Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2010 o 17:44, Harrolfo napisał:

Właśnie miałem zamiar odpowiedzieć, i twoja odpowiedź to potwierdza - nie ma takich telefonów
do 150 zł


Chyba, że wybierze jakiegoś starego Sagema/Samsunga/LG.
Też są ale nie ma żadnego podobnego do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da! Konkretne modele bym prosił, to może coś jeszcze w pobliskich sklepach powybieram. Najważniejsza miałaby być prostota obsługi, jak się przez telefon dowiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myphone ma takiego w ofercie tanie telefony, z duzymi klawiszami i przejrzystym wyswietlaczem, szukaj modeli 1040 i 1050, ok. 200zl, jak cos bardziej rozbudowanego, to 1170 i 3370, na allegro widze w cenach ok. 90-180zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy opłaca się go kupić teraz za 350zl ???
Nawet nawet tylko, że ma mały wyświetlacz, ale jeśli zależy Ci na symbianie i wifi...

AphroditeDnB
>Co sądzicie o Sony Ericsson Jalou i http://allegro.pl/item1027216938_hit_nieuzywa...ion_krk.html ?
Jalou to najbrzydszy telefon, w dodatku klapka, słabe parametry. Teraz na fali jest wifi i "pro elo symbian", z tym drugim w telefonie za 500 zł jest ciężko, ale wifi masz już w W715/705, który jest lepszym telefonem od tego, który podałeś wcześniej(w595), w dodatku można go znaleźć taniej.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 14:22, qq_MoaR napisał:

>Czy opłaca się go kupić teraz za 350zl ???
Nawet nawet tylko, że ma mały wyświetlacz, ale jeśli zależy Ci na symbianie i wifi...


Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 20:33, kindziukxxx napisał:

Witajcie, mam problem, jaki telefon wybrać, Samsunga Avilę z GPS czy Delphi, w sumie
oba prezentują się dość podobnie, więc zastanawiam się który bardziej jest przyjazny
użytkownikowi?


Delphi to po prostu Avila z wysuwaną klawiaturą. Sam mam Avilę i sprawuje się świetnie. Delphim bawiłem się ok. 2
dni. Obsługuje się tak samo. Te same funkcje ale trochę inna otoczka - taka jest różnica. Zależy ci na klawiaturce - Delphi. Jeśli jednak nie będziesz korzystał z nawigacji weź Avilę bez (płatnego) GPS. Avila nie ma klawiatury ale jest bardzo poręczna. Swój egzemplarz uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2010 o 19:17, bocian79 napisał:

Delphi to po prostu Avila z wysuwaną klawiaturą. Sam mam Avilę i sprawuje się świetnie.
Delphim bawiłem się ok. 2
dni. Obsługuje się tak samo. Te same funkcje ale trochę inna otoczka - taka jest różnica.
Zależy ci na klawiaturce - Delphi. Jeśli jednak nie będziesz korzystał z nawigacji weź
Avilę bez (płatnego) GPS. Avila nie ma klawiatury ale jest bardzo poręczna. Swój egzemplarz
uwielbiam :)


ja już swój egzemplarz posiadam i wziąłem właśnie dlatego ze ma GPS, z którego korzystałem, nie posiadając map to opłaty są, ale w Heyah jest to groszowa sprawa. Faktycznie bardzo poręczna, tylko jedna wada ja chce się pograć i w grach trzeba wcisnąć jednocześnie jakieś przyciski to klapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się