Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Już chyba wiem o co chodzi... Zablokowałeś zabezpieczenie telefonu a nie karty sim... Musisz udać się do serwisu by Ci odblokowali telefon. Miałem kiedyś podobny problem z telefonem marki Motorolla, zmieniałem kartę sim i zapomniałem hasła aparatu, wprowadziłem trzy razy błędnie i aparat został zablokowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 19:50, Isildur napisał:

Już chyba wiem o co chodzi... Zablokowałeś zabezpieczenie telefonu a nie karty sim...
Musisz udać się do serwisu by Ci odblokowali telefon. Miałem kiedyś podobny problem z
telefonem marki Motorolla, zmieniałem kartę sim i zapomniałem hasła aparatu, wprowadziłem
trzy razy błędnie i aparat został zablokowany :)


hehe i o to chyba właśnie chodzi bo mowa jest o motoroli v3 :)
Czy w serwisie mi to zrobią nieodpłatnie ? xDDD
Czy wystarczy że pójdę np. do salonu play ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 19:55, POZDRO-Grizzly napisał:

Czy w serwisie mi to zrobią nieodpłatnie ? xDDD


Ja płaciłem 50 złotych, ale to było dawno więc nie wiem ile to kosztuje ;)

Dnia 15.02.2010 o 19:55, POZDRO-Grizzly napisał:

Czy wystarczy że pójdę np. do salonu play ?


Nie mam pojęcia, ja byłem w serwisie gdzie telefony naprawiają ;)
Możesz iść spytać ale nie mam pojęcia czy takie usługi świadczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 20:00, Isildur napisał:

> Czy w serwisie mi to zrobią nieodpłatnie ? xDDD

Ja płaciłem 50 złotych, ale to było dawno więc nie wiem ile to kosztuje ;)
> Czy wystarczy że pójdę np. do salonu play ?


hmmm.. to teraz nie wiem czy mam za to pociągnąć dawną właścicielkę czy co ? W sumie to jej wina że nic na ten temat nie powiedziała ani nie napisała w aukcji. Ciekawe czy gdybym się dowiedział w tej chwili od niej o ten numer specjalny to czy też bym musiał płacić. Hmm.. nie wiem za bardzo co zrobić, bo nie chce płacić tych 50 zł skoro to nie moja wina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 20:07, POZDRO-Grizzly napisał:

hmmm.. to teraz nie wiem czy mam za to pociągnąć dawną właścicielkę czy co ?


Skontaktuj się z nią i spróbuj dogadać, może po prostu zapomniała o tym zabezpieczeniu (zdarza się), wyjaśnijcie sobie całą sytuację :)

Dnia 15.02.2010 o 20:07, POZDRO-Grizzly napisał:

W sumie to jej wina że nic na ten temat nie powiedziała ani nie napisała w aukcji. Ciekawe czy
gdybym się dowiedział w tej chwili od niej o ten numer specjalny to czy też bym musiał
płacić. Hmm..


Fakt wina leży po stronie byłej właścicielki, dlatego spróbuj się z nią dogadać w razie ewentualnych kosztów, odblokowania aparatu. Raczej będziesz musiał zapłacić z tę usługę, gdyż opcje odblokowania poprzez wpisanie tego kodu są zablokowane na stałe jedynie poprzez kabel i komputer idzie odblokować tzn. zdjąć blokadę. Oczywiście po tej operacji nie będziesz mógł używać owego zabezpieczenia, gdyż ta funkcja w serwisie zostanie wyłączona, przynajmniej było tak w moim przypadku.

Dnia 15.02.2010 o 20:07, POZDRO-Grizzly napisał:

nie wiem za bardzo co zrobić, bo nie chce płacić tych 50 zł skoro to nie moja wina :/


Skontaktuj się z byłą właścicielka i dogadajcie się miedzy sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2010 o 20:15, Isildur napisał:

Skontaktuj się z nią i spróbuj dogadać, może po prostu zapomniała o tym zabezpieczeniu
(zdarza się), wyjaśnijcie sobie całą sytuację :)


:/ Ona chyba wogóle o tym nie widziała bo dzwoniłem do niej i nie widziała o co chodzi podała mi swój pin tylko.
A dogadywać się... heh nie mam innego wyboru ale już widzę że będzie ciężko bo ona ma 15 lat a tel kupilem za 65 zł ok. :l Tak to jest jak dzieci zabierają się za allegro :( Potem tylko same problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 20:20, POZDRO-Grizzly napisał:

A dogadywać się... heh nie mam innego wyboru ale już widzę że będzie ciężko bo ona ma
15 lat a tel kupilem za 65 zł ok. :l Tak to jest jak dzieci zabierają się za allegro
:( Potem tylko same problemy.


Heh... powiedzialbym, ze nie ma reguly. Czasem dorosly czlowiek moze byc nieodpowiedzialny, a czasem 12-latek dobrze podejdzie do sprawy. Ja zaczalem handlowac na eBayu i allegro jak mialem 13 lat i nie mialem zadnych problemow z nikim. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 15:39, Albii napisał:

Wie ktoś czy karta pamięci zew. SanDisk Memory Stick PRO Duo 512mb jest coś jeszcze warta
?

O taką mi chodzi.
http://media.digikey.com/photos/SanDisk%20Photos/MFG_SDMSPD%20SERIES.jpg


Aukcja używki http://www.allegro.pl/item921205072_memory_stick_pro_duo_sandisk_512mb_sprawna.html , za 2 dni zobaczysz ile jest warta.

Sam mam taką w starym W810i, też 512 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 19:39, Albii napisał:

Widziałem tą aukcję, ale ja chciałbym na jutro wiedzieć ile warta taka karta. ;)

Z 15 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 20:33, Markush napisał:

> Widziałem tą aukcję, ale ja chciałbym na jutro wiedzieć ile warta taka karta. ;)

>
Z 15 zł.



Na moje IMHO''we oczko, poza aukcją koło 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2010 o 20:54, queertin napisał:

Na moje IMHO''we oczko, poza aukcją koło 20 zł


Biorę pod uwagę to, że w sklepie można się targować... A jak się umiesz to 15 zł wyciągniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Mam samsunga aville i chce sobie wymienić telefon na: Nokie 5130 Ekspress music albo Sony ericsson w595:D

Pomozcie;p w sobote jade wymieniac tela;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz Soniaka, nie ma to jak soniak, szczególnie taki, jeden z lepszych sliderów od SE, sam mam soniaka i nie narzekam, soniaki można tunningować, a nokie nie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 22:17, zerohunter napisał:

Bierz Soniaka, nie ma to jak soniak, szczególnie taki, jeden z lepszych sliderów od SE,
sam mam soniaka i nie narzekam, soniaki można tunningować, a nokie nie;]



Aha... tzn mi najbardziej zalezy na mocnej baterii, dobrym dzwieku mozyki i gtlosnym;p wygodnym pisaniu sms, i do zdjec oczywiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że SE , dlatego bo mam 3 telefon z serii SE i nie narzekam tylko nie polecam W910i , z tym były lekkie problemy , na gwarancje i jest wszystko oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2010 o 21:50, kuki288 napisał:

Mam samsunga aville i chce sobie wymienić telefon na: Nokie 5130 Ekspress music albo
Sony ericsson w595:D


Bierz Nokię, Ostatni dobry Ericsson to był ten zrobiony przed wykupieniem tej firmy przez Sony.
Miałem do czynienia ze sporą ilością Soniaków (sam miałem około 5) i przyznam, że pierwsza lepsza Nokia bije na głowę Soniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się