Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2010 o 20:14, RadeX_vs_Blaskow napisał:

Który z tych telefonów najbardziej byście mi polecali:

1) SE Yari
2) SE c902
3) SE c510

Przy czym znalazłem w necie opinie iż c902 podobno muli (wolno działa), a Yari po długim
użytkowaniu ,,trzeszczy i stuka".

Jak macie któryś z tych telefonów to wypowiedźcie się na jego temat, (pytam się na tym
forum bo chcę mieć dane z wiarygodnego źródła, a nie z jakiegoś sponsorowanego
serwisu o komórkach :)



Moja siostra ma C510 i po zabawie z nim mogę stwierdzić ,że także lekko zamula, ale na pewno nic nie trzeszczy. Do tego lekkiego spowolnionego menu można się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jak samodzielnie zmienić oprogramowanie w telefonie Nokia E51?
Moje oprogramowanie, które jest w telefonie niestety się nie nadaje do niczego, dość często się wiesza, szczególnie przy próbie wysłania wiadomości multimedialnych, wtedy telefon samodzielnie się resetuje. A po serwisach nie mam czasu biegać, zresztą głośnik przydałoby się wymienić bo również uległ destrukcji ;/

Ps. czy wymiana oprogramowania pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...ciach.../
A może by starczyła aktualizacja? Bo przecież zmieniać symbiana na coś innego to dziwne jest. ;]
A tak w ogóle to nie wiem czy w Nokii da sie zmienić soft na kompletnie inny.

A i jeśli głośnik uległ destrukcji to chyba wymiana softu nie pomoże, chyba, że w inny sposób rozumiem słowo "destrukcja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 15:20, Markush napisał:

A może by starczyła aktualizacja? Bo przecież zmieniać symbiana na coś innego to dziwne
jest. ;]


Właśnie aktualizacja, tyle że ja nigdy tego nie robiłem, więc nie wiem czy samodzielnie to zrobię ;)

Dnia 12.02.2010 o 15:20, Markush napisał:

A i jeśli głośnik uległ destrukcji to chyba wymiana softu nie pomoże, chyba, że w inny
sposób rozumiem słowo "destrukcja".


Głośnik jest uszkodzony nic w nim nie słychać ;/
A oprogramowanie chcę zmienić bo się wiesza i resetuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podlaczasz kabelkiem telefon do kompa, odpalasz pc suite i szukaj opcji aktualizacji oprogramowania, tylko zeby telefon byl w pelni naladowany, operacja przebiega samoczynnie, zadnych problemow byc nie powinno, nawet przy totalnym laiku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze uzupełnię Zauriego:

Nie musi być na fulla naładowany, może być do połowy, nie odłączaj i zadbaj żeby telefonu np nie kopnąć i nie urwać od internetu:D
Nawet jak w połowie uwalisz telefon, dasz od nowa i będzie gites.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo, nie myślałem, że to tak szybko i bez problemowo ;)
W tej chwili nawet zasięg mi nie skacze z góry na dół i odwrotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam sie na przyszlosc, mam ten sam telefon i ze tak powiem, caly jest zrobiony pode mnie, shakowany, powgrywane to co chce i ogolnie jestem uber fanem e51 i symbiana ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: czy istnieje jakis perogram do zrzucania plikow z komputera na telefon marki motorola ? plytki nie mam, a widze ze program nie jest darmowy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 19:16, Hommicide napisał:

Istnieją jakieś pasty do polerowania ekranów dotykowych?


Nie słyszałem o takich. Na twoim miejscu kupiłbym sobie jakąś dobrą folię bez klejową, dobrze zatuszuje stare ryski i będzie chronić przed nowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 12:31, MamDowna napisał:

mam pytanie: czy istnieje jakis perogram do zrzucania plikow z komputera na telefon marki
motorola ? plytki nie mam, a widze ze program nie jest darmowy:/


Niestety są, ale tylko płatne(ale nie kosztują one jakieś krocie, widziałem jakiś za kilka złotych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co to jest numer specjalny ? Kupiłem telefon na allegro i dzisiaj przyszedł. Włożyłem sim, włączam i każe mi wpisać jakiś numer specjalny. Próbowałem 3x i nie trafiłem. Teraz każą mi się skontaktować z siecią czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2010 o 19:17, Markush napisał:

Może PIN?


zadzwoniłem do byłej właścicielki i pytałem się o to ale nie widziała nic na ten temat. Na wszelki wypadek dała min PIN ale i tak nie moge tego sprawdzić bo po 3 próbach mam teraz zablokowany numer. Jutro pójde do salonu i się dowiem o co chodzi ale chciałbym wiedzieć na przyszłośc o co chodzi z tym numerem specjalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer specjalny to chyba PUK, ale go telefon woła gdy wprowadzisz błędnie trzykrotnie kod PIN... A w dodatku kod PUK możesz wpisać błędnie 9 razy a za dziesiątym zablokujesz na stałe kartę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 19:24, Isildur napisał:

Numer specjalny to chyba PUK, ale go telefon woła gdy wprowadzisz błędnie trzykrotnie
kod PIN... A w dodatku kod PUK możesz wpisać błędnie 9 razy a za dziesiątym zablokujesz
na stałe kartę...


hmm... to by było trochę dziwne bo wpisałem 3x nieprawidłowo ten numer specjalny. I teraz nie moge już nic wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się