Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2010 o 17:03, AphroditeDnB napisał:

W moim telefonie coś się dzieje...bo jak go włączę to po kilku minutach sam się wyłącza
mimo że jest cała bateria..

Ile lat ma bateria? Jak stara to prawdopodobnie trzeba kupic nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem z moim telefonem Sony Ericsson Yari. Ostatnio zepsuł mi się (miał ok. 3 miesiące i nic wcześniej się nie psuło). Nie chciał się w ogóle uruchomić więc oddałem go do serwisu. Tam wgrali mi jeszcze raz oprogramowanie (powiedzieli mi, że nie włączał się bo się zawieszał). Wszystko teraz w nim chodzi ok oprócz jednej rzeczy...
Nie mam tapety flash (z motywu). Sprawdzałem na różnych motywach i jest tak samo (białe lub czarne tło nic więcej). W menu flash chodzi mi natomiast bez zarzutu.
Zna ktoś może odpowiedź na ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 21:14, DambialkoX napisał:

Mam pytanie: Czy Samsung Avila to dobry telefon ?

Krótko - nie.
Długo - nie.

Tzn. jeszcze zależy po co Ci telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 21:14, DambialkoX napisał:

Mam pytanie: Czy Samsung Avila to dobry telefon ?

Jak na swoją cenę ujdzie, chociaż znalazło by się coś ciekawszego pewnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie posiadam telefon Nokia 1661. Bez bajerów ale ma nowoczesny wygląd (jak dla mnie) i bateria trzyma mi około 6-7 dni. Teraz potrzebuje drugiego do sieci Orange (ten, który już posiadam, jest w sieci Plus) i w związku z tym mam do was pytanie drodzy forumowicze. Możecie doradzić jakiś telefon, podobny do tego który posiadam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 21:52, AphroditeDnB napisał:

>/.../

Musi byc nokia.. ?

Nie. Zależy mi aby telefon miał wytrzymałą baterie i wygodną klawiaturę do sms''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 22:12, Albii napisał:

Zdejmij sobie ze starego telefonu simlocka i po problemie.

Nie mam na nim SimLocka, potrzebuje drugiego telefonu. Nie chce rozstawać się z tym numerem, z Plusem (dokładnie Simplusem) a mieć jeszcze kontakt z ludźmi z Orange. Na razie sms''y i rozmowy majątek mnie kosztują do drugiej sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 23:27, Markush napisał:

Kup drugi taki sam i po problemie.

Teoretycznie tak, w praktyce wolałbym aby nie myliły mi się chodź miało by to zaletę: ta sama bateria, jedna ładowarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ew. Sony Ericsson Naite. Bez zbędnych bajerów, zadziwiająco mocna bateria, wg. producena 600h czuwania, wiadomo, ze pewnie trochę zawyżone, ale i tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuję porady co do kupna telefonu. Mój stary SE d750i już ma 5 lat i jest zużyty i chciałbym kupić jakiś nowy model który starczył by mi na 3 lata. Do dyspozycji mam kwotę 700 - 800 zł Interesują mnie modele Nokii i Sony Ericssona. Forumowicze proszę was o pomoc ;p gdyż ostatnimi czasy nie zaglądałem na rynek telefonów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 10:12, mlynar911 napisał:

Witam. Potrzebuję porady co do kupna telefonu. Mój stary SE d750i już ma 5 lat i jest
zużyty i chciałbym kupić jakiś nowy model który starczył by mi na 3 lata. Do dyspozycji
mam kwotę 700 - 800 zł Interesują mnie modele Nokii i Sony Ericssona. Forumowicze proszę
was o pomoc ;p gdyż ostatnimi czasy nie zaglądałem na rynek telefonów ;]

Czy potrzebujesz WiFi, GPS, 3G
Nie napisałeś czy chcesz telefon dotykowy czy zwykły, slider czy zwykly
Zobacz takie: N82, N85, 5800, N97

Jeśli chciałbyś SE, to może za 800zł dostaniesz Satio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 19:25, Maker3 napisał:

Czy potrzebujesz WiFi, GPS, 3G
Nie napisałeś czy chcesz telefon dotykowy czy zwykły, slider czy zwykly

Chciałbym telefon żeby mi wystarczył na kolejne parę lat i przydał się do pracy (studia, zapiski itp)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 22:24, mlynar911 napisał:

> Czy potrzebujesz WiFi, GPS, 3G
> Nie napisałeś czy chcesz telefon dotykowy czy zwykły, slider czy zwykly
Chciałbym telefon żeby mi wystarczył na kolejne parę lat i przydał się do pracy (studia,
zapiski itp)

Ja ci mogę polecić Omnie lite z Windows mobile, masz tam pakiet office a system daje dużo funkcji
sam korzystam od 2 tygodni i jestem zadowolony. Tel udało mi się kupić za 450 ;]
Jest to dotykowiec, do tego wi-fi, gps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 22:56, EjVi napisał:

sam korzystam od 2 tygodni i jestem zadowolony. Tel udało mi się kupić za 450 ;]
Jest to dotykowiec, do tego wi-fi, gps

Ja chyba z nim tydzień wytrzymałem. Ta niezwykła szybkość jest dobijająca. I jednak uświadomiłem sobie, ze psudodotykowe ekrany to ZUO jeszcze większe.
Na parę lat to ten telefon na pewno nie starczy, jak nie zacznie dobijać szybkość to zacznie Windows, który potem zacznie się wieszać tak jak ten w komputerze. Poza tym na ulicy nic, ale to NIC nie widać na ekranie, a na rowerze zadzwonić się prawie nie da, co ja gadam, to nie możliwe... chyba, ze jeździ się w nocy, ale wtedy łatwo pod samochód można wpaść.

@mlynar --> Za 700zl na ebayu dostaniesz jakiegoś Blackberry np. 8900. Sam go już niedługo będę zamawiał, pobawiłem się u znajomego i stwierdziłem, że jest świetny. Wygodnie się pisze, bo na qwerty. A starczyć powinien na sporo czasu. Ma jakieś tam biurowe programy itp.
W naszym schrzanionym kraju jednak nie opłaca się go kupować, bo kosztuje coś koło 1000zł., a w UK nowiutki po przeliczeniu wychodzi coś koło 630 zł. Nie wiem tylko ile za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się