliwoscia przechowywania duzej liczby smsow ? byle nie byl rozsuwany, nie mial klapki i dotykowego ekranu - zwyczajny telefonik.. do 250 zlotych (moze byc uzywany)
zauri-dzieki, moze o nim pomysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się