Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2010 o 13:22, MamDowna napisał:

co myslicie o motce v6 maxx ? moze przechowywac duza liczbe smsow ?

Cena teraz to 300 +- zł używany, czyli "Kot w worku", ja wolałbym już wziąć pierwszego lepszego nowego SE niż Motke (ale to tylko uprzedzenia), założyłem, że chodzi Ci o używany.. może zajrzyj tu: http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1025 (niektóre komentarze mogą rozbawić, ale trafiają się też jakieś rzetelne..) i z ciekawości- Na co Ci 1000 sms na komórce? Kobietą chyba nie jesteś xd (bez urazy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 13:22, MamDowna napisał:

moze przechowywac duza liczbe smsow ?


A nie wiesz, że możesz wziąć i SMSy przechowywać na komputerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: mam telefon w simplus, od dawna też korzystam na nim z internetu poprzez pakiety z simplus (25 MB/5 zł i 100 MB/10 zł) i wszystko zawsze działało okej. Do piątku... Coś się ewidentnie w simplus zmieniło i między innymi chyba też coś z internetem, bo nie chce mnie już połączyć przez dotychczasowe ustawienia. Ma ktoś ten sam problem w simplus? Dodam, że zawsze się łaczyłem oczywiście przez GPRS, a nie WAP (za które się płaci astronomiczne sumy), nic nie zmieniałem.

To tak z innej beczki, ale tego samego dnia zauważyłem, że parę innych bzdetów uległo kosmetycznym zmianom, a także nie mogę się już z nikim połączyć jak mam mało na koncie (bzdura totalna i kretynizm, ale dupków zwyzywam jak złożę wizytę w salonie...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 22:18, Azvar napisał:

Więc tak: mam telefon w simplus, od dawna też korzystam na nim z internetu poprzez pakiety
z simplus (25 MB/5 zł i 100 MB/10 zł) i wszystko zawsze działało okej. Do piątku... Coś
się ewidentnie w simplus zmieniło i między innymi chyba też coś z internetem, bo nie
chce mnie już połączyć przez dotychczasowe ustawienia. Ma ktoś ten sam problem w simplus?
Dodam, że zawsze się łaczyłem oczywiście przez GPRS, a nie WAP (za które się płaci astronomiczne
sumy), nic nie zmieniałem.

To tak z innej beczki, ale tego samego dnia zauważyłem, że parę innych bzdetów uległo
kosmetycznym zmianom, a także nie mogę się już z nikim połączyć jak mam mało na koncie
(bzdura totalna i kretynizm, ale dupków zwyzywam jak złożę wizytę w salonie...).


Używam tych samych pakietów, a dokładniej 100megowego i połączenia GPRS. U mnie żadne zmiany nie wystąpiły. Ale proponuję Ci automatyczną konfigurację ze stronki simplusa :

http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/plus_abonament/telefony/konfiguruj_telefon_przez_internet/

Najlepiej w ustawieniach wybierz "int gprs", ja używam właśnie tego i działa świetnie.

Edit//

Po pobraniu i zainstalowaniu nowych ustawień, wyłącz i włącz telefon. Napisz, czy pomogło ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 16:23, MamDowna napisał:

nie


No to Ci mówię. esemesy można przechowywać na twardym dyski na komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 16:48, MamDowna napisał:

a jak je przeniesc z telefonu ? jakie rozszerzenia maja te pliki ?

Tego to ja akurat nie wiem, bo smsy usuwam jak leci co dzień, ale wiem, że na pewno w Nokii Nokią PCSuite''em da się to uczynić, nie wiem jak z Suite''ami do innych marek. Pogooglój, na pewno coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 14:05, Hommicide napisał:

Używam tych samych pakietów, a dokładniej 100megowego i połączenia GPRS. U mnie żadne
zmiany nie wystąpiły. Ale proponuję Ci automatyczną konfigurację ze stronki simplusa


Dzięki za przypomnienie jak to się robiło :) Połowicznie pomogło, połowicznie bo wgrane ustawienia zdają się być identyczne jak stare... Nie wiem o co chodzi, ale ważne że już działa ok.

Btw, wam też w trakcie telefonowania przy niskim stanie konta pojawia się to kretyńskie ostrzeżenie głosowe po angielsku "please recharge your account" ? Pół biedy, że po angielsku i doceniam dbałość o klienta, ale do jasnej cholery, dopóki nie doładuję konta mam być skazany na odsłuchiwanie tego przed połączeniem się z kimkolwiek? Nie przypominam sobie żeby takie coś wcześniej było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który z tych telefonów najbardziej byście mi polecali:

1) SE Yari
2) SE c902
3) SE c510

Przy czym znalazłem w necie opinie iż c902 podobno muli (wolno działa), a Yari po długim użytkowaniu ,,trzeszczy i stuka".

Jak macie któryś z tych telefonów to wypowiedźcie się na jego temat, (pytam się na tym forum bo chcę mieć dane z wiarygodnego źródła, a nie z jakiegoś sponsorowanego serwisu o komórkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 20:14, RadeX_vs_Blaskow napisał:

Który z tych telefonów najbardziej byście mi polecali:

1) SE Yari

Reklamy były dosyć niedawno więc nie wiem jak może być długie użytkowanie

Dnia 08.02.2010 o 20:14, RadeX_vs_Blaskow napisał:

2) SE c902

Trochę już przestarzały, chyba lepszy już będzie c901

Dnia 08.02.2010 o 20:14, RadeX_vs_Blaskow napisał:

3) SE c510

Ładniutki ale wolałbym c901

A co powiecie o Nokii 6220. Chcę ją kupić, ponieważ wszędzie już wycofują. Czy przy kupieniu na allegro nie będzie problemu z naprawą? Ile trzeba średnio czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 20:54, kuba9876543210 napisał:

Czy to prawda, ze baterie HTC Hero/Magic/HD trzymaja 1-2 dni, czyli dosyc krotko?

Nie wiem jak inne, ale Hero owszem - przy korzystaniu z wszystkich funkcji jakie oferuje telefon, to już pod koniec dnia możesz mieć niski stan baterii. Gdzieś chyba czytałem, że HTC wypuściło mocniejszą baterię do Hero, ale trzeba ją zakupić oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię, że jestem nowy w "symbianowym" temacie. Jakie najpotrzebniejsze aplikacje polecacie na początek ? Jakiś dobry odtwarzacz empetrójek ? Dobry reader ebooków ? Adobe mi starczy ?

Zapomniałem dodać, że interesują mnie aplikacje na Symbiana S60 v3 (9.3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem nokię 6220 z gps. Nie zobaczyłem jednak że zawiera ona już bezpłatną nawigację i wgrałem 3.0 płatną. Czy istnieje szansa odzyskania lub ściągnięcia starej bezpłatnej mapy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się