Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Ok, to już mi się nie podoba moja omnia, naciskowce mnie jednak nie interesują. Teraz chcę coś z QWERTY fizycznym. Zawsze mnie interesowały BlackBerry i może takie coś bym sobie sprawił. Czy bawił się ktoś kedyś BB Curve? Jak na tym się pisze, czy szybkie i takie tam. Ogólnie to mi zależy tylko na wygodnym pisaniu esemesów i maili i dzwonieniu. A meże jakieś inne fajne fony z qwerty znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o odpowiedź na jedno pytanie. Który telefon, Sony Ericsson Naite, czy Nokia 6303i classic dłużej wytrzymuje bez ładowania? Będę dokonywał wymiany telefonu, dlatego pytam. Jeżeli ktoś wie co nieco na ich temat, czy też chce pomóc, to bardzo proszę o jakieś inne porady na temat wyboru telefonu z pomiędzy tych dwóch : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BlackBerry 8900, 9630, 9000, 9700* sa fajne, mozna wygodnie szybko pisac, jezeli oczekujesz super aparatu, to szukaj czegos innego (ale nie jest znowu zle :)) jest troche aplikacji biurowych, ciekawe sa tez uslugi BlackBerry, ale musialbys sie zorientowac, czy sa dostepne w Polsce, jesli tak, to u jakich operatorow. Ekran jest bdb. i przejrzysty, z bateria bardzo roznie to bywa, w zaleznosci od ustawionych funkcji i softu czas pracy baterii moze wynosic od mniej niz 24 godzin do ponad 5 dni :P

*sposrod tych czterech modeli mialem do czynienia z BB 8900 i 9000, ale 9630 i 9700 sa podobne.

@Edrehil

Bateria Nokii 6303 starcza na mniej wiecej tydzien przy srednim uzytkowaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam okazję wymienić telefon, no i mogę wziąć Sony Ericsson C510, aktualnie mam W910i, poczytałem trochę w internecie i generalnie to ma więcej pamięci, itp itd. Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nokie 6210 navigator, i chciałbym ją wymienić na któryś z trzech telefonów: n95 8gb, n96 lub n85. Co waszym zdaniem byłoby najlepszym wyborem?? Może jakieś inne propozycje?? A może w ogóle nie warto na razie wymieniać i czekać aż stanieją nowsze modele?? Czekam na sugestie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglby mi ktos wyjasnic, dlaczego bateria mojej Nokii 5800XM pada bardzo szybko, jak telefon jest podlaczony pod USB? Powinno byc na odwrot, tel. powinien sie predzej ladowac, niz rozladowywac :PP
z gory thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam takie pytanko. Mam obydwa telefony w domu i nie wiem na który się zdecydować bo obydwa są fajne.
Jest to Nokia 5800 i SE W995.
Mogę wybrać 1 i nie wiem który.
Proszę mi doradzić, który i dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 17:24, Lolko13 napisał:

Witam!

Mam takie pytanko. Mam obydwa telefony w domu i nie wiem na który się zdecydować bo obydwa
są fajne.
Jest to Nokia 5800 i SE W995.
Mogę wybrać 1 i nie wiem który.
Proszę mi doradzić, który i dlaczego :)

Wg. mnie bezapelacyjnie nokia, gdyż ma system operacyjny, co znacznie rozszerza zakres możliwości telefonu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2010 o 00:07, Piciambeer napisał:

"Telefony muzyczne" to jedna wielka pomyłka. Od tego są odtwarzacze mp3.


Dokładnie, sam nigdy nie rozumiałem "fenomenu telefonów reklamowanych jako "walkmany" i inne "grajki". Dla mnie coś takiego to idiotyzm, szczególnie, że z reguły te "muzyczne" telefony tak się nadawały do odtwarzania muzyki - chodzi o jakość dźwięku, komfort obsługi itp - jak empetrójki z Biedronki, a chyba nie o to chodzi komuś kto kupuje telefon "muzyczny, c''nie ?
Może to trochę hipokryzja z mojej strony, bo za jedną z głównych zalet mojego "telefonu" uważam właśnie to, iż jest iPodem, który dzwoni, no ale... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 22:01, plmko napisał:

system operacyjny, co znacznie rozszerza zakres
możliwości telefonu... :)

I cholernie spowalnia telefon. :) Ale i tak lepsza ślamazarna Nokia od nawet najlepszego SE.

@Piciambeer -->

Dnia 13.05.2010 o 22:01, plmko napisał:

"Telefony muzyczne" to jedna wielka pomyłka. Od tego są odtwarzacze mp3.

Nie, od tego są iPody. A nie empetrójki. ;] Al to tak w gwoli ścisłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki słuchaniu muzyki na telefonie robi się więcej miejsca w kieszeni... a jakość dźwięku miedzy fonem, a mp3/4 jest nikła wg. mnie i tak większą rolę odgrywają słuchawki... co do serii W trzeba uważać bo jest dużo crapów (np. w995), ale też są dobre(nie cudowne) telefony.
W995 czy 5800? Dla mnie proste, w995 bo nie jest ''dotykowcem''.
Tak nawiasem to MPixe w komórkach są bez sensu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , niedługo będę zmieniał komórkę zastanawiam się między dwoma modelami Omnią i900 i HTC Touch HD , który będzie lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad dwoma telefonami Nokią X3 i Sony Ericssonem W910i. Może macie do mnie jakieś porady czy obiekcje na ich temat? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 19:27, Thog napisał:

Witam , niedługo będę zmieniał komórkę zastanawiam się między dwoma modelami Omnią i900
i HTC Touch HD , który będzie lepszy?

zdecydowanie HTC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się