Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2010 o 19:31, sliski_wojtas napisał:

Szukam muzycznego telefonu do max 900 złotych. Co powiecie o Nokii 5800 ? Pomóżcie ;PP

Najlepiej weź Nokię 5530 XP. Ma porządny odtwarzacz MP3 i MP4 i ma o wiele wytrzymalszą obudowę od 5800 i w dodatku jest tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 20:16, Prince_Miki napisał:

> Szukam muzycznego telefonu do max 900 złotych. Co powiecie o Nokii 5800 ? Pomóżcie
;PP
Najlepiej weź Nokię 5530 XP. Ma porządny odtwarzacz MP3 i MP4 i ma o wiele wytrzymalszą
obudowę od 5800 i w dodatku jest tańsza.



No fajny telefonik ;D I w dodatku nawet nie drogi, zastanowię się nad nim. A może jeszcze jakiś inny, teraz mam Nokie N73 i średnio jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam telefonu dla mojej mamy najlepiej gdyby był w Orange przy umowie z doładowaniem/abonamentem nie przekraczającym 30zł. Telefon nie musi miec jakiś super bajerów, ale jeśli miałby odtwarzacz MP3 i aparat to byłoby dobrze. Co polecicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nokie E52, i przychodzi mi o 30zł droższy rachunek niż powinien, pewnie mam włączone jakieś ściągnie czy coś, ciągle się świeci 3G, wie ktoś jak to wyłączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale w sumie, te 78 groszy to nie jest duża różnica :)
Ja polecam Ci tego Cookie, bo słyszałem dużo dobrego, np. mozesz pisać smsy tym rysikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 21:43, Harrolfo napisał:

Ja polecam Ci tego Cookie, bo słyszałem dużo dobrego,

Jak tylko słyszałeś to wiesz co... ;] Cookie to kupa, jeden z najgorszych pseudodotykowców jakie widziałem :), a widziałem duuuzo (i nawet nimi sie bawiłem), oj duużo telefonów. Ciasteczka to nawet nie wiem czy bym za dwa złote wziął... <myśli> Tak wziąłbym,a el tylko po to, zeby go rozkręcić i zobaczyć jak to wygląda od środka.

Dnia 18.04.2010 o 21:43, Harrolfo napisał:

np. mozesz pisać smsy tym rysikiem

Lepiej kupić iPhone''a i możesz pisać esemesy wiesz czym? Palcami, no na prawdę, paluszkami, szał, nie? I do tego rysik ci się nie gubi, bo... na iphonie nie działają rysiki.

A jeszcze lepiej wydać kupę forsy i mieć fizyczną klawiaturę, a taka jest po prostu przemiodna. Nie ma wygodniejszej klawiatury od fizycznej qwerty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2010 o 22:43, Markush napisał:

Lepiej poprosić tatusia, żeby kupił iPhone''a i możesz pisać esemesy wiesz czym?


teraz prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 22:43, Markush napisał:

I do tego rysik ci się nie gubi, bo... na iphonie nie działają rysiki.

Zdziwilbys sie...

Zreszta, masz udowodnie Ci. Jasne, przy ekranie pojemnosciowym nie mozna korzystac ze zwyklego rysika, ale... sa tez i takie, ktore sa wlasnie dostosowane do takich telefonow:

http://www.thinkgeek.com/gadgets/cellphone/a31f/
A tu troche tanszy: http://cgi.ebay.pl/NEW-iPhone-3G-Black-Stylus-Pen-pointed-tip-/220576630547

A jak nawet powyzszy jest dla Ciebie za drogi: http://www.flickr.com/photos/antisynoptique/3225070344/in/photostream/

;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 22:52, Harrolfo napisał:

Pamiętaj o tym, że miałby być w orange mix za 30 zł...

Zauważ, że chciałem przez to powiedzieć, że już lepiej kupić normalny telefon, niż jakiś szajs z rysikiem... No dobra to wymyśliłem teraz na poczekaniu, ale prawdy w tym jest sporo. Mojej prawdy.

@Daelor

Tak też można. Ale jak kto woli.
@Piotrek_K
Parówki podobno też działają... Muszę kiedyś spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziubaski, potrzebuję pomocy :>
przymierzam się do telefonu z ekranem dotykowym - w oko wpadły mi Samsung Avila (której cena jest dla mnie dużą zaletą, choć przeszkadza brak wifi), oraz Samsung Monte (tutaj cena wyższa, no ale produkt też trochę lepszy). Na tym kończą się moje pomysły, bo w przypadku rynku telefonów nie czuję się zbyt dobrze ;]
gdybyście mogli polecić mi jakieś alternatywy w podobnych cenach (plus minus 400-500 zł, teksty w stylu 'dołóż 150 i kup xxx' niestety odpadają ;)), mile widziane byłyby znośne odtwarzanie muzyki, slot na kartę pamięci, precyzyjny ekranik (byle bez konieczności korzystania z rysika)... i może frytki do tego ;]

aha, czy może mi ktoś wyjaśnić jedną kwestię - nowe telefony mają GPS w standardzie. na jakiej zasadzie to działa? dostęp do nawigacji jest płatny (jakiś abonament?) czy po prostu kupuje się telefon i nawiguje do woli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 22:37, Daelor napisał:

dziubaski, potrzebuję pomocy :>
przymierzam się do telefonu z ekranem dotykowym - w oko wpadły mi Samsung Avila (której
cena jest dla mnie dużą zaletą, choć przeszkadza brak wifi), oraz Samsung Monte (tutaj
cena wyższa, no ale produkt też trochę lepszy). Na tym kończą się moje pomysły, bo w
przypadku rynku telefonów nie czuję się zbyt dobrze ;]
gdybyście mogli polecić mi jakieś alternatywy w podobnych cenach (plus minus 400-500
zł, teksty w stylu ''dołóż 150 i kup xxx'' niestety odpadają ;)), mile widziane byłyby
znośne odtwarzanie muzyki, slot na kartę pamięci, precyzyjny ekranik (byle bez konieczności
korzystania z rysika)... i może frytki do tego ;]

Mam Avilę i niestety kurzy się w szafie gdyż przesiadłem się na N5800. Ekranik w swojej półce cenowej jest bardzo przyzwoity. Telefon posiada dość spore możliwości konfiguracji menu za pomocą widgetów- bardzo fajny patent. Cieszy też ptrójny(przesuwany palcem) pulpit głowny. Jeśli chodzi o podstawową funkcjonalność telefonu tzn: dzwonienie i smsowanie to telefon się bardzo dobrze sprawdza. Gorzej jest z multimediami: odtwrzacz mp3 jest poniżej przeciętnej, a aparat reprezentuje raczej średni poziom.

Na twoim miejscu wybrałbym jednak w tym przedziale cenowym jakiś tradycyjny telefon z porządnym odtwarzaczem muzycznym(polecam starsze modele SE seri W) , a nie "dodykowca" którym się tydzień pobawisz a potem się znudzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 06:27, Hell_Knight napisał:

A może ma ktoś w domu SE W995? Mam zamiar go kupić i przydałby mi się jakieś opinie od
Was :)


Ja nie mam, ale jestem pewien, że telefon ma bardzo wytrzymała i elegancką obudowę (gdzieś o tym czytałem) :). Widzę, że jesteś miłośnikiem fotografowania, bo telefon, który Cię interesuje ma matrycę MPX.
BTW. Telefon jest raczej mało popularny, więc mało ludzi go ma :)
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się