Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2010 o 21:53, Nevrac napisał:

Zaraz... Troche dziwne.... Jesli cena jest podana w to gdzie jak nie w polsce?



Ale jak to mozliwe żeby takie fony były u nas w kraju...może wiecie kiedy i gdzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2010 o 22:02, AphroditeDnB napisał:

Ale jak to mozliwe żeby takie fony były u nas w kraju...może wiecie kiedy i gdzie ??


sprawdź w gazecie w której to wyczytałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema szukam nowego tel i znalazłem taką ofere w abonamencie bedzie kosztować 300 zł : HTC Wildfire

Moje pytanie jesyt takie czy warty jest swojej ceny i czy nie ma z nim zadnych problemów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 18:45, AphroditeDnB napisał:

Wyczytałem w gazecie że telefony Microsoftu kin one i kin two będą wyprzedane po cenach
od 100 do 150 zł ??
Czy to pedzie obejmować polskę ?


Myślicie czy opylałoby się takie cos kupic za takie pieniądze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


|
|
matbanan


http://allegro.pl/listing.php/showcat?id=435&price_from=&price_to=&postcode_enabled=0&state=0&distance=1&postcode=&city=&buy=0&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&view=gtext&order=t&clear_cookie=0&a_enum[4387]=all&a_enum[1954]=all&a_enum[4388]=all&a_text_f[4389][0]=&a_text_f[4389][1]=&a_enum[44]=all&a_mask[47][65536]=65536&a_enum[954]=all&change_attr=Poka%C5%BC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako że niedługo wybieram się na urlop i chciałbym mieć mimo wszystko połączenie z internetem chciałbym się dowiedzieć jakie jest najtańsze wyjście mobilnego internetu na karta pre paid ? jak byłem we Włoszech to można było kupić kartę na której było chyba 30godzin internetu liczone co 15min, czy w Polsce dostane coś podobnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się