Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Witam, mam (ze względu na przedłużenie umowy) do wyboru: Samsung Avila S5230 lub Samsung Corby S3650. Nie znam się na tym za bardzo więc proszę o pomoc którego wybrać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Mam SE D750i, który służy mi głównie do dzwonienia. Miałem Tak Tak''a, teraz kupiłem statrer Play Fresh, no i gdy wkładam ten nowy starter to pisze "włóż właściwą kartę SIM". Telefon pochodzi z abonamentu ery, no ale czyta karty z np: heyah. Jakieś rady ? Jeżeli popełniłem jakiś oczywisty błąd to przepraszam, ale ja się nie znam na telefonach, ważne by mnie budził, dzwonił, wysyłał sms''y i odtwarzał muzykę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...ciachumachu...
Simlock. A to, ze czyta z Heyah to nie wiem, może H należy do Ery.

@Zarkadius
A jest jakiś inny telefon do wyboru? Bo obydwa te telefony to crapy. I mają praktycznie takie same wnętrzności, ale jednak jeśli miałbym spośród tych dwóch wybierać wziąłbym Corby, bo bateria trzyma dużo dłuzej. ogólnie to telefony robione na jedno kopyto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 20:42, Markush napisał:

...ciachumachu...
Simlock. A to, ze czyta z Heyah to nie wiem, może H należy do Ery.

No właśnie też tak myślałem, ale skoro heyah czyta, to właśnie to mnie z tropu zbiło. Wie ktoś może coś więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych telefonów do 100zł to najbardziej skłąniałbym sie do SE Naite. To chyba jedyny telefon z tam wymienionych którym się nie bawiłem, ale poczytałem sobie opinie i recenzje i... doszedłem do wniosku, że to chyba jeden z najfajniejszych Soniaków. Bardzo mocna bateria, bo wytrzymuje ładnie ponad 2 tygodnie na czuwaniu, wyświetlacz IMO wystarczający i do tego można wsadzać zwykłe microSD, a nie jakieś zmyślne M2, tylko o tym poczytałem, że może nie wykrywać kart Sandiska, ale Kingstony chodzą na tym ładnie. Ogólnie ludzie chwalą sobie też jakość wykonania.

Tylko, ze też wypadałoby wiedzieć czego oczekujesz od telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 21:30, Albii napisał:

No właśnie też tak myślałem, ale skoro heyah czyta, to właśnie to mnie z tropu zbiło.
Wie ktoś może coś więcej ?


Co do Heyah to rzeczywiście jest to (chyba można tak określić) spółka córka Ery - więc na telefonach z Ery normalnie działa. Co do simlocka - to zależy czy masz telefon na gwarancji czy już nie - jeśli tak to wtedy lepiej zmienić starter - na któryś z grupy Ery, a jeśli nie to przejść się do jakiegoś sklepu z telefonami/akcesoriami itp. i tam dać do zdjęcia - o ile pamiętam nie są to jakieś wielkie koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W między czasie sprawdzałem kartę w trzech innych telefonach i utwierdziło mnie to, że to wina simlocka. Gwarancja wygasła w październiku 2008 roku, więc śmiało można simlocka zdejmować. ^^ Jutro ''moi ludzie'' zajmą się tym. ;) Dzięki za odpowiedź.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż ważne żeby dzwonił esy wysyłał ew. odtwarzał muzyke ;p A jeszcze aparat by się jakiś fajny przydał, ale cóż jakość aparatu na telefonie nie powala mimo tych milionów pikseli(które za rozdzielczość chyba odpowiadają) jednakże czasem fotki cykam.Generalnie nie przepadam za bajerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...caich.../

No to jak tak to chyba ten Naite będzie najlepszym wyborem, bo dzwoni, wysyła esemesy i do tego ta bateria... ach, chyba sobie taki kupię. :) A aparat 2.0 robi całkiem przyzwoite zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 16:42, Darnok_Rukia napisał:

Szukam fajnego telefonu dotykowego

iPhone, HTC touch pro, diamond, magic, hero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 16:42, Darnok_Rukia napisał:

Szukam fajnego telefonu dotykowego,co możecie polecić albo zaproponować oprócz Avilli
oraz Cookie ?


Jakieś Nokie LG Samsungi Omnia itp. Jest tego cała masa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 17:43, Darnok_Rukia napisał:

do czego służy Wi-Fi ?

Do internetu. Niestety w Polsce nadajników rozstawiają mało, a jak już jakiś jest to nie działa.

@Deker
Omnia? On chciał dotykowy a nie naciskowy... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 17:43, Darnok_Rukia napisał:

Nie jestem za bardzo obyty w telefonach i ich właściwościach ,więc może mi ktoś wytłumaczyć
do czego służy Wi-Fi ?


Internet bezprzewodowy, np w domu możesz mieć;p

A ja dobry router to i do ogródka sięgnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się