Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

tak. Zdecydowanie htc. A co sądzicie o htc legend albo desire ? Może być temat htc legend/desire vs iPhone. Sorki jeśli znajdziecie jakieś błędy ale właśnie pisze na noki5800 :). Moim zdaniem htc to dobra firma, jeżeli miałbym zmienić telefon to na htc legend albo desire, co sądzicie o tych telefonach czekam na wasze opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 00:07, Piciambeer napisał:


"Telefony muzyczne" to jedna wielka pomyłka. Od tego są odtwarzacze mp3.


Powiem ci że mi wystarcza Motorola E8 + słuchawki Philips she9500 do słuchania muzyki. Przypuszczam że przeciętnemu użytkownikowi też wystarczy jakoś muzyki z telefonu zwłaszcza że nie trzeba nosić dodatkowego urządzenia do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 14:50, Markush napisał:

Nie, od tego są iPody. A nie empetrójki. ;] Al to tak w gwoli ścisłości.

Bullshit, niektóre iPody są fajne, ale świat nie skupia się wokół firmy Apple. Jest mnóstwo odtwarzaczy lepszych, lub - przede wszystkim - tańszych. Więc proszę mi tu nie fanboyować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra z tego co wiem, niedługo przyjedzie do mnie nokia 5530, wiem, że to nie high-end, ani to do słuchania muzyki(do tego mam zwyklajską mp3), ani do robienia sweet foci (do tego mam mojego kompakta), ale do dzwonienia, przecież to telefon, prawda? Ale żeby urozmaicić sobie czas, można korzystać z WiFi, czy tam WLAN, nie wiem jak to nokia nazwała. Jednakże słyszałem, że niezły cyrk jest i zamieszanie, bo trzeba bógwiejak się namęczyć, żeby telefon łączył się bezpośrednio z routerem, a nie pobierał hajs z łączeniem przez operatora sieci. Zmierzam do tego: czy ktoś mi wyjaśni krok po kroku, jak ustawić WLan, żeby ten łączył się tylko i wyłącznie przez routera (livebox), bez nabijania kiesy plusowi, za niekontrolowane łączeniem się z GPRs ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałbym, miałbym. Gdybanie to wiesz, żadna podstawa dla argumentów. Był bum na iCokolwiek, to teraz się wydaje, że to taka mega firma... A dla mnie na przykład Mac''i [tak się pisze?] to słabiutkie urządzenia, porównując do zwykłych PC.

Ale Applemaniaka nie przekonam, więc EOT, bo to nie ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo pytanie co Ty, tyle ze do Nokii 5800, ale nie powinno sie zbytnio roznic. Juz troche kasy mi zzarlo i chcialbym to zmienic :P Czasem lacze sie z routerem i dalej musze bulic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 16:41, kuba9876543210 napisał:

Mam to samo pytanie co Ty, tyle ze do Nokii 5800, ale nie powinno sie zbytnio roznic.
Juz troche kasy mi zzarlo i chcialbym to zmienic :P Czasem lacze sie z routerem i dalej
musze bulic ;]


Ja 5800 mam :D I powiem wam że 36i6 ciagle dostaje jakies MB na net .A mojej szkole Wifi jest i moża korzystac do bólu,,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 17:46, AphroditeDnB napisał:

Mam problem : LG KP500 ,LG GD510 czy Samsung Avilla ?? Który wybrać ??


Avilla oczywiscie , lg dobrych telefonów nie rbi, same kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2010 o 18:17, karolekx23x napisał:

Avilla oczywiscie , lg dobrych telefonów nie rbi, same kłopoty.


Szajsung robi tylko w miare dobre telefony powyżej 1500zł.

@AphroditeDnB --> A masz coś jeszcze do wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2010 o 20:09, Markush napisał:

@AphroditeDnB --> A masz coś jeszcze do wyboru?


pewnie nic, najniższa półka cenowa dotykowców - nie każdemu tatuś kupi iphone''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2010 o 17:23, Jacobek92 napisał:

Ja 5800 mam :D I powiem wam że 36i6 ciagle dostaje jakies MB na net .A mojej szkole Wifi
jest i moża korzystac do bólu,,, :)

To supcio :*****, ale chodzi o to jak tu obejść łączenie z netem przez sieć, aby łączyło się jedynie przez WiFi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2010 o 20:45, bartog123 napisał:

Wifi
> jest i moża korzystac do bólu,,, :)
To supcio :*****, ale chodzi o to jak tu obejść łączenie z netem przez sieć, aby łączyło
się jedynie przez WiFi.


w opcjach łacznosci sie to ustawia... też miałem na początku z tym problem przestawiłem pare żeczy i teraz hasa tak jak ja chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2010 o 22:11, Jacobek92 napisał:

w opcjach łacznosci sie to ustawia... też miałem na początku z tym problem przestawiłem
pare żeczy i teraz hasa tak jak ja chce :)

Tylko na Wlanie, jak tracisz sygnał WiFi, to tracisz połączenie z netem, i nie łączy Ci się z GPRSem? Bo jak tak sie da to klawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel też ma 5800 i według jego opcji przestawiałem dużo u siebie i dzieki temu telefon jest dostosowany do moich potrzeb :* :D ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2010 o 22:19, bartog123 napisał:

Tylko na Wlanie, jak tracisz sygnał WiFi, to tracisz połączenie z netem, i nie łączy
Ci się z GPRSem? Bo jak tak sie da to klawo :)


No tak miałem na początku i 50zł na koncie poszło w 10 minut a straciłem je w Ovi Nokia ;p ...Puzniej w opcjach troche majsterkowania i mówie Ci będzie dobrze...Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2010 o 14:09, bartog123 napisał:

Zmierzam do tego: czy ktoś mi wyjaśni krok po kroku, jak ustawić WLan,
żeby ten łączył się tylko i wyłącznie przez routera (livebox), bez nabijania kiesy
plusowi, za niekontrolowane łączeniem się z GPRs ?


Najprościej będzie jeśli zmienisz APN, na jakiś fałszywy w stylu wpiszesz po prostu interne. Nie wiem jednak gdzie to jest w Nokii, nigdy nie używałem tego modelu.
W razie czegoś to pisz, najwyżej wspólnie pogooglujemy ;) Swoją drogą internet mobilny ostatnio strasznie potaniał, nie wiem w jakiem masz sieci (i jak tam twoje cenniki), niemniej imo bardzo się przydaje, chociaż w jakimś podstawowym pakiecie, ja np. mam BlueConnect 500mb/miesiąc i jest to ilość tak ogromna, że jej nawet nie jestem w stanie wykorzystać, jako porównanie powiem, że za pięć dni mam zmianę miesiąca rozliczeniowego, a do tej pory zużyłem jakieś... *sprawdza* 15 mb :D
I używam Internetu normalnie, nie to, że np. się wstrzymuję czy coś. Tak więc może jest opcja, żebyś pomyślał nad jakimkolwiek, minimalnym pakietem ? W GaduAIR (sprawdzałem jak myślałem o zmianie sieci) chyba jest sieć 300mb za paręnaście złotówek miesięcznie, w pakietach, co jest stosunkowo tanim wyjściem, ale pewnie są jeszcze tańsze, zależy od tego, jaką masz sieć (ja u siebie dopłacam do abo jakieś 30pln).
Serio polecam, szczególnie przydaje się jak zapomnisz o napisaniu referatu na zajęcia zaczynające się za kwadrans ^.^

Przemyśl to, pozdrowienia ;)
M.

@Piciambeer - tak słówkiem do Ciebie, bo jednak nie mogłem się powstrzymać :) Sam chciałem zwrócić uwagę Markushowi, bo przecież każdy ma inne preferencje i nie można być zupełnym fanboyem, ale i nie można przesadzać w drugą stronę. Bo wybacz, ale wnioskując z faktu, że nawet nie wiesz do końca jak zapisuję się nazwę ''japkowego'''' komputerka wydaje mi się, iż za dużo czasu z nimi nie spędziłeś, a mimo to stawiasz je niżej od jakiegokolwiek sprzętu klasy PC z jakimkolwiek OS (tak przynajmniej zrozumiałem Twoją wypowiedź). Bo upominanie kogoś, aby nie wychwalał danej marki w Niebiosa, to jedno, a samemu wrzucanie jej do czeluści Piekła to drugie :)
Właśnie dlatego nie lubię tematów "marek", szczególnie dlatego, że dużo osób, niemających kontaktu z firmą XYZ i tak będzie wyrażać się o niej w sposób negatywny. Nie potrafię pojąć czemu, ale to nie moja sprawa, jak widać :)
Ja mimo, iż mam swoje preferencje zarówno religijne, jak i polityczne, czy też właśnie konsumenckie nigdy nie staję na głowie, próbując dowieść, że "My Jesus is better than yours" (Pod Jezuska podstaw cokolwiek innego), bo wydaje mi się, że każdy ma prawo do własnego wyboru, ale jak tutaj ktoś nagle wyskoczy, niczym Filip z konopi i zacznie bezpodstawnie negować słuszność moich (bądź czyichkolwiek) racji, bez podania racjonalnych argumentów, to... No cóż, moje nerwy lekko pękają :)

Miłej nocy życzę,
M.


Edit. O, tak zerknąłem niżej, kolejny "pochlebny" post traktujący o tym, jaki to ajfon nie jest osom, bo rodzice go kupują swoim rozpieszczonym dzieciom. Słodziutko, co nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 20:19, Daelor napisał:

pewnie nic, najniższa półka cenowa dotykowców

Bo się ludzie uwzięli na te pseudodotykowce...

Dnia 15.05.2010 o 20:19, Daelor napisał:

nie każdemu tatuś kupi iphone''a.

Można samemu uzbierać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się